Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 221 do 230 z 347

Temat: Elektryczne szyby - nie działają

  1. #221

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Domykanie szyb mam czyli moduł też. W skrócie jest tak lewa szyba ma cały czas prąd (przełącznik nie działa ale silniczek cyka) a z prawą jest wszystko w porządku traci zasilanie tak jak powinna po 5min lub po otwarciu drzwi. To wina jest przełącznika czy może moduł komfortu się zepsuł ?

  2. #222
    klusio's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Sprawdź przełącznik , jak by to była wina modułu to by nic nie działało.
    Jak pomogłem wciśnij "Thanks"

  3. #223
    Mewa83's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    B-B
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    34 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mewa83 Pokaż post
    Dzieki, rozebrałem to, ślizgi wygladaja dobrze, i teraz działa, wrr nie lubie takich awarii jak raz coś działa a raz nie, nie można znaleźć przyczyny.

    Ale chyba to bedzie silnik, mam z związku z tym jeszcze dwa pytania, czy jest zamienność tego silnika tj. VW, seat?

    Edit.
    Dziś znów na to patrzyłem, i tak szyba zjechała w dół, a do góry już nie jedzie, więc odkreciłem silnik, i sam silnik też tylko idzie w jedną stronę, nawet przy przycisku w góre, ciagle zalacza sie w tym samym kierunku, wiec domyślam sie, że on albo elektryka w nim coś nawala.

    Dzieki,
    M.
    Odnośnie mojego problemu, wymieniłem silnik i działa, z ciekawostek dodam, że wsadziłem silnik z A4 i pasuje idealnie.

    Mam nadzieję, że tu był problem.

    M.

  4. #224

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja ze swojej strony powiem, że nie działała mi szyba lewa tył (wersja 5D). Nie świecił się przycisk, ale czasem załapywał (powtarzalnie po otwarci drzwi np. na 30-40 stponi)- okazało się że jeden z przewodów w wiązce był po prostu pęknięty lub nadpęknięty. Z wiązki z niedziałającego suba (kiedyś padł mi a przewody zostały) dosztukowałem kawałek przewodu i przedłużyłem ten pęknięty kawałek - przewody były dość zaśniedziałe i nie było łatwo zlutować, a przerwa znajdowała się gdzieś około tego gumowego łącznika drzwi z "właściwym nadwoziem". ciągłość każdego z przewodów można łatwo sprawdzić miernikiem, kostki - czerwona i zielona we właściwym nadwoziu i kostki biegnące już do elektroniki drzwi - przełącznika, silniczka i głośnika, lampek.

    Mam nadzieję że pomogłem.

  5. #225

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cześć wszystkim mam troszkę inny problem. Otóż nie działają mi szyby wcale tzn nie reagują silniczki i nie ma podświetlenia w obu włącznikach. Sterowanie lusterkami działa. Może z 2 razy podczas jazdy na chwile mi zaskoczyły i zaczęły działać zabawnie było gdy zjechałem na dół i się wyłączyła. Bezpieczniki też sprawdziłem, jeszcze nie rozbierałem boczków. Na weekend wezmę miernik i zacznę powoli szukać tylko poradźcie gdzie. Włączniki, bezpiecznik automatyczny C, rozumiem że zajrzeć na moduł komforty z tyłu w bagażniku tak?

  6. #226

    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie czy ktoś wie może jaki torx jest mi potrzebny do odkręcenia ramy szyby by wymienić ślizgi? 40 czy większy?

  7. #227

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam mam problem z szyba od kierowcy. Szyba nie działa gdy próbuje ją podnieść lub opuścić ale słychac że szyba pomimo ze jest podniesiona cały czas dostaje impuls żeby isc do góry, mimo ze nawet nie dotykam przełącznika. Aktualnie odłączyłem kompletnie kostke od silniczka ponieważ zaczął się grzać. Szyba pasażera działa normalnie nawet z przełącznika kierowcy. Teraz pytanie to wina silniczka czy przełącznika ? bo nie wiem co kopic i wymienić.

  8. #228
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    silniczka

  9. #229

    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam, mam problem z szybą pasażera dokładniej to szyba schodzi na sam dół bez zająknięcia ale gdy przyjdzie czas jej zamknięcia to podnosi sie około 5 cm i sama opada na dół.. Dodam ze kiedy szyby nie opuszcze do samego dołu tzn tak okolo 7 cm w dol to normalnie sie zamyka.. a od samego dołu szaleje. Co to może być?

  10. #230
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    pekniety slizg
    wymiana jest opisana w warsztacie

  11. Podziękowania dla domel79 za pomoc w problemie

    Cycu87 (09-06-15)

Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •