ogolnie fajnie stroi się wszystkie auta z szerokopasmową sondą czyli AUQ ,AUM, BAM 1.8T , AGU,AQA,AJQ,APP sa na sondzie waskopasmowaej i stroi się je gorzej, aczkolwiek dla obeznanego gazownika to żaden problem zestroić na szerokiej czy waskiej sondzie, na szerokiej jest tylko bezpieczniej i szybciej sie stroi. Na waskiej trudniej i wolniej, ale do ogarniecia bez problemu.
Moje AQA ma tak jak AGU jedna sonde i ja go stroje w godzine tak że potem nie ma praktycznie co poprawiać, najwyżej na nastepny dzien korekta temp i tyle.
Auto ma smigac benzyna gaz identycznie ! Jesli nie smiga niech wam zwracaja kase. Jak wam wciskają kit że na gazie slabsze czy cos , to niech przyjezdzaja do mnie sobie sprawdza czy na gazie auto jest slabsze zapraszam.


Co do tego Czy 1 czy 2 sondy to plus czy minus to nie ma znaczenia ! Żadnego przy lpg. Znaczenie 1-2sondy to tylko dla tych ktorzy chca wycinać katalizator powycieciu kata bedzie swiecic sie check engine i tyle. Przy lpg wazniejsze jest wystrojenie mapy paliwowej na podstawie wskazan sondy. Jak cos to moge komus zestroic auto w razie potrzeby.