Strona 10 z 30 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 292

Temat: Progi, zderzak, lotka, pakiet stylistyczny S3

  1. #91
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    fajnie Enten że wrzuciłeś fotki, ja też nad tymi progami się zastanawiam ale nie chce dokupować progów wewnętrznych...
    info na aukcji jest troche nieścisłe bo z jednej strony piszą że są to 100% repliki S3 a z drugiej że pasują bez problemowo do zwykłej a3 ?!? albo jedno albo drugie

    jak pasują do a3 bez dokładania list drzwiowych od S3 to moim zdaniem warto.

    czekam na info

  2. #92
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Musisz zakladac wszystko jesli to odlew od ori... Ja chyba tak zrobie jak szanowna Hebe mowi dokupie te "rożki" w serwisie i po problemie a co do samych dlugich progow jak oceniasz stan??

    Ps. A jak by te same "bable powietrza" jak napisales lekko papierem sciernym takim delikatnym zjechac to zostana dziurki z tego co napisales prawda?

  3. #93
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Mój plan jest zajadły

    Nie będę montował listew progowych z napisem s3, nie będę zmieniał listew drzwiowych.
    Przerobię progi pod samochód.
    Tak jak Hebe napisała - muszę to przemyśleć, żeby nie stały się źródłem błota i pożywki dla potencjalnej rdzy.

    Ile te przednie krótkie elementy kosztują w ASO?

    Te bąble powietrza to po prostu ubytki w materiale. Nie jedziesz tego delikatnym papierem tylko grubym i nawet śrubokrętem jeśli trzeba.
    Lakiernik/blacharz załatwi sprawę.
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  4. #94
    lorence's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    BMW 3.0
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Enten Pokaż post
    Tak jak Hebe napisała - muszę to przemyśleć, żeby nie stały się źródłem błota i pożywki dla potencjalnej rdzy.
    a niby jakim cudem ma Ci się tam rdza dostać ?? progi oryginalne tzw baranek są bardzo dobrze zabezpieczone bo są cały czas podatne na brud, piach, sól itd. Jak nie będziesz naruszał fabrycznej ochrony tylko nakleisz nowe progi na wierzch to nic Ci się złego nie będzie działo

  5. #95
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jak obetniesz to i zaszpachlujesz zeby wygladzic to pomiedzy progami to Ci to po roku zacznie pekac tak mi powiedzial lakiernik/blacharz z audi nie wiem jaki masz plan??

  6. #96
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Chłopaki przestańcie pier***ić i wprowadzać ludzi w błąd. Szpachlowanie nic tu nie da. Pisałem to już setki razy i napiszę raz jeszcze. Oryginalne progi są przykręcane na wystające z nadwozia kołki, ma tak tylko S3 / RS3, jedyna opcja to użyć wkrętaków takich jak do drewna i wkręcić progi od spodu w próg auta (w baranek). Nie da się nic zrobić z listewkami na drzwiach oraz nie podejdą również listewki S-line. Do progów musisz kupić oryginalne listwy drzwiowe S3 inaczej nie zamkniesz drzwi. Jeśli to spiłujesz to dalej nie załatwisz problemu ponieważ listewki są wyprofilowane w drugą stronę i to nie będzie dobrze wyglądało. Jednym słowem, ten kto chce mieć progi jak w S3 musi albo szukać w używkach takiego zestawu albo niestety zapłacić kupę kasy za oryginał w ASO (3,5tys). Półśrodki tutaj się nie sprawdzą. Przechodziłem ten temat więc wiem jak to wygląda.

  7. #97
    Enten's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Otwock
    Auto
    Audi a3, Golf mk1 1.9TDI ASZ
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    ... i przyszedł Zyzio, napisał i spier... mi mój plan


    lorence, rdza się nie dostaje tam.
    Rdza powstaje jeśli blisko siebie będą ten plastikowy próg i blaszany. Piasek między nie i niech popracuje trochę. Wytnie baranka i tak powstanie rdza.
    Nie mówię, że taka jest zasada ale jeśli zrobię to od czapy to tak będzie.

    Odkręcałeś dół przedniego błotnika? Zaglądałeś pod tą listewkę na jego dole?

    Zyzio, myślałem o kleju do szyb. Żadne wkręty w moim przypadku nie wchodzą w grę!
    Chcę uzupełnić ew. braki gumy na dolnym rancie progu, zamalować i dopiero przymierzyć się z przyklejeniem progu.

    Pnq, żadnej szpachli nie dajesz na połączenie! Strzał w kolano.
    Tylko i wyłącznie dołączenie tego elementu i wyraźnie będzie widać, że to dokładany próg.

    Pewnie g... z tego wyjdzie ale spróbuję sobie szkłem podetrzeć
    My life be like Ooh Ahh...

    ... wracam do gry
    BKD+GTB2260VK = 245ps/510Nm

    by EvolutionMotorSport


    Zużycie paliwa - Motostat.pl

    mój golf mk1 http://www.a3-club.net/forum/showthr...57#post1331057

  8. #98
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    U mnie tez zadne wkrety nie wchodza w gre bo potem to auto trzeba sprzedac i jak zdejme te progi i beda takie dziury to nikt tego nie kupi. A zdejmowac bede bo wszystko bede przekladal do kolejnej a3jki odziedziczonej po mamie (17 tys km aktualnie przez 3 lata) wiec cos bedzie musial blacharz wymyslic

  9. #99
    Hebe's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lorence Pokaż post
    a niby jakim cudem ma Ci się tam rdza dostać ?? progi oryginalne tzw baranek są bardzo dobrze zabezpieczone bo są cały czas podatne na brud, piach, sól itd. Jak nie będziesz naruszał fabrycznej ochrony tylko nakleisz nowe progi na wierzch to nic Ci się złego nie będzie działo
    Zgadza się że są zabezpieczone fabrycznie ale chociaż bez nakładek progów oddychają.Nie wieżę że ten próg jest tak dokładnie spasowany z progiem auta że wszędzie się stykają i nie ma nigdzie miejsca gdzie woda może sobie spokojnie kisnąć.Uwierz mi że próg to nie naklejanie jednego do drugiego.Nie działa to jak naklejka.Gdyby tak było to o ewentualną szybszą korozję nie trzeba byłoby się martwić.Na 1000% próg szybciej zgnije ten co ma nakładki progów niż ten który ich nie ma.Ogóle nawet nie ma tematu.

    Cena tych krótkich w aso za parę ok 80zł.
    Ja 3 lata temu placiłam za parę nie całe 50zł.
    Ostatnio edytowany przez Hebe - 23-07-13 o 16:10

  10. #100
    Pnq1411's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Moze da sie je jakos dobrze spasowac albo ewentualnie uszczelnic, czy takiego czegos nie za bardzo da sie zrobic??

Strona 10 z 30 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •