Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: *Miał ktos taki problem z nieszczelnoscia klimy?*

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie/Żarnowiec
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny *Miał ktos taki problem z nieszczelnoscia klimy?*

    Witam!
    Dziaj pojechałem do serwisu klimatyzacji w celu ustalenie wycieku z układu no i znalazł sie na na takim łaczniku w kształcie osemki. Łacznik ten jest na koncu weza wychodzacego od dołu sprezarki i łaczy sie sie rurka wchodzaca do chlodnicy. Zakrecany jest na jedna srube imbusowa. Pan serwisant wymienił oring na tym łaczniku, nabił układ azotem w celu sprawdzenia szczelnosci, no i zonk. Gaz ulatniał sie z na łaczeniu z prawej strony. Próbowalismy z kilkoma innymi oringami roznej srednicy i grubosci i dalej to samo, z tym ze na jednym wyciek był mniejszy, na innym wiekszy, ale był. Nie wiem co moze byc tego przyczyna, bo rok temu nie było zadnych problemów i stało sie to dopiero po zimie. Moze jest jakas drobna nierównosc w spasowaniu i dlatego tak sie dzieje? Umówiłem sie na klejenie tego, bo to chyba ostateczne i jedyne rozwiazanie. Za czym jednak to zrobie chciałbym prosic Was o rade i sugestie.

    pozdr.
    jezdze szybko - stanowczo za wolno

  2. #2
    makubaku's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    325ti
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    mam najprawdopodobniej to samo i podobno sie to wymienia, jezeli to to, koszt w granicach 50zł a mozliwe tez ze trzeba caly waz wymienic. Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •