Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 18 z 18

Temat: Ceny ASO

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Rafek Pokaż post
    kadafi masz racje. ja nawet nie próbowałem sie takich rzeczy dowiadywac. Dobry mechanik Ci powie czy trzeba rozrzad robic czy nie - u mnie było widac ze trzeba to zrobilem - koniec i z głowy
    Rafał ja jestem ciekawy po czym mechanik stwierdzi czy robić rozrząd czy nie??? po stanie paska??? a co z rolkami?? nie ma takiej opcji żeby ci mechanik powiedział: " przejedzie pan jeszcze na tym pasku 4 tyś czy 7 tyś". nie ma takiej opcji.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  2. #12
    Cyc's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Siemiatycze
    Auto
    Czarny :]
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    30 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Rafał ja jestem ciekawy po czym mechanik stwierdzi czy robić rozrząd czy nie??? po stanie paska??? a co z rolkami?? nie ma takiej opcji żeby ci mechanik powiedział: " przejedzie pan jeszcze na tym pasku 4 tyś czy 7 tyś". nie ma takiej opcji.
    Jak nie powie ? Mechanik wrózka powie! :]
    "- Dobrze jeździsz ?
    - Nie, ale szybko..."

  3. #13
    kadafi's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Było A3 obecnie AR 159
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    jak sie kupuje auto to sie z miejsca rozrząd robi, by mieć spokój, ja niby nie miałem historii auta w kompie bo jak mi powiedzieli idioci z VW auta z włoch nie mają zapisywanych danych...

  4. #14

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kadafi Pokaż post
    jak sie kupuje auto to sie z miejsca rozrząd robi, by mieć spokój, ja niby nie miałem historii auta w kompie bo jak mi powiedzieli idioci z VW auta z włoch nie mają zapisywanych danych...
    oczywiście że od razu do roboty rozrząd i nie w żadnych tam serwisach tylko kupujesz sobie swoje graty np. na forum i umawiasz się z ogarniętym mechanikiem. Koszt o połowę mniejszy niż w aso.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  5. #15
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    kadafi, ale historii auta u zwykłego mechanika nie poznasz takie rzeczy tylko w ASO

    boży: tutaj reguły nie ma, ja do swojej A3 uzyskałem nawet pełen wydruk historii przy okazji małej diagnostyki swojego auta, ale historię "na gębę" znałem jeszcze przed zakupem tegoż auta, dzięki pewnym znajomościom

    generalnie historię serwisowania auta uzyskujesz w ASO, z dowodem rejestracyjnym (zakładam że auto już jest Twoje) - UWAGA! nie powinno to być odpłatne, aczkolwiek słyszałem już, że niektóre punkty robią problemy i nie chcą wcale udzielać takiej informacji lub wymagają (wymuszają lub grzecznie mówiąc sugerują) wykupienie jakiejś usługi (np.przeglądu) i wtedy to dostaniesz przy okazji

    jeśli nie jesteś jeszcze właścicielem auta, to oficjalnie powinno to wyglądać tak:
    - jedziesz do aso na przegląd przed zakupem, musi być przy tym właściciel auta
    - ten właściciel auta prosi koleżkę z krawatem za biurkiem o wydruk historii serwisowej
    - wydruk trafia do rąk własnych obecnego właściciela i on Ci to udostępnia (lub nie )
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  6. #16
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja jestem włascicielem auta i własnie mam zamiar z rozrzadem zrobic porządek ale moze okazac sie ze był robiony wiec po co sie dodatkowo obciązac finansowo , i chciał bym sie dowiedziec w aso czy były jakies naprawy dokonywane , i ciekawi mnie czy poprostu taka usługa jest za darmo czy trzeba płacic 200 zł za pare słów na temat histori auta , moze dało by sie jakos załatwic bo miałem juz tam pare wizyt w aso , ale ewentualnie jesli nie dało by sie to ile moze mnie taka informacja kosztować ?

  7. #17
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    boży, tutaj możemy sobie gdybać. Dopóki nie pojedziesz do ASO to nic się nie dowiesz. Mają burdel i w każdym może być inaczej. W jednym powiedzą tylko na gębę, w drugim zasugerują zgłoszenie tego i zapłatę, w innym mogą Ci od razu dać wydruk i pocałować rączki a w czwartym powiedzą że to niemożliwe. Nie ma reguły.
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  8. #18
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    czyli najlepiej trzeba sie przejechac jak czas bedzie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •