Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: strzały z tłumika...

  1. #11
    gasek1978's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom/Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Ja katalizator mam na pewno i na bank jest dobry jeszcze w środku,a mimo to strzela tak jak to opisywałem wcześniej.

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Rycek strumiennice do 1.6?, zamontuj sobie katalizator to nie bedziesz musial dawac w lape na przegladzie. Gasek ja tez mam kata i strzela delikatnie raczej w tym problemu nie widze, a co do obrotow to pisalem wczesniej co sprawdzic.
    Jesli pedzisz z predkoscia 250km/h to co widzisz przed soba jest juz historia..

  3. #13
    sopek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mozna zerknac na swiece

    mi strzela bo mam wypalony wydech ,


    zamiast strumienice itp to lepiej kawalek rury przelotowej i miejsce na sonde zrobic,

  4. #14
    rycek81's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    JANO najlepsze jest to ze auto rok temu pzreszło pierwszy pzregląd tu jak sie zjezdza z mostu osobowickiego!! swiece i tak chciałem wymienic tylko jakoś niemoge sie zabrac do tego. takze chyba bedzie trzeba wspawać rurę...jezeli nie przejdzie pzreglądu to zrobie kata,

  5. #15
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    CYT: "Dokładnie na biegu jałowym wskazówka delikatnie podnosi się o powiedzmy dwa,trzy milimetry wtedy czuć że silnik pracuje dziwnie,nie równo i opada,a gdy ruszam,bądz zmieniam bieg obroty spadają mi do ok.700,po czym wracają na miejsce"

    ja mam to samo, czy udało Ci się kolego coś z tym zrobić ? jaka może być przyczyna ?
    Ostatnio edytowany przez cezary156 - 22-04-11 o 09:47

  6. #16
    siwytychy's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Unhappy

    ja mam taki problem.. kupiłem samochód i borykam się z problemem ze strzela z tłumika ze nie wiem... zawału idzie dostać..

    auto mam na gaz sekwencja która w tym roku została założona, wymieniłem sonde -bosh, przepływomierz też oryginał, wymienione świece... pojechałem do gazowników i mówią że to kable... no i zastanawiam się czy je wymieniać czy to może być ich problem..

    strzela bo spala mieszankę gazu w tłumiku boje się ze sonda padnie.. i strzały są zawsze przy wyższych obrotach - przy zmianie biegu, a najwieksze wybuchy są gdy na 5 biegu pojade gdzieś 150km/h i puszcze noge z gazu - gwarantowany wybuch

    POMOCY !

  7. #17
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwytychy Pokaż post
    ja mam taki problem.. kupiłem samochód i borykam się z problemem ze strzela z tłumika ze nie wiem... zawału idzie dostać..

    auto mam na gaz sekwencja która w tym roku została założona, wymieniłem sonde -bosh, przepływomierz też oryginał, wymienione świece... pojechałem do gazowników i mówią że to kable... no i zastanawiam się czy je wymieniać czy to może być ich problem..

    strzela bo spala mieszankę gazu w tłumiku boje się ze sonda padnie.. i strzały są zawsze przy wyższych obrotach - przy zmianie biegu, a najwieksze wybuchy są gdy na 5 biegu pojade gdzieś 150km/h i puszcze noge z gazu - gwarantowany wybuch

    POMOCY !
    Sprawdzałes rozrzad? moze jest przestwwiony

  8. #18
    siwytychy's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    nie, nie sprawdzałem wydaje mi się że nie o niego tu będzie chodzić.. zapytałem tylko mechanika jak z paskiem rozrzadu zajrzał tam.. powiedział ze byl wymieniany i ze jest w dobrym stanie..
    myślicie ze kable coś dadzą? jak gazownicy mowili ?

  9. #19
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwytychy Pokaż post
    nie, nie sprawdzałem wydaje mi się że nie o niego tu będzie chodzić.. zapytałem tylko mechanika jak z paskiem rozrzadu zajrzał tam.. powiedział ze byl wymieniany i ze jest w dobrym stanie..
    myślicie ze kable coś dadzą? jak gazownicy mowili ?
    ja radze sprawdzic rozrzad czesto jest przestawiony o zab i ssa problemy. stan paska nic tu nie ma. a na pb tez sa strzały?

  10. #20
    siwytychy's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    na benzynie mało co jeźdze ale jak jechałem i specjalnie go gazowałem na wysokie obroty i chcialem zeby strzelił i nie strzelił.. ale benzyna nie jest taka wybuchowa jak gaz..

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •