Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: problem z centralnym zamkiem....

  1. #11
    zibun's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    toruń
    Auto
    s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    kupiłem auto z takim stanie,właściciel mówił ze trzeba zakodować kluczyk... ale byłem u trzech magików podmienialiśmy piloty i nic się nie programuje.

    a u mnie w lewo jak przekręce mogę zamknąć i otworzyć a w prawo czasem coś zadział i się tylko otworzy

    czasem nawet po otwarciu i wł.kluczyka do stacyjki i jej przekręceniu opadają same szyby..

    i już nie wiem oco chodzi z tym zamkiem i pilotem

    właśnie poprzedni właściciel mi odpisał na maila i mówił ze zalała sie pompka i wymienił tylko silnik zamiast cała pompke wiec chyba przyczyna tkwi w pompce centralnego zamka
    Ostatnio edytowany przez zibun - 29-08-14 o 17:22

  2. #12
    BoDeGas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Centralny zwariował

    Witam i prosze o pomoc w zlokalizowaniu dziwnej usterki.
    Jakiś czas temu poluzowała mi sie klema na aku dokladnie na minusie i podczas odpalania auta poszło jakies zwarcie - przepięcie co zaowocowalo charakterystycznym dzwiękiem
    od tamtej pory centralny zwariował. Kluczyk sie rozkodował ale co lepsze nie wiem jak to opisać ale jakby zamienilo jakieś bieguny bo jak zawsze ręczne otwieranie było po
    przekręceniu kluczyka w lewo tak teraz sie zamyka a w prawo otwiera co było wielkim zdumieniem mojego mechanika ktory stwierdził że to niemożliwe. Niestety nie wyleczył problemu.
    To samo tyczy sie przycisku w środku auta ktory zamyka i otwiera drzwi. Po nacisnięciu symbolu kluczyka (zamykanie) nastepuje otwarcie a po nacisnieciu otwarcia nastepuje zamkniecie.
    Jest jeszcze jeden mały problem za kazdym razem gdy wysiadam z auta i wyjmuje kluczyk ze stacyjki wszystkie zamki automatycznie zamykają sie.
    Z góry dzieki za sugestie i rady gdzie może tkwic problem i jak to usunąć.

  3. #13

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa ,częstochowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny Zamek otwiera się lub zamyka co drugie przekręcenie kluczyka

    Witam

    Od pewnego czasu gdy chce otworzyć drzwi kierowcy w których mam jedyny działający zamek reagujący na kluczyk w aucie mogę to zrobić tylko przy dwukrotnym przekręceniu kluczyka w lewo lub zamknąć po dwukrotnym przekręceniu w prawo. Pierwsze przekręcenie kluczyka jest możliwe tylko o 90 stopni dopiero drugie pozawala dalej, wtedy następuje otwarcie lub zamknięcie w zależności w którą stronę przekręcam kluczyk. Domyślam się że jest to ustawianie w Vag-u, niestety nie udało mi się ustalić gdzie i jak to zmienić. Może mi Ktoś pomóc ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •