Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 183

Temat: Automatyczne zamykanie po przekroczeniu ok 15km/h

  1. #41
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Znalazłem odpowiednie tlumaczenie wszystkiego
    +000001 - otwieranie/zamykanie pokrywy bagażnika pilotem
    +000002 - sygnał kierunkowskazami potwierdza aktywowanie alarmu
    +000004 - selektywny centralny zamek [1 naciśnięcie otwiera drzwi kierowcy, 2 naciśnięcia otwiarająwszystkie drzwi]
    +000008 - aktywacja alarmu
    +000016 - zamknięcie pokrywy bagażnika po przekroczeniu 5km/h
    +000032 - zaryglowanie drzwi po przekroczeniu 15km/h
    +000064 - opuszczanie/podnoszenie szyb pilotem
    +000128 - samochód z kierownicą po prawej stronie
    +000512 - sygnał kierunkowskazami [1x] potwierdza zamknięcie drzwi
    +001024 - zamknięcie drzwi potwierdzone przez sygnał alarmu
    +002048 -po wyciagnięciu kluczyka ze stacyjki i otworzeniu drzwi nie można opuszczać/podnosić szyb
    +004096 - sygnał kierunkowskazami [2x] potwierdza otworzenie drzwi
    +008192 - wyłączenie funkcji SAFE - po zamknięciu drzwi pilotem można odryglować je od wewnątrz
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  2. #42
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Dla ciekawostki dodaje że w innych autkach grupy Volkswagen nie zawsze można zakodować moduł komfortu. Trzeba skorzystać z adaptacji i odpowiednio w poszczególnych kanałach uaktywniać funkcję. Chyba nawet prostsze rozwiązanie.

  3. #43

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mam takie funkcje fabrycznie wgrane:

    +000002 - sygnał kierunkowskazami potwierdza aktywowanie alarmu
    +000008 - aktywacja alarmu
    +000512 - sygnał kierunkowskazami [1x] potwierdza zamknięcie drzwi
    +001024 - zamknięcie drzwi potwierdzone przez sygnał alarmu
    +002048 -po wyciagnięciu kluczyka ze stacyjki i otworzeniu drzwi nie można opuszczać/podnosić szyb

    ... mam ori centarlny ale alarm dokładany nie ori...

    Jutro odbieram kluczyk po przelozeniu... ze zwyklego robia mi scyzoryk od najnowszej A3

    na starym pilocie od alarmu (nie ori i nie w kluczyku) mialem 2 przyciski...domykalo mi szyby z pilota ale otwierac juz nie chcialo...

    na tym nowym scyzoryku mam teraz 3 przyciski 2 takiej jak w starym i 3 do otwierania bagaznika... da rade ustawic kodami zeby otwieral mi bagaznik i zamykal z pilota bez wzgledu na to czy calos auta jest zamknieta czy nie ???

    jest ktos z okolic Łodzi kto ma Vaga i mi pomoze ???
    Ostatnio edytowany przez R@FI - 03-05-08 o 19:01

  4. #44
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez R@FI Pokaż post
    da rade ustawic kodami zeby otwieral mi bagaznik i zamykal z pilota bez wzgledu na to czy calos auta jest zamknieta czy nie ???
    Na moje oko taką funkcję powinien posiadać Twój alarm... Centralny fabryczny tutaj nic nie zdziała...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  5. #45

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Włączyłem to zamykanie i otwieranie i śmiga bez problemu, ale już nic innego nie mogę ustawić, a chodzi mi o mrugnięcie światłami dwa razy przy otwarciu (jak zamykam to mruga raz). Wpsuje te wartości "w vagu" ale wraca mi do poprzednich ustawień.. i nie wiem w sumie czemu?! Dodam, że nie mam alarmu żadnego dokładanego.

    A i jeszcze jedno (nie wiem czy było ale nie mogę znaleźć) Czy można tak ustawić, żeby nie było trzeba trzymać cały czas naciśniętego klawisza na pilocie, żeby domknęly się szyby i szyberdach tylko krócej, a szyby i szyber i tak się domkną?

  6. #46

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miiniu Pokaż post
    Czy można tak ustawić, żeby nie było trzeba trzymać cały czas naciśniętego klawisza na pilocie, żeby domknęly się szyby i szyberdach tylko krócej, a szyby i szyber i tak się domkną?
    U mnie jest tak naciskam przycisk zamyka sie centralny potem uzbraja sie alarm a na koncu jesli cos jest otwarte jest domykane... nie musze nic trzymac naciskam normalnie ale mam nie ori alarm z ori centala ;p

  7. #47

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    No tak, ale tak jak napisałem nie mam dokładanego alarmu żadnego, tylko fabryczny centralny. Domykanie mam dzięki modułowi komfortu i chodziło mi o to czy można jakoś przeprogramować vagiem, żeby nie trzeba było trzymać wciśniętego przycisku na pilocie cały czas?!

    pzdr

  8. #48

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    2 razy

    Cool

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miiniu Pokaż post
    czy można jakoś przeprogramować vagiem, żeby nie trzeba było trzymać wciśniętego przycisku na pilocie cały czas?!

    pzdr

    wydaje mi sie ze sie nie da... domykanie dziala jak wlozysz kluczyk do zamka przekrecisz jak bys chcial zamknac i trzymasz chwile zeby domknelo wszystko...w pilocie jest logicznie trzymasz przycisk od zamykania i efekt ten sam...

    to ma swoja zalete bo mozesz domknac na jaki chcesz przeswit i otwierac na jaki chcesz ...

    jak by dalo rade zmienic impuls wysylany do centralnego na staly bez trzymania to by pewnie dalo rade zrobic jak chcesz

    nie jestem pewien na 100% ale samym ori centralnym i vagiem nie da rady... jak nie masz alarmu to zamontuj sobie takowy ( przyda sie ) i wtedy mozna juz zaprogramowac to i owo...

    to chyba najlepsze rozwiazanie...bedzie i domykanie po jednym nacisnieciu bez trzymania i troszke bedziesz spokojniejszy o autko

  9. #49
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    dobrze by było tak że jak zamykasz auto to szyby sam domyka ale jeśli przyciśniesz guziczek na pilocie i przytrzymasz to wtedy domyka tylko do tego momentu do póki trzymasz przycisk
    u mnie z kluczyka przy dłuższym przytrzymaniu zamyka lub otwiera szyby natomiast z pilota tylko mogę domknąć, alarm raczej niefabryczny
    http://www.forum.a3-club.net/signaturepics/sigpic2066_5.gif

  10. #50

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam,
    Nawet nie wiedziałem że można domykać i otwierać szyby z pilota, ale sprawdziłem po tym poście i DZIAŁA
    Nie działa mi jednak automatyczne zamykanie zamków... z tego co tu wyczytałem rozumiem że muszę znaleźć kogość z VAG i do wartości odczytanej doliczyć +32.... proste

    Pytanie czy alarm można aktywować w każdej wersji? Wystarczy dodać kolejne +8 czy to tylko wybrane wersje samochodu mają?
    Razem należałoby wtedy dodać +40? Dobrze to rozumiem?

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •