Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 142

Temat: mokra podłoga

  1. #1

    Domyślny mokra podłoga

    Od jakiegos czasu po duzych opadach mam mokrą podłoge od strony kierowcy z przodu i z tylu. Moze ktos juz mial cos takiego. Myslelem ze dzrwi sie opuscily,ale to nie to .
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 12:33

  2. #2
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    otwory w podlodze sa fabrycznie zaslepione gumowymi kolkami, i wokol tych otworow lubi przegnic i tamtedy woda sie dostaje....

  3. #3
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja miałem kiedyś taki problem w astrze, tak mi przegniło że całą zime miałem mokrą podłoge śmierdziało, szyby parowały itd. na wiosne jak się zabałem za łatanie tego to dziura jak pięść wyskoczyla wiec miałe troche roboty a tak w nawiasie opel to straszny szrot nie polecam opla
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  4. #4
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Odswierze kotleta

    Wiem ze temat juz jest stary i wg regulaminu nie powinieniem go odswierzac, ale od wczoraj mam A3 i nie przyszlo mi do glowy aby sprawdzoc podloge no i mam problemik. Auto jest z kiera po prawej i wlasnie od kierowcy jest wykladzina mokra. Moglby mi ktos wytlumaczyc, jak podniesc wykladzine, co wymontowac aby obejrzec blache i skad ewentualnie sie ta woda dostaje??
    Pozdrawiam

  5. #5
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    musisz zdemontować plastikowe listwy progowe potem już będziesz widział co robić
    Ostatnio edytowany przez toma126 - 12-12-08 o 19:13

  6. #6
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    kurcze a ze mi nie przyszlo do glowy to sprawdzic.... Mozna troszke jasniej, jak do tych plastikow sie dostac bo ja zielony jestem jeszcze niestety a niechcialbym nic polamac. O co chodzi z tymi gumowymi zaslepkami?? w ktoryche miejscach one sa??
    Ostatnio edytowany przez RoniN_ - 12-12-08 o 19:27

  7. #7
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    jest duze prawdopodobienstwo ze to beda te kolki(zna ktos moze ich numer?) sprawdz czy faktycznie jest mokro w okolicach tych gumowych zaslepek bo jest tez mozliwosc ze podszybie jest uszkodzone i mim leci jak popada tak jak bylo w moim wypadku
    Who I am? I am a the Champion.

  8. #8
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PROSTO Pokaż post
    jest duze prawdopodobienstwo ze to beda te kolki(zna ktos moze ich numer?) sprawdz czy faktycznie jest mokro w okolicach tych gumowych zaslepek bo jest tez mozliwosc ze podszybie jest uszkodzone i mim leci jak popada tak jak bylo w moim wypadku
    I co z tym zrobiles?? A wogole moglbys mi po krotce opisac jak dobrac sie do wykladziny i poddkrecac te plastiki tak aby nic nie polamac, bo czasem mam do tego zdolnosci. Chcialbym zobaczyc te koleczki. Podszybie mowisz, to co wykleic i wkleic szybe od nowa??

  9. #9
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    zrób tak:
    koło rączki od otwierania maski są 3 śrubki na krzyżak, wykrec je, rączkę odsuń, plastik zdejmij, odejdzie od słupka, potem na progu masz plastikowa listwę, musisz ja wytargać do góry, jest na metalowych spinkach, france mocno trzymia, wyrwiesz ta listwę i masz dywan gotowy do odchylenia. jak go odchylisz wez latare i swiec a druga osoba niech leje wode po szybie powoli i patrz czy cieknie. żeby zlokalizować dokładnie to musiałbyś rozebrać osłonę - dol deski pod kierownica, parę srob przy bezpiecznikach i 3 od dolu i masz spod odkryty. mi cieklo po lince od otwierania maski - uszczelka byla luzna, nawalilem silikonu i spokoj.
    pomoglem?
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  10. Podziękowania dla Jackq za pomoc w problemie

    RoniN_ (12-12-08)

  11. #10
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jasne ze tak. Udalo sie wywalic wykladzine a pod nia wiadro wody , troche to wyarlem. Teraz jeszcze raz zapytam bo wlazlem pod spod auta i tam sa te gumowe zaslepki w podlodze . ile ich powinno byc, moze 3?? jedna z tylu i 2 dosc blisko siebie z przodu. Ja nie mialem jednej, tylko dziura byla, a druga zamiast wyjac niechcacy wcisnalem do srodka i nie moge wyjac.
    I mam dwa pytanka:
    1. czy mozna do tych gumek dostac sie jakos od gory?? i ja wyciagnac
    2. ile ich jest, bo taj jak napisalem u mnie jedna byla a obok byla dziura, tak jakby jej brakowalo
    Pozdro

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •