Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 73

Temat: Problem z licznikiem

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Głupie pytanie, ale czy zegary mogą mieć jakiś wpływ na moc auta ? Dodam, że mruga cały czas immo i często nie włącza się turbo na nowych zegarach. Te zegary minimalnie się różnią od poprzednich, ale też są od TDI.

    (tak wiem, turbo pracuje cały czas...)
    Ostatnio edytowany przez mmafun - 07-12-14 o 11:17

  2. #22
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mmafun Pokaż post
    Głupie pytanie, ale czy zegary mogą mieć jakiś wpływ na moc auta ? Dodam, że mruga cały czas immo i często nie włącza się turbo na nowych zegarach. Te zegary minimalnie się różnią od poprzednich, ale też są od TDI.

    (tak wiem, turbo pracuje cały czas...)
    Tak mogą mieć wpływ ale nie dużą bo sam się z tym spotkałem. Jeśli masz np. nieodpowiedni wsad w liczniku to ecu może nie widzieć temperatury oleju przez co zmienia dawki paliwa tak jak silnik by był bardzo nagrzany. Możesz to sprawdzić VAG-em w kanale 50 w blokach pomiarowych w liczniku. jeśli temp. jest dobra to jest zbliżona do temp. płynu chłodniczego jeśli nie to masz tam wartość 155 C.

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cześć
    Mam problem z licznikiem tzn. podczas jazdy nagle włącza się rezerwa lub obrotomierz wyłącza się i włącza. Sprawdzałem styki i wszystko jest ok. Samochód był kręcony to wiem. Może coś mogli przy tym uszkodzić. Jeżeli licznik padnięty to kupić nowy czy ten jakoś naprawić ? Co możecie podpowiedzieć?

  4. #24
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez konradl Pokaż post
    Cześć
    Mam problem z licznikiem tzn. podczas jazdy nagle włącza się rezerwa lub obrotomierz wyłącza się i włącza. Sprawdzałem styki i wszystko jest ok. Samochód był kręcony to wiem. Może coś mogli przy tym uszkodzić. Jeżeli licznik padnięty to kupić nowy czy ten jakoś naprawić ? Co możecie podpowiedzieć?
    Zmienić na VDO z pełnym FIS zamiast Jaegera. Do tego od razu dołożyć manetke od obsługo komputera i wiązkę z kostką do obsługi FIS w liczniku.
    Zależy jakie masz auto typ i rocznik bo nic nie napisałeś o tym.

  5. #25
    Pain97's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam
    Poszukuje fachowca który będzie w stanie dokonać zmiany licznika z JAEGERA (pół fis) na VDO (Pełny fis) wraz z pełnym oprzyrządowaniem , kostkami itp ?

  6. #26
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pain97 Pokaż post
    Witam
    Poszukuje fachowca który będzie w stanie dokonać zmiany licznika z JAEGERA (pół fis) na VDO (Pełny fis) wraz z pełnym oprzyrządowaniem , kostkami itp ?
    to znalazles !!!
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  7. #27
    Pain97's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mieto3 Pokaż post
    to znalazles !!!
    Otóż mam problem ze swoim starym zegarem po odpaleniu temp cieczy startuje od 100 st i potem zamyka licznik wywołując błąd potem ten błąd gaśnie nie wiem czy nie wymienić licznika na vdo bo słysze że te Jaegery są wadliwe procesor sie psuje czy cos

  8. #28
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    tak JAEGERY sa wadliwe i nie tylko procki sie psuja, ale emat do ogarniecia, jak chcesz zmienic na VDO to tez nie ma problemu, wszystko kwestia $$$ ...
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  9. #29

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    witam jakiś czas temu zmieniłem licznik z JAGERA na VDO i z początku wszystko działało dobrze ale po tygodniu zaczęło przerywać oświetlenie w nim.. teraz nie świecą wszystkie ekraniki ( data kilometry i temperatura.. nie wiem co robić za co się pierw zabrać

    - - - Aktualizacja postu - - -

    witam jakiś czas temu zmieniłem licznik z JAGERA na VDO i z początku wszystko działało dobrze ale po tygodniu zaczęło przerywać oświetlenie w nim.. teraz nie świecą wszystkie ekraniki ( data kilometry i temperatura.. nie wiem co robić za co się pierw zabrać

  10. #30
    Add's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Witam a mój problem polega na tym że (mam pełny fis) działa tylko że nie da sie wszystkiego odczytac bo wyświetla wszystko "liniami" tzn. co druga linia pikseli jest tylko.Czytalem ze to przypadlosc naszych fisów. Czy muszę wymieniać caly licznik czy naprzwiają gdzieś to, prosze o ewentualny kontakt.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •