Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 342

Temat: Stacje paliw drenuja nasze kieszenie

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Stacje paliw drenują nasze kieszenie

    Ceny paliw na stacjach rosną jak szalone. Mimo że na świecie notowania ropy lecą w dół, na stacjach w Polsce jest coraz drożej - pisze DZIENNIK.

    Wczoraj na krakowskiej stacji Statoil przy ul. Jana Pawła II za litr paliwa Pb98 trzeba było zapłacić aż 3,89 zł, a cena benzyny Pb95 sięgnęła 3,64 zł. To o 20 gr więcej niż niecałe trzy tygodnie temu. Nie jest to jednak rekord. Taki padł na stacji BP w Gliwicach, gdzie ceny za Pb98 skoczyły w ciągu niespełna trzech tygodni o 28 gr. Przy niektórych dystrybutorach w Polsce za Pb98 trzeba już płacić ponad 4 zł za litr, a Pb95 zbliża się do 3,80 zł.

    Na razie na większości stacji w dużych miastach benzyna jest droższa średnio o 10 - 15 gr. Tak jest m.in. w Lublinie, Poznaniu i Warszawie. Kierowcy są zaszokowani tak wysokim wzrostem cen.

    "Wolę nie powtarzać słów tych, którzy tankowali u nas w ostatnich dniach" - mówi Sylwia Tukiendor z katowickiej stacji JET.

    Właściciele stacji tłumaczą podwyżki krótko: zmusił nas do tego wzrost akcyzy o 25 gr na litrze. Podwyżkę zafundowało nam Ministerstwo Finansów. Medal ma jednak dwie strony. Analitycy nie mają wątpliwości, że dystrybutorzy pokusili się o wyższe zyski.

    --------------------------------------

    i moj komentarzyk to dego ****NY MOCHEROWY PIS ! dlaczego ? duzo ludzi mowi ze to nie wina PiS tylko koncerny paliwowe ! GOWNO PRAWDA a kto jest w ORLENIE jak nie gejowy chlopak kaczora !
    Kolezkow se na stanowiska wsadzaja tanie Panstwo chyba w du.... cena nawet przy podwyzszonej akcyzie powinna stac bo ropa idzie w gore ale gdzie tam trzeba doj...ać ! co za glupi kraj !

    Szkoda tylko ze temu chlopaczkowi nie udalo sie otruc kaczora jeszcze jeden i moze by bylo powoli normalniej juz nie mowie ze jestem za PO PIS itp zeby byl nawet jakis cep ze wsi ale zeby przynajmniej dobrze rzadzil a nie lapal sie do koryta jak reszta tych bucow po co oni do sejmu przychodza jak tam 80% nigdy na mownicy nie byla tylko siedza i dlubia w nosach i drapia sie po dupach po HU my za nich placimy !!! jezuuuuuuuuuuu.

    Sorki ale juz mnie wku....ia to wszystko tylko uklady itp A ZAPYTAJCIE KOGOS KTO GLOSOWAL NA PIS cud bedzie jak kogos znajdziecie kto sie przyzna jeb...ni. Macie tanie Panstwo !
    420 500 km
    1

  2. #2
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    chodz proxa zrobimy strajk!

    kiedys mialem laske co miala stacja BP, powiem Ci tylko tyle ze jak by chcieli to ta cena mogla by byc troche mniejsza, wystarczy ze inne stacje w miescie maja nizsze ceny )
    to wszystko uklady, uklady i jeszcze raz uklady.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #3
    bosal's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wroclove
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    kolo mnie na skrzyzowaniu sa trzy stacje 2 orleny po dwoch stronach drogi i jeden shell wszystkie maja ta sama cene, ale jeszcze blizej mnie jest kolejny shell, roznica jest kolosalna bo na tym shellu jest o 20 gr taniej

    co sadzicie o paliwach na stacjach bezobslugowych Neste ?
    To mówiłem ja bosal

  4. #4
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ja tankuje albo na NESTE albo shell , ALE KOCHAM NESTE ! jak dlamnie super paliwko nic mi nie przycinalo itp ... wszystko cacus nie widze roznicy nawet w odleglosciach ile robie na baku wszystko norma ... polecam

    Ps jak bym poznal takiego pisowca to chyba tylko po gebie go walic ! bosheeeee jeszcze lepiej czytam wp.pl i widze : http://finanse.wp.pl/POD,14,wid,8691...1169039678.682 no ja pier....le !!!!!!!
    420 500 km
    1

  5. #5
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jak tankuje na Neste to nie moge rano samochodu odpalic
    juz pare razy tak mialem, i za kazdym razem to samo, paliwo z neste auto nie mozne ruszyc rano, paliwo z Jet, Shell, Orlen, czy BP wszystko dziala i jest OK.
    dla mnie najpesze paliwao jest na BP, ale ze wzgledow na to ze to stacja mojej bylej to w Kaliszu na BP nie tankuje, przenioslem sie na Jet, bo znowu na Shelu nie maja paliwa Pb98, a tylko strasznie droga 99, a nei zalewam autka Pb95
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  6. #6
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    to nie post o stacjach tylko o tych zakutych palach ! powybijac tych goblinow kaczki zasrane wygladaja jak male trole i na kazym kroku sie blaznia . wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr powybijac debili
    420 500 km
    1

  7. #7
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    zmienil sie w post o stacjach...
    bo polityki sie nie tykam
    jest takie powiedznie nie rusza sie gówna bo bardziej smierdzi
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  8. #8
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    jest takie powiedznie nie rusza sie gówna bo bardziej smierdzi
    i zawsze na wierzch wypłynie...

  9. #9
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    dokladnie...

    a co do Neste - to u mnie Maybacha na Neste tankuja ;-D hehehee
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  10. #10
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Proxa, opanuj troszke nerwy bo ostatnio strasznie sie unosisz Takie cos prowadzi do zawalu Zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem bo przeciez trzeba dbac o takiego... casanove

Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •