Pokazane rezultaty 1 do 10 z 19

Temat: Rozładowany akumulator/immobilizer - nie odpalił

Threaded View

  1. #1
    Audon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    9 razy

    Exclamation Rozładowany akumulator/immobilizer - nie odpalił

    Nie odpalił mi dziś i wyświetlił się komunikat, że akumulator jest za słaby. Wszystko niby jasne, ale to chyba nie jest normalne, gdy nie wystąpiły wcześniej jakieś komunikaty o rozładowaniu akumulatora a zawsze odpalał mi od ręki czy to ciepły, czy zimny, nie miałem żadnych problemów.
    Pojechałem sobie dziś nad morze i zmoczyły mi się kluczyki leżące na plaży w spodenkach, bo przypływ mnie zaskoczył i w sumie morze je już porywało... Później sobie leżałem na plaży i suszyłem te kluczyki pełen nadziei, że wejdę do mojego samochodu i nie będzie problemów z immobilizerem. Jednak nie dało się odpalić a cała elektryka działała. Auto stało cały czas na ostrym słońcu. Jak próbowałem odpalić to tylko takie jakieś pstryknięcia słyszałem, alternator nawet nie drgnął. Teraz nie wiem czy to wina kluczyków zmoczonych, czy faktycznie to ten akumulator? Musiałem odpalić za pomocą pożyczonych klem od innego samochodu... Czy to było właśnie odcięcie zapłonu czy co? Teraz stoi sobie na parkingu i nie próbowałem go odpalić od przyjazdu z nad morza. Co to było? Dzięki z góry z dopowiedz.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-07-15 o 12:28 Powód: literówka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •