Pokazane rezultaty 1 do 10 z 58

Temat: silniczek regulacji świateł

Threaded View

  1. #10
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce...
    Auto
    beatlowóz
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Ja przeciagnąłem sznurek pod ta białą plastikową prowadnicą podciągnałem ją do góry i wpiałem silniczekwiem bo sie bawiłem wypiąłem i nie umiałem włożyc,ale dla chcącego..
    Odnośnie soczewki jak bardzo nie zniszczyłeś wewnątrz lampy tej zabudowy to mozesz spróbować metody powyzej i może być ok w najgorszym wypadku trzeba bedzie ją rozkleic albo kombinowac klejenie przez tylny otwór(zaslepke lampy), ale nie jest to takie proste bo mało miejsca do "manewrowania"
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sławko Pokaż post
    kolego, najpierw musisz zdjac zderzak a dopiero pozniej brac sie za demontaz lampy a nie odwrotnie.
    a po co demontowales silniczek?? wystarczy kostki odpiac, wymontowac lampe a dopiero pozniej ja rozbierac...
    jakos nie wierze zeby sie ten plastik polamal, mogl poprostu nie wskoczyc na swoje miejsce i dlatego soczewka lata...
    Mysle ze kolega ma rację i nic groznego sie nie stało wystarczy ze wepniesz silniczek na swoje miejsce i bedzie gites troche zabawy przed toba
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sławko Pokaż post
    obiecane foty nitu do mocowania zderzaka
    po prawej stronie na obu zdjeciach jest glowna czesc nitu ktora wkladasz w zderzak od gory, ta druga czesc (po lewej stronie) wbijasz w ten glowny ale otworem do gory bo jak go zbijesz odwrotnie to pozniej juz go nie wyciagniesz i bedziesz musial go zniszczyc zeby go wyciagnac...
    powodzenia
    ee chyba odwrotnie nie da rady chociaż jakimś 5kg młotkiem pewnie by dało...
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez patryciusz Pokaż post
    Trzeba ustawić światła żeby świeciły maksymalnie w górę . Z silniczka wysunie się na maxa ten bolec i można bokiem bez problemu go założyć w tą prowadnice
    No tak ale w przypadku automatycznej regulacji chyba by trzeba cos z czujnikiem zrobić?(ale nie tym 5kg) ewentualnie silniczek pod zasilanie podpiąc ale mysle ze sznurkiem czy drutem bedzie szybciej
    Ostatnio edytowany przez Kamil_lo - 26-08-09 o 18:55 Powód: Automatyczne łączenie postów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •