Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Pilna Pomoc W Spr. Dwumasa !

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny Pilna Pomoc W Spr. Dwumasa !

    witam,

    kupilem od jednego z uzytkownikow forum kolo dwumasowe, gdyz moje prawdopodobnie, a raczej na pewno jest juz do wymiany ( aczkolwiek, test przyspieszania na 5 biegu przechodzi ),
    dzisiaj auto jest u mechanika daje mu to kolo i twierdzi, ze ono tez juz jest troche zuzyte, ma luz na pol obrotu, dzwonilem do ASO i facet z serwisu powiedzial, ze raczej by dal do regeneracji, bo moge na takim zrobic 1000km, albo 50tys i nikt mi tego nie zagwarantuje ... ehh co robic ? montowac to kolo ?

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a ile teoretycznie mialo przebiegu to kolo ??
    wymianiasz sam dwumas a sprzeglo zostawiasz swoje ?? uzywany dwumas z innego kompletu z uzywanym sprzeglem z innego ?? lol to powodzenia zycze
    co z dociskiem i srubami ??

    jesli masz caly uzywany komplet, dwumas ze sprzeglem to pol biedy, ale szlanej kuli nikt nie ma i nie powie ile na tym zrobisz.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    mam nowe sprzeglo, docisk, lozysko, sruby nowe, z tego co widze przebieg kupionego kola 150tys ( z forum wyszukalem )
    Ostatnio edytowany przez Rooz - 21-08-09 o 18:02

  4. #4
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Dwumas zawsze bedzie miał jakies luzy wiec to nie jest powód do zmartwien i jesli sprzedał ci to napewno wiedzial czy cos sie dzialo z tym dwumasem czy bylo ok .Napewno z nim rozmawiałes wiec ja bym zakladał ))No chyba ze kupiłes w ciemno bez rozeznania czy jest sprawne czy nie w co wątpie

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    nie no oczywiscie biorac kolo zaufalem uzytkownikowi forum i kupielm bez obaw, tylko mechanik mnie przestaraszyl mowiac, ze jest luz na pol kola :/, takze nie wiem mialem zapewnienie, ze bedzie ok, takze montuje, teraz i tak nie mam wyjscia , mam tylko nadzieje, ze po 1000 km sie nie rozleci
    Ostatnio edytowany przez Rooz - 21-08-09 o 15:43

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    generalnie nie jest dobrym pomyslem zakladanie takich rzeczy uzywanych,
    nowe sprzeglo moze rozwalic stary dwumas i odwrotnie, sa to rzeczy ktore pracuja ze soba, pisalismy juz o tym wielokrotnie, niektorzy mechanicy nie daja nawet gwarancji na taka robote.

    jakies trzy miesiace temu wymienialem u siebie sprzeglo z dwumasem, bo sie sprzeglo zaczelo slizgac, mysle sobie ok, kupie sprzeglo, potem docisk i wymienie.
    znajomy z ASO Seata mowi ze moze mi to sprzedac ale nie dadza gwarancji na robote bo stary dwumas szybko poleci...
    moj mechanik, bardziej zyciowy - reguly nie ma, zakladaja ludzie i tak i tak, tyle ze wszystko zalezy od mocy w aucie, momentu itd.
    tak samo ze srubami i dociskiem, te bezwglednie musza byc nowe, a sruby z ASO
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    no tak jak mowie sruby mam z ASO, now komplet sprzeglo, docisk , lozysko sachsa,
    wymieniam sprzeglo z tego wzgledu, ze lozysko mi sie rozlecialo, i dwumas tez jest do wymiany, a udalo mi sie w bdb cenie kupic zestaw sprzegla dlatego zdecydowalem sie kupic od razu sprzeglo + docisk, no nic, mysle, ze ten dwumas kupiony jest w duzo lepszym stanie, niz ten na ktorym obecnie jezdze, mechanika, tez prosilem, zeby sprawdzil to przed montazem nowego...

    nic koniec na dzisiaj wszystko zamontowane niestety w pracy jestem takze rezultaty zobacze wieczorem, kontaktowalem sie z poprzednim wlascicielem i wszystko jest dogadane pozdr

    ja juz nie wiem jak to jest z tym luzem , mam w reku swoje stare kolo i jest na nim luzu powiedzmy na 1cm, moze ciut wiecej ? czy to tak duzo ? ile to w takim razie jest pol obrotu , skoro to kolo ktore kupilem bylo troche lepsze ? hm ktos wie ?
    Ostatnio edytowany przez Rooz - 21-08-09 o 23:11

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •