Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Nie odpala. pomocy

  1. #1
    miszel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    ARL+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny Nie odpala. pomocy

    Witam. mam problem, dziś rano chce odpalić auto a tu nie chce odpalić, rozrusznik kreci i nie chce odpalić na vagu nic nie pokazuje. silnik to agn co zrobić ??
    A3 1.8 AGNSprzedany. Jest 1.9 TDI ARL 4x4

  2. #2

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Agnieszka na gazie
    Powiem tak jezdze tym autem 6 lat i tylko 2 razy nie chciala zapalic i zawsze z jednego powodu.
    Pompa paliwa.
    Pod tylnym siedzeniem (prawa czesc) jest zaslepka na 3 sruby srubokret krzyzak.
    Zdejmujesz zaslepke, oczom twoim ukazuje sie pompa paliwa zamocowana w zbiorniku, biezesz cos ciezszego iwalisz ja troche. Drgania wywolane przez udezenia pobudzaja ja do startu.
    U mnie zadzialalo odrazu. 5 min roboty.
    Powodzenia

  3. #3
    kupiec997's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kRakÓw
    Auto
    3.2 V6 RWD & 2.2 HDI touristique
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    429 razy

    Domyślny

    kolego łatwo można sprawdzić czy pompa paliwowa weź sobie rozbierz obudowe filtra powietrza i podaj mu troche do rury prowadzącej powietrze a druga osoba niech próbuje go zapalić w tym czasie jak zacznie łapać to nie dostaje paliwa

  4. #4
    miszel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    ARL+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kupiec997 Pokaż post
    kolego łatwo można sprawdzić czy pompa paliwowa weź sobie rozbierz obudowe filtra powietrza i podaj mu troche do rury prowadzącej powietrze a druga osoba niech próbuje go zapalić w tym czasie jak zacznie łapać to nie dostaje paliwa
    rozumiem mam tam wlać paliwo ??
    A3 1.8 AGNSprzedany. Jest 1.9 TDI ARL 4x4

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No, powiedzmy. Idź do sklepu moto, albo na stacje benzynową i popros o "Samostart". To takie łatwopalne ustrojstwo w spreju. Psikasz tym w dolot powietrza i tak jak kupiec napisał; jak zacznie odpalać tzn. ze pompa. A na gazie próbowałeś wystartować? Tylo nie mów ze sie nie da. Ja tez kiedys myslałem ze sie przy mojej instalacji nie da, dopóki nie przeczytałem instrukcji

  6. #6
    kupiec997's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kRakÓw
    Auto
    3.2 V6 RWD & 2.2 HDI touristique
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    429 razy

    Domyślny

    nie kolego podaj jakiegoś zmyacza (brems)

  7. #7
    S_y_L_w_E_k's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sieradz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    no fakt ze bardzo prawdopodobne ze pompa chodz nie do konca ...mozliwe tez ze filtr paliwa jest tak zaje.....ze to cisnienie jakie powinno byc dane przez pompe nie dochodzi bo filtr paliwa zamula....a łapie chociaż trochę czy nic wskazówka obrotomierza jest w miejscu???....proponuje tak gdy nie odpala sciagnac wezyk od paliwa i przekrecic rozrusznikiem jesli nic nie leci to pompa chodz moze napierw sprawdz czy dochodzi prad do pomy buczy po przekreceniu kluczyka...jak nie to miernikiem pod tylnym siedzeniem po prawej stronie pod pokrywka beda 4 kable dwa sa zasilajace napewno jeden jest brrazowy jakos tak juz dokładnie nie pamietam.....
    S_y_L_w_E_s_T_e_R

  8. #8
    miszel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    ARL+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    pukanie w pompę nie pomaga, jak przekręcę kluczyk to coś tam słychać w pompie ze coś puka ale nic nie łapie kompletnie , musze sprawdzić czy przez wężyki jak kluczyk przekręcę to idzie paliwo.
    A3 1.8 AGNSprzedany. Jest 1.9 TDI ARL 4x4

  9. #9

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    A masz paliwo w zbiorniku????
    Dodano:
    Zartowalem.
    Jak auto nie pali i wogole nic nie lapie tylko na "sucho kreci" to moze nie miec paliwa , albo nie ma iskry na swiecy. Wykrec jedna swiece. Naluz na nia kapturek (przewod zaplonowy), obudowa swiecy dotknij do silnika aby byla masa, nich ktos zakreci silnikiem a ty zobacz czy na siwecy miedzy elektrodemi skacze iskra. To ci pomoze zlokalizowac czy masz problem z zasilaniem paliwem czy z zaplonem.
    A jeszcze jedno. Sprawdzales bezpieczniki?? Bo o tego by trzeba zaczac. U mnie jest oddzielny bezpiecznik na instalacje gazowa zalozony. Jak sie przepali to nie chodzi na niczym. Wiec sprawdz bezpiecznik pod ktory podpieta jest instalacja gazowa.
    Ostatnio edytowany przez Muras - 03-09-09 o 19:28 Powód: Automatyczne łączenie postów

  10. #10
    miszel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    ARL+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Paliwa pół baku,bezpiecznik ok. wcześniej bylo tak ze odpalił na wolnych obrotach pochodził, rozgrzał sie (max 1200obr. moglem uzyskać ) i jak przeszło na gaz to maszyna gwizdała jak nowa !!problem byl tylko na paliwie a teraz już całkiem nie odpala
    A3 1.8 AGNSprzedany. Jest 1.9 TDI ARL 4x4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •