Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 54

Temat: brak sygnału sygnalizującego zapalone światła

  1. #41

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam kolega ma problem w s3 z 99r 18t problem z brzeczkiem od swiatel.Brzeczek wlacza sie byle kiedy czy sa swiatla wlaczone czy nie ,czy dzwi otwarte czy nie to wlacza sie kiedy mu pasuje.Zna moze ktos przyczyne?Za wszelkie wiadomosci bedziemy wdzieczni.pozdro

  2. #42
    djzaq's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Ruda
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Witajcie.Problem mam jasny padł buzzer, nie działa na otwartych drzwiach,rezerwa,i inne błędy fisa.Zegar już rozbierałem buzzer w białej osłonie na dwa piny podpinałem pod zasilacz 12v i nic cisza więc raczej padł.I teraz pytanie czy jest możliwość zastąpienia go podobnym typem buzzera "głośniczka" ktoś kiedyś próbował ? bo trochę dla mnie to śmiech na sali za małe coś płacić od 50 do 90zł i pomyślałem czy by dało zastąpić go czymś np takiego typu http://allegro.pl/glosnik-glosnik-mi...287671557.html lub http://allegro.pl/glosnik-dynamiczny...236938800.html ten 1 bardzo podobny do naszego z audi i nawet 8 ohm ma

  3. #43
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc odgrzeję stary. Czy brzęczek włączonych świateł ma jakiś osobny bezpiecznik? Pytanie stąd, że przestał działać buzzer przy otwartych drzwiach. Czy taki objaw to jedynie możliwe uszkodzenie brzęczka tego z tyłu licznika?

  4. #44
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    sam buzzer nie ma osobnego bezpiecznika ale sprawdź bezpiecznik od licznika (chyba poz. 15) głośniczki padają, wystarczy podmienic na sprawny z innego licznika i znowu masz sygnał. Najlepiej sprawdź vagiem robiąc test zegarów tam też jest opcja dla sprawdzenia buczka.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  5. Podziękowania dla Golem1 za pomoc w problemie

    Rydzio (19-09-14)

  6. #45
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Golem dzięki za pomoc.

  7. #46

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DS
    Auto
    A3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    No to przyłączam się

    Buzer działa w teście vag
    Otwieram zamykam - światełko nad głową się nie zapala
    Brzęczyk przy niskim stanie paliwa działa
    Brzęczyk świateł przestał działać

    Mikrostyk jak wcisnę srubokrętem to gasną światła w środku... jedyne co jest dziwnego to trochę luźniejsza niż kiedyś klamka wnętrza od kierowcy... jakby ktoś za mocno szarpnął i coś bardzo delikatnie oberwał? Mogło to uszkodzić coś, że nie działa buzzer włączonych świateł?

  8. #47

    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    U mnie jest podobny problem, z tym że myślę, że jest to wina mikrostyku, bo jest sygnalizacja dźwiękowa, np rezerwy paliwa czy braku płynu do spryskiwaczy, ale nie ma już sygnalizacji otwarcia drzwi kierowcy i nie ma oświetlenia tych drzwi.. Jak dostać się do tego mikrostyku i jak on wygląda?

  9. #48
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Musisz rozebrac dzrwi najlepiej zdemontować ramę bo łatwiej dostaniesz sie do zamka, najlepiej kupic sprawną używkę,
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  10. #49

    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Mam też problem z głośnikiem. Od tak przestał działać przy otwartych drzwiach. Po otworzeniu światła wewnątrz się zapalają, przy komunikatach także głośniczek działa. Brak głosu tylko przy otwieraniu drzwi.

  11. #50

    Data dołączenia
    Jul 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Brak sygnalizacji włączonych świateł po wyjęciu kluczyka.

    Witam wszystkich, to mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość. Mam problem z brakiem sygnalizacji włączonych świateł po wyjęciu kluczyka. Sondowałem już trochę fora i wszędzie powody tej awarii są dwie: uszkodzony stycznik w drzwiach lub uszkodzony buzzer w liczniku. U mnie stycznik i buzzer jest raczej sprawny. Stycznik działa, bo po otwarciu drzwi zapala się lampka we wnętrzu auta. Natomiast buzzer sprawdzałem za pomocą vaga i przy teście wydobył się dźwięk, więc też jest sprawny i tu robi się mały zonk, bo skoro to wszystko dział to dlaczego nie działa ostrzeganie przed wyłączeniem świateł. Może ktoś mi w tym pomóc udzielając sensownej rady co jeszcze sprawdzić, a może ma ktoś schemat elektryczny, też może pomóc. Za pomoc z góry dziękuje.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •