Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: problem z podlaczeniem interfejsu 8l

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sacz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny problem z podlaczeniem interfejsu 8l

    czesc mam problem jak w temcie kupilem interfejs lm327 oczywiscie z allegro na usb zainstalowalem sterowniki ustawilem porty interfejs wykrywa wszystko wydaje sie byc ok a jednak nie laczy sie z autem testowalem wszystkie programy ktore udalo mi sie zassac i nic na pcm scan wyskoczyl komunikat ze polaczyl sie ale nic nie mozna zrobic na innych programach wyskoczyl komunikat ze interfejs ok ale nie ma odpowiedzi od samochodu no a z tego co wyczytalem z tego forum to bezpiecznik nr12 sprawdzony brazowy kabel od radia podlaczony do masy dodam jeszcze ze kiedys tam auto bylo podlaczone pod komputer i wszystko bylo ok
    silnik w moim aucie to 1.9tdi agr 90 km i jak patrzylem w zlacze vag to ma pojedyncza linie k a auto jest z 97 roku prosze o porade co jeszcze moge sprawdzic bo juz mi rece opadaja a interfes ktory kupilem to http://moto.allegro.pl/item681291151...n_elm_327.html
    moze on nie jest do tego auta jak myslicie ?

  2. #2
    metys's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    może to głupie ale ja kiedyś się męczyłem (nagły zanik pamięci w głowie) i próbowałem podłączyć na wyłączonym zapłonie też nie mógł się połączyć

  3. #3
    TeeVar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    0000
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    100 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ustawiales porty w programie czy w systemie? Jest to bardzo duza rozniaca. Zobacz w menadzerze urzadzen ktorego COM'a ma przypisany ten kabel. VAG-COM obsluguje COM1-4. W ustawieniach systemowych i w programie musi bzc ten sam port COM.
    Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią. Jedyna zmienna to dlaczego.

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sacz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    porty ustwilem w menadzerze urzadzen na kom 3 i pozniej w programach np vag i tp
    jesli chodzi o sama procedure podlanczania to bylo tak
    podlaczylem kable
    wlaczylem zaplon
    no i uruchomilem program
    zaczely migac diody od interfejsu sa w nim jedna czerwona ktora swieci caly czas i po dwie zolte i zielone ktore migaja w trybie laczenia
    Dodano:
    no i teraz zastanawiam sie czy nie kupic kabla na koma
    jak myslicie da to cos
    jesli ktos ma namiary na kabel sprawdzony i w przystepnej cenie to prosze o linki

    a co do tego co mam to nie wiem czy dobrze mysle ale wina chyba stoi miedzy interfejsem a samochodem bo sie nie moga dogadac bo niby cos tam auto wysyla jakis sygnal ale program go nie interpretuje dobrze
    Ostatnio edytowany przez wojtek5212 - 10-07-09 o 11:27 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #5
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Może to i głupie ,ale na aukcji nic nie pisze ,że współpracuje z VAG-COMem , pisze o innych programach ,ale nic o nim....
    Niby obsługuje protokół KWP2000 ,no ale może najpierw trzeba sprobowac programem z listy.

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sacz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    z tego co wyczytalem gdzies na forum interfejsy oparte na lm327 nie chodza z vag comem
    ale go przetestowalem no i jeszcze na paru innych programikach polski vag4.9 pcmscan, vwtool, crezyobd, easyobd, i jeszcze chyba bylo z 10 ktorych nazw juz nie pamietam
    jeszcze mnie zastanawia jedna kwestia : co ma wspolnego brazowy kabel od radia z zlaczem diagnostycznym dla mnie to jest conajmniej dziwne

  7. #7

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy sacz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    ma ktos jeszcze jakies pomysly interfejs byl ostatnio testowany na zafirze z 2000 i golfie 3
    z 96 i terz sie nie polaczyl mozliwe jest to ze ten chinski badziew obsluguje np tylko samochody od 2003 w gore

  8. #8
    metys's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Chyba nie tylko Ty masz taki problem zobacz negatywy

    "równie dobrze APTEL może sprzedawać nadmorskie powietrze w pudełku interfejsu-interfejs NIE DZIAŁA - firma nie dostarcza oprogramowania - nie można uruchomić interfejsu - w linku podanym przez APTEL zamiast sterowników sa śmieci z internetu"

    "NEGATYW. Zakupiłem interfejs którego nie da sie uruchomic, pisałem w tej sprawie dwa razy, zero odzewu, nie polecam!!!!"

  9. #9
    mizar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rychwał / Konin/ Kalisz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    ja kupi?em ju? jaki? czas temu ten interfejs: http://moto.allegro.pl/item680212256..._w_24h_ss.html i jestem bardzo zadowolony. na pocz?tku mia?em problem z ustawieniami, ale po paru pr?bach wszystko by?o ok. teraz gdy chce sprawdzi? autko wpinam kabel zawsze w ten sam port usb i zawsze ??czy si? za pierwszym podej?ciem.

  10. #10
    stuleyy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jest na forum temat o grupowych zamówieniach na kable, mogłeś zamówić u naszego moderatora coolfon. Z jego kablami nie ma żadnych kłopotów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •