Strona 113 z 191 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,121 do 1,130 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1121
    specuniu's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Aaaa kupilem w koncu Bridgestone Potenza Adrenaline RE002

  2. #1122
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja ostatecznie do a6 kupiłem w sobotę uniroyal rainsport 3. Na tą chwilę zrobiłem 1000km z czego dziś 800 i musze przyznać ze warte swej ceny, gdyż ładnie trzymały przy sporych prędkościach a oprócz autostrady jechałem tez kretymi drogami. Dosyć ciche. Kolejna relacja ja przetestuje je na mokrym.

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  3. #1123
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Dobre opony i mają bardzo dobrą opinię już. W porównaniu do poprzedników, dużo poprawili. Ja bym jednak wybrał Vrede Sportrac 5, mi się przyjemniej na tej oponie śmigało i lepsze wrażenia z pokonywania zakrętów. Na mokrym, też nie ustępowała dużo Rainsportowi, ale jak akurat wtedy szybko nie jeżdżę. Na pewno będzie zadowolony, i ja też potwierdzam, że bardzo pozytywnie ta opona się sprawuje.

  4. #1124
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dziś 30km w deszczu zrobiłem, nie szalałem ale pojechałem trochę szybciej w winklach i opona trzymała ładnie, biorąc pod uwagę ze a6 to nie a3. Równie dobrze hamowala a mam porównanie do Infinity i Fuldy, a z tej drugiej też byłem zadowolony.

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  5. #1125
    Rafal348's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Również posiadam Uniroyale Rainsport 3 w rozmiarze 205/55R16. Bardzo dobra oponka na mokrym jak i na suchym, przy szybszym pokonywaniu zakrętu słychać jak pracuje, przy agresywniejszej jeździe szybko się zużywa, założyłem w kwietniu, zrobiłem na niej już 5000 km i zostało z 60% bieżnika do ogranicznika, także opony na jeden sezon

  6. #1126
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    To nie opona do mocnego jeżdżenia Jak ją słyszysz, to ten odgłos wydaje znikająca opona To raczej do normalnej jazdy guma.

  7. #1127

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Panowie moglibyście doradzić mi jakie opony wybrać w rozmiarze 195/65 R15? Zastanawiam się nad Dunlop SP Sport Bluresponse oraz Goodyear efficientgrip performance. Czy ktoś z Was jeździ może na nich albo może coś podpowiedzieć?

  8. #1128
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    A czego oczekujesz od opon. Ja na Dunlopach śmigałem i bardzo fajne opony.

  9. #1129
    Haywire's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Ja również myślałem o Dunlopach z serii SP Sport, ale wulkanizator pokazał mi zeszłoroczny model z paskudnym bąblem po zetknięciu z krawężnikiem. Stwierdziłem, że podziękuję za takie opony i wziąłem Continentale ContiEcoContact 5 (205.55 R16) i sprawdzają się jak na razie bardzo dobrze zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

  10. #1130
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Mam te sp blue i nie narzekam, już z parenascie razy przy bramkach na autostradzie lub jakiś stacjach przyrysałem krawężnik (biedne fele) i nie ma śladu po nich, nawet jestem mega zaskoczony jak wyciągałem z jednej wkręta, którego gdzieś załapałem i opona z wkrętem trzymała bez problemu 2.3 atmosfery..
    Miałem brać contiego, albo goodyeara, ale stwierdziłem, że conti będzie za głośny i jednak ciut niższej klasy, a goodyear patrząc na bieżnik jakoś mi nie podszedł (mowa o wersji asymetric). Tak jak już wcześniej powiedziano, każdy sprzedawca będzie mówił dobrze o tym co chce sprzedać. Ja kupowałem u znajomego to mi pokazał każdą oponę nową i zeszłoroczny model tego producenta, który ma w przechowalni to jednak ten dunlop mnie przekonał ( z resztą jego słowa i testy adac tez). Maniakiem prędkości nie jestem, ale podczas 1tys km pokonanego przez ostani tydzień na morze i powrót, podczas deszczu, na wiglotnej nawierzchni przy ciut szybszej jeździe nie moge powiedzieć nic złego Trzymaja się jak moje COnti ts850 w zime ;D Więc z czystym sumieniem mogę te dunlopy sport blue polecić

Strona 113 z 191 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123163 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •