Strona 117 z 191 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127167 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,161 do 1,170 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1161
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    toyo w ASO audi to na pewno przesada raczej nie do spotkania...pierwsze modele s3 były na Michelin pilot sport , teraz najczesciej Conti, trafił sie też po drodze Bridgestone, ale to głównie w Seat, umowa z producentem umową, ale na pewno nikt do klasy premium auta nie załozy budżetowej opony, barumy w promocji to widzialem w salonie renault chociaż koleżanka kupiła dacia duster ( trudno, co zrobić..) i tam fabrycznie założone są Conti , co mnie trochę zaskoczyło bo producent nie szczędził na hamulce bębnowe z tyłu i wycieraczki piórowe hehe

  2. #1162
    brasilia's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Uniszowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Szybkie pytanie; czy ktoś z forum ma doświadczenia, jeździ lub jeździł na oponach Zeetex HP1000 225/40/18 ?? Na Oponeo promują tą oponę kosz za szt. 239zł (bardzo tanio) komentarze pozytywne...
    Czy opona posiada rant ochronny??

  3. #1163

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałcz
    Auto
    Skoda Octavia RS
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Miałem dotychczas na aucie Michelin Pilot Exalto 225/40/18. Opony bardzo trwałe bo dały radę przez 7 lat i ponad 140kkm! Teraz już się skończyły i stały się głośne. Poszły na śmietnik przy wymianie na zimowe.
    Jaką oponę poradzilibyście na lato przy założeniach:
    - trwała, nawet częściowo kosztem "klejenia";
    - w miarę cicha;
    - rant ochronny;
    - raczej sztywny bok;
    - cena okolice 500zł/szt.

    Najlepiej gdyby były to marki takie jak: Michelin, Bridgestone, Dunlop lub ew. lub Continental (ale te są raczej miękkie).

  4. #1164
    Łuki28.08's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łuków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    Mam takie pytanko który model opon firmy Toyo będzie lepszy ??
    - Proxes T1-R
    czy
    - Proxes T1 Sport
    Ostatnio edytowany przez Łuki28.08 - 02-01-15 o 13:57

  5. #1165

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Ja mam T1R i bardzo sobie chwalę

    Wysłano z Xperia L

  6. #1166

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Barum Bravuris 3

    Mam okazję kupić opony Barum Bravuris 3 205/60/15 nowe za 160 zł za sztukę. Fabryczne to to 195/65/15. Czy szersze będą lepsze czy nie? Jak ze spalaniem?Mocą?(audia a3 1.6 102 KM) Jakie zdanie macie o tym konkretnym modelu? Czy w podobnej cenie polecicie coś lepszego? max 200 za oponę.

  7. #1167
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    A na czym Ci zależy, jeżeli chodzi o opony głównie Spalanie na szerszych wzrasta, moc maleje (większe opory), ale nie wiem czy jakoś strasznie odczuwalnie.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Looker Pokaż post
    Miałem dotychczas na aucie Michelin Pilot Exalto 225/40/18. Opony bardzo trwałe bo dały radę przez 7 lat i ponad 140kkm! Teraz już się skończyły i stały się głośne. Poszły na śmietnik przy wymianie na zimowe.
    Jaką oponę poradzilibyście na lato przy założeniach:
    - trwała, nawet częściowo kosztem "klejenia";
    - w miarę cicha;
    - rant ochronny;
    - raczej sztywny bok;
    - cena okolice 500zł/szt.

    Najlepiej gdyby były to marki takie jak: Michelin, Bridgestone, Dunlop lub ew. lub Continental (ale te są raczej miękkie).
    Pirelli Cinturato P7 XL FR wzmocniony bok i rant ochronny. Trwała, nawet bardzo.

  8. #1168
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    co tam ciekawego nowego na rynku opon letnich ? sam biorę pod rozwagę kilka modeli w rozmiarze 205/55/16 91W, z twardym bokiem opony, dobra przyczepnością w zakręcie i małą ścieralnością, może bridgestone adrenalin RE002 ,semperit speed life, dunlop sport maxx RT, może coś z kumho, a nie znam tej pirelki wymienionej poniżej , poza tym nie ma sensu wydawać więcej niz 1200zł/kpl w takim rozmiarze uważam. Najbardziej skłaniałbym się ku re002, ale bardzo skrajne opinie odnośnie zużycia opon i zachowania na mokrym, i w sumie to nie wiadomo. Jeden powie że w deszczu super opona się zachowuje bo jeździ tempem turystyczno-piknikowym , a drugi nie odpuszcza gazu i prędkosci rodem z toru a potem kręci trochę nosem że go opona postraszy w koleinach pełnych wody....

  9. #1169
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny Jaki model opon letnich

    Jeżeli te sport maxx są podobne do blueresponse to mogę je polecić, jak będę w garażu to mogę tobie powiedzieć jak ze zużyciem po 10tys (oczywiście mowa o nowkach). Na pewno blue maja dobra przyczepność na mokrej i ciut pływają ale nie tak jak rainsporty (mam porównanie z kumpla golfa v), fajne trzymanie na suchej, ale wg mnie jak najbardziej mogę blue polecić. A jeździłem w deszczu i szybko i tempem turystycznym jeżeli zużycie bieżnika będzie podobne jak w moich ts850 lub odrobine gorsze, to kupuje je następnym razem teZ. Teraz pytanie czy sport maxx są podobne do blue.

  10. #1170
    Menson's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała, Kraków, Nisko
    Auto
    AUDI, Toyota Hilux
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Szukam opon na lato. Falgi 17 cali. Najwięcej osób poleca mi yokohamę. Tu pytanie: Ktoś z Was jeździ na modelach

    -Yokohama ADVAN Sport V103
    -Yokohama S.drive AS01
    -Yokohama C Drive AC 02

    Duża część z tego co jeżdżę to autostrady. Na obecnych oponach boje się rozpędzić, tym bardziej, że jedna z nich ma uszkodzenie mechaniczne (wuzkanizator mówi że można jeździć), ale ja mam opory, tym bardziej że w aucie jeździ często ze mną żona, za jakiś czas będzie też dziecko. Stąd moja decyzja o zmianie opon. Co polecacie drogie koleżanki i drodzy koledzy
    -=Najszybszy kolor w klubie=-

Strona 117 z 191 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127167 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •