Strona 150 z 191 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,491 do 1,500 z 1906

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #1491
    Nosek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lutzelbach
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BLP
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Moje Fuldy niby tez sa rowne a daja po uszach jakbys czolgiem jechal.

  2. #1492

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No, podobno bringstone jest twardy a w dodatku run flat także podobno tak mają że hałasują, plus taki że jedzie się jak przyklejonym

  3. #1493
    frostbite26's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów(Lublin)
    Auto
    Audi +++
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez emil.66 Pokaż post
    nie są wyząbkowane, równe są, poza tym kupiłem je u wulkanizatora która sprzedaje również opony (z niemiec) także.. On mówi że run flat tak ma bo są twarde ale jakoś dziwne wydaje mi się że ten dzwięk przy 150km/h już nie jest tak słyszalny a przy 40-50km/h jest najgłośniej (efekt jakby łożyska już były na maxa dojechane )
    Czyli morał z tego taki żebys jeździł po 150km/h;p

  4. #1494
    lukwilma's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Starogard Gdański
    Auto
    Octavia
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mam dylemat, muszę kupić 4 nowe opony 225/45R17 i aktualnie najbardziej jestem zdecydowany na dwa modele:
    Fulda SportControl V1 (E, B, 67dB)
    Toyo T1R (F, E, 71dB)

    Jakieś doświadczenia macie z tymi oponami? Czytałem trochę, że Toyo lubią bardzo szybko się zdzierać. Chyba, że jeszcze coś innego do 320zł/szt. Jeżdżone będzie głównie w słoneczne dni.

  5. #1495
    daanoon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Mam zamiar kupić opony Dunlop SP SPORT MAXX RT 225/45 R17 i pojawił się dylemat o indeks prędkości, a mianowicie:
    - 91W (do 270km/h), czy może:
    - 91Y (do 300km/h)?
    ____________________________

  6. #1496
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    91Y (do 300km/h) to absolutne minimum. Słyszałem, że 1.9TDI jest szalone i można spokojnie śmigać trzy paczki po mieście

  7. Podziękowania dla wojt za pomoc w problemie

    daanoon (01-05-15)

  8. #1497
    daanoon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wojt Pokaż post
    91Y (do 300km/h) to absolutne minimum. Słyszałem, że 1.9TDI jest szalone i można spokojnie śmigać trzy paczki po mieście
    Do 17 maja na pewno (utarta Prawa Jazdy za przekroczenie prędkości o 50km/h i więcej w obszarze zabudowanym)

    Opony już zamówiłem, z "absolutnym minimum" 91Y
    ____________________________

  9. #1498

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PiTi Pokaż post
    Ja ostatecznie zdecydowałem się i zakupiłem Vredestein Ultrac Cento. Oponka wygląda konkretnie - widać że porządna guma, na feldze prezentuje się świetnie. Koła zmieniam dopiero na koniec marca póki co nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć. Ultrac Sessanta są już wycofywane więc biorąc to pod uwagę jak również powtarzające się opinie o tym, że przez ten bajerancki bieżnik są głośniejsze od "konwencjonalnych" wzorów, odpuściłem je sobie.
    Przejechałem ponad 1000 km więc myślę ze mogę podzielić się swoja opinią na temat Vredestein Ultrac Cento. Opony świetnie trzymają. Pokonywanie łuków przy wyższych prędkościach czy też wykonywanie gwałtownych manewrów nie stanowi dla tych opon żadnego problemu. Ultrac Cento są przy tym dość komfortowe aczkolwiek nieco je słychać - nie mogę powiedzieć że są głośne ale myślę że znalezienie cichszych opon nie stanowiłoby problemu. Z racji tego że dobrze kleją myślę że mogą dość szybko znikać ale zbyt wcześnie żeby to stwierdzić. Do tego super wyglądają na feldze i mają bardzo duży rant ochronny. Mogę je z czystym sumieniem polecić. Rozmiar 225/40/18
    Ostatnio edytowany przez PiTi - 04-05-15 o 22:12

  10. #1499
    Felipez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BLX

    Domyślny

    Witam, chcę kupić opony letnie 205/50/17 do a3 2004 2.0fsi
    Zastanawiam się między oponami Barum Bravuris 3HM, lub Vredestein Sportrac 5- w tej kategorii cenowej (+1000zł) z tego co wyczytałem jest to najsensowniejszy wybór.
    Komplet Barumów kosztuje 1100zł, a Vredesteinów 1320zł... Jest sens dopłacać do Vredesteinów ?? (na papierze mają trochę lepsze parametry)
    Jeżdżę głownie w mieście , czasami jakaś mała trasa. Przebieg roczny ok 15tys km . Nogę mam dość ciężką

  11. #1500

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Suzuki
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Felipez Pokaż post
    Witam, chcę kupić opony letnie 205/50/17 do a3 2004 2.0fsi
    Zastanawiam się między oponami Barum Bravuris 3HM, lub Vredestein Sportrac 5- w tej kategorii cenowej (+1000zł) z tego co wyczytałem jest to najsensowniejszy wybór.
    Komplet Barumów kosztuje 1100zł, a Vredesteinów 1320zł... Jest sens dopłacać do Vredesteinów ?? (na papierze mają trochę lepsze parametry)
    Jeżdżę głownie w mieście , czasami jakaś mała trasa. Przebieg roczny ok 15tys km . Nogę mam dość ciężką
    Wszystko zależy od tego, czego wymagasz od opony. Generalnie nie polecam Vredesteinów do jazdy po mieści, to są w większości dosyć twarde opon, dobre do jazdy w trasę, na autostrady i ekspresówki. W twoim przypadku lepsze będą Barumy. NIestety w tym przedziale cenowym ciężko zaproponować coś lepszego, ew. są jeszcze uniroyale, ale są ciut droższe od Vredesteinów. Czy warto dołożyć do Barumów? Uniroyale są rewelacyjne do jazdy po mokrej nawierzchni, pozostałe parametry będą mniej lub bardziej zbliżone

Strona 150 z 191 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •