Strona 16 z 191 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 151 do 160 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #151
    jason's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI AZV
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Kerio23 Pokaż post
    Jak dla mnie szokiem bylo przejechanie sie z kolsiem na oponach Yokohama Parada... te opony sa genialne !!! Ale to jeszcze nic przy oponie Bridgestone RE070 tez mialem okazje testowac
    Kerio napisz cos wiecej o tych bridgestone jak odczucia po tescie ? az tak warte kupienia sa ?

  2. #152
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Wlasnie, ja tez bym sie dowiedzial czegos wiecej... musze kupic dwie nowe bo mialem bable, i mialem brac BRIDGESTONE to moze wezme ten model...
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  3. #153

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łaziska Górne
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    te bridge to sa rajdowe opony jedna kosztuje około 2500 zł wiec to byl taki zarcik... ale Yokohama jak najbardziej polecam kolega ma w corolce na suchym kleja sie genialnie gesia skorke mialem jak wchodzil w zakret.
    Dośc innowacyjny typ bieżnika. Wiec jak bede mial na lato kupowac opony to chyba zainwestuje wlasnie w te.




    PARADA Spec-2 Wyznacza nowe standardy tuningu poprzez zwiększenie oczekiwań co do osiągów i wyglądu. Podnosi poprzeczkę, oferując pierwszorzędne osiągi dla zastosowania w samochodach "cywilnych". Opona Parada Spec-2 przeznaczona jest dla wielbicieli bardzo szybkiej jazdy. Zapewnia doskonałą przyczepność i sterowność. Zastosowano tu najnowsze technologie produkcji mieszanki, dzięki czemu otrzymano nieosiągalny dla innych poziom w trwałości bieżnika, przyczepności i przyspieszaniu na mokrej i suchej nawierzchni, efektywność hamowania. Wzmocnione boki pozwalają znosić wysokie przeciążenia. Podłużne ślimakowate nacięcia poprawiają stabilność i sterowność. Poprzeczne, koliste nacięcia doskonale odprowadzają wodę z powierzchni styku z podłożem. Idealna opona dla fanów tuningu. Bieżnik asymetryczny. Masywne diagonalne bloki bieżnika Charakterystyczne masywne bloki bieżnika PARADA zostały specjalnie zaprojektowane, aby zmaksymalizować przyczepność opony poprzez dołożenie większej ilości gumy w miejscach, w których jest najbardziej potrzebna. Spiralne długie rowki Kąt spiralnych długich rowków i ich wyróżniający się kształt podobny do litery S, efektywnie wspomagają wyrzucanie wody poprawiając znakomicie trakcję na mokrym. Również różna głębokość bieżnika opony podnosi stabilność przyległych bloków bieżnika zwiększając kierowalność. Mniej rowków na barku PARADA odznacza się bardzo małą ilością rowków na barku opony, co powoduje zwiększenie kierowalności. Ten innowacyjny wzór bieżnika zmniejsza obszar rowków zwiększając obszar bloków, co w konsekwencji daje większą powierzchnię styku opony z jezdnią. Rezultatem tego jest zauważalnie lepsze prowadzenie w zakrętach i mniejsze skręcanie się bieżnika podczas jazdy w zakrętach. Pas ochraniający felgę Każda PARADA posiada specjalny pas na boku opony ochraniający drogie obręcze aluminiowe przed zarysowaniami podczas np. wjeżdżania na krawężniki. Źródło: opracowano na podstawie materiałów producenta.
    Ostatnio edytowany przez Kerio23 - 05-02-11 o 21:35

  4. #154
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/154088


    Opona Bridgestone Potenza RE070 225/45R17 90 W cena od 499zl

    Wiec nie bardzo rozumiem twoje poczucie humoru...
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  5. #155

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łaziska Górne
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    znajomy w mpowerze na feldze 19" mial je zalozone i mówił ze za jedna 2 tys dal wiec tym sie sugerowałem... a jesli sa tansze do mniejszych felg to nic tylko sie cieszyc bo sa świetne



    Jeszcze moge polecic Bridgestone Potenza RE050A mialem je w e46 tez znakomicie sie trzymia
    Ostatnio edytowany przez Kerio23 - 06-02-11 o 12:38

  6. #156
    pajak381's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/...
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez guma92 Pokaż post
    Myśle że niewiele osób jeździ na 15 w lecie, ale jeśli w tym rozmiarze wygrała w testach to warto
    Pora odświeżyć temat, wiosna idzie za pasem, a wiekszość bedzie kupować nowe kapcie.
    Znalazłem najbardziej aktualny ranking opon w rozmiarze 225/45 R17

    W ubiegłym roku jeździłem na Bridgestonie NR5, w tym roku chyba skuszę się na NR1 czyli Pirelli chodź sie jeszcze troche wacham.

    co do twojego postu to te conti sport 3 są wogóle chyba niedostępne w rozmiarze najczęściej używanym w naszych autach czyli 205/55/16- no chyba że się myle, ale nie moge znaleźć!
    http://www.testopon.com/opony_do_sam...t_3/index.html

    co do dunlopów to znalazłem:
    http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunl...05-55-r16-91-y
    nawet i cena do przyjęcia, a pirelek nie szukałem bo jakoś nie jestem przekonany !

    michały też przystępnie:
    http://www.oponeo.pl/dane-opony/mich...05-55-r16-91-v

    no i brigistony chyba najtańsze ze wszystkich ww
    http://www.netcar.pl/opony/letnie/os...38347,szi.html


    a sam zastanawiam się nad:
    http://www.tanie.opony.com/szczegoly...205-55r16-91-v
    lub
    http://www.tanie.opony.com/szczegoly...205-55r16-91-y

  7. #157
    filmer's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Poprzednio pytanie zadałem w trochę innym temacie, ale:
    czy ktoś z forum miał osobiście do czynienia z oponkami Vredestein - Ultrac Sessanta ? Jest to nowość w ofercie IC, a czytając opinie z różnych źródeł są podobno godne uwagi.

    pierwszy automat jaki prowadziłem ? - Ferrari F430

  8. #158
    Faza88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kucbork/Szczytno/Bytów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny szukam opon do esy na lato


  9. #159

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łaziska Górne
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    filmer ta oponka jest troche wzorem zaczerpmnieta z Yokohamy

  10. #160
    filmer's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Kerio, również to zauważyłem. Ciekawi mnie tylko jak faktycznie spisuje się ta opona, podobno jest to klasa średnia. Cenowo jest również przystępna, co ciekawe tylko o 30zł tańsza od np. Uniroyal'a. Do tego nie wiem czy jest to dobra wiadomość, czy nie, ale opony tej firmy są produkowane na licencji Goodrich'a.
    pierwszy automat jaki prowadziłem ? - Ferrari F430

Strona 16 z 191 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •