Strona 97 z 191 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 961 do 970 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

  1. #961
    giallorosso's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Panowie, przymierzam się niebawem do zakupu nowych oponek letnich. Będę miał do wydania na ten cel do 1000 zł.
    Standardowe 195/65 15.
    Czytałem mnóstwo opinii i testów i ostatecznie rozważam 4 modele:
    1) Continental ContiPremiumContact 5 - absolutny lider w testach, indeks deszczowy A (do tej pory jeździłem na ContiPremiumContact 2 i byłem bardzo zadowolony)
    2) Bridgestone Ecopia - bardzo dobre wyniki w testach, indeksy toczenia i deszczu B, sporo tańsze od Conti
    3) Pirelli P1 Cinturato Verde - zaskakująco dobre opinie użytkowników jak na Pirelli, dobra cena
    4) Fulda EcoControl HP - dobre opinie i dobra cena, nie wiem jak z jakością i ścieralnością.

    Chcę jednak zasięgnąć rady kogoś doświadczonego w temacie, nie chcę przepłacić za producenta, a jednocześnie kupić oponę która da mi radość z jazdy i posłuży jak najdłużej.
    Jeżdżę dość dużo, codziennie do pracy 30 km, większość trasa, po mieście mniej, tak więc najbardziej zależy mi na komforcie jazdy i ścieralności.
    Generalnie chciałbym coś z tej czwórki, ale będę wdzięczny za wszelkie sugestie jak i Wasze doświadczenia.

    Pozdrawiam.

  2. #962
    Djtomek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Augustów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    sonny nie kupuj tych opon jesli jeszcze ich nie kupiles. Sam kupilem felgi i byly na nich te opony, po przejechaniu sie dwa razy do roboty zdjelem felgi bo sie nie da na tym jezdzic. Strasznie glosne a i wulkanizator powiedzial zebym je wymienil chociaz jest na nich z 7 mm bieznika.

  3. Podziękowania dla Djtomek za pomoc w problemie

    Sonny (30-11-13)

  4. #963
    marek_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Waldenburg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AJQ
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    cicha i pewna opona to yokohama w.drive oraz firestone winterhawk 3, dobre opony w jeszcze lepszej cenie. Bridge to blizzaki lm-32.

  5. #964
    lukas2710's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witam. Ja mam pytanie odnosnie opon debica furio w rozmiarze 225/45/17 ??? miał ktokolwiek doświadczenie z tymi oponami??? i w takiej wielkosci????przymierzam sie do zmiany felg na 17,a ze z roboty zostały po flotowym mondeo takie oponki po 1 sezonie z 2011, w fajnym stanie mógłbym je przejać, tylko teraz pytanie czy takie debice sa coś warte??? nie wiedzialem ze nawet w takim rozmiarze sa produkowane,
    debice frigo mam i sa ok ale pytanie jak letnie??? bo niestety ale słyszałęm i czytalem opinie na oponeo na temat furio i sa niestety przecietne???
    i teraz pytanie czy wogóle zaprzatać sobie nimi głowe czy dać spokój???

  6. #965
    hubi_pl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi TT
    Model
    Inny
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    18 razy

    Domyślny

    Ja kiedys mialem Furio na hondzie Civic, ale to byly 15 albo 16 cali i napewno nie 225, chyba 195. Nie narzekalem, chociaz nikt tym autem nie szalal nie wiem jak ty jezdzisz bo to duzo od tego zalezy. Natomiast civiciem spokojnie dociagalem na trasach do 200 i nic sie nie dzialo niepokojacego na nich.

  7. #966
    lukas2710's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez hubi_pl Pokaż post
    Ja kiedys mialem Furio na hondzie Civic, ale to byly 15 albo 16 cali i napewno nie 225, chyba 195. Nie narzekalem, chociaz nikt tym autem nie szalal nie wiem jak ty jezdzisz bo to duzo od tego zalezy. Natomiast civiciem spokojnie dociagalem na trasach do 200 i nic sie nie dzialo niepokojacego na nich.
    wiadomo autem nie szaleje to tylko akl , a gdy założe jeszcze takie lacie to napewno fruwał nie bede ale wydaje mi sie ze beda ok napewno lepsze niz jakies chinczyki, ewentualnie pomysle nad jakimis barumami, bo jednak muszą być nówki,
    dzieki Hubi za opinie

  8. #967
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Aktualnie(od ca.2 lat,na 3 autkach) bardzo zadowolny uzytkownik Good Year F1 Asymmetric 2

  9. #968
    hubi_pl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi TT
    Model
    Inny
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    18 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lukas2710 Pokaż post
    wiadomo autem nie szaleje to tylko akl , a gdy założe jeszcze takie lacie to napewno fruwał nie bede ale wydaje mi sie ze beda ok napewno lepsze niz jakies chinczyki, ewentualnie pomysle nad jakimis barumami, bo jednak muszą być nówki,
    dzieki Hubi za opinie
    Barumy mialem na alfie ale zimowki i tez mi sie dobrze na nich jezdzilo/ Generalnie kazde z "normalnej" firmy.

  10. #969
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Tak więc i ja tutaj w końcu zawitałem, poczytałem i tak myślę, że do 1300 max 1500 oponki kupić. Fela to Kopia Ronala S3 więc oponka 225/45 R17, szukac jakiegoś Verda, czy może Bridgestone? Bo z niszówek, to nie mam pojęcia co kupić ;/
    No i podstawowe pytanie, czy lepiej teraz kupować, czy poczekać jeszcze (jak ceny szaleją na letnie teraz)?

    Styl jazdy: na spokojnie, jak trzeba to się przydepnie, czasem się śpieszę, ale nie jeżdżę jak pospolity ścigant. Tak więc, spokojna jazda, z zacięciem sportowym. Jeżdżę 50/50 miasto trasy koło 30-50km czasem dłuższe Liczy się dla mnie przyczepność (suche i mokre) oraz droga hamowania, hałas niezbyt (na zimę mam ts850 i mi nie przeszkadza hałas).

    Ktoś coś ciekawego poradzi, może gdzieś jakieś promo jest ?
    Ostatnio edytowany przez szparag - 16-12-13 o 23:12

  11. #970
    Sonny's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Panowie jakie opinie o letnich oponach Pirelli zero nero ? ktoś jezdził na takich ? są w dobrej cenie z dobrym bieżnikiem i mam dylemat czy warto
    Pasja - zaczyna się od niewinnych projektów.

Strona 97 z 191 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107147 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •