Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: [8L] czy maska przednia poliftowa podpasuje do modelu z 98r?

  1. #11
    w3sol's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nadarzyn/Kajetany
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    no to lipa będzie trzeba coś wyrzeźbić

    dzięki pozdro
    miejsce na podpis

  2. #12
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Kurcze ja właśnie wróciłem od lakiernika a u niego zostawiłem zderzak poliftowy do malowania. Przedliftowy mam na samochodzie. Są takie same, ale jakbym je porównał to bym wiedział na pewno. Niestety troszkę nie pasuje dokładka, ale nie wiem czyja to wina. Ale dosłownie odrobinkę. Nie próbowałem jej zbytnio pasować, bo i tak po malowaniu zostaje poliftowy i będzie OK. Więc może się odrobinkę różnią. A na numer części nie patrzyłem

  3. #13
    w3sol's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nadarzyn/Kajetany
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez e-mako
    Kurcze ja właśnie wróciłem od lakiernika a u niego zostawiłem zderzak poliftowy do malowania. Przedliftowy mam na samochodzie. Są takie same, ale jakbym je porównał to bym wiedział na pewno. Niestety troszkę nie pasuje dokładka, ale nie wiem czyja to wina. Ale dosłownie odrobinkę. Nie próbowałem jej zbytnio pasować, bo i tak po malowaniu zostaje poliftowy i będzie OK. Więc może się odrobinkę różnią. A na numer części nie patrzyłem
    no to mamy ten sam problem Ja je porównywałem i żadna różnica nie wpadła mi w oko Dowiedziałem się o różnicach jak zderzak już oddałem do lakiernika. Dzisiaj będę zakładał to dam znać co i jak pozdr

    [ Dodano: Pią 21 Wrz, 2007 08:06 ]
    a więc sprawa co do poliftowego zderzaka wygląda tak że ....zderzak pasuje do wersji przedliftem co prawda roboty jest dla dwóch osób bo zderzak jest strasznie trudno naciągnąć w każdym razie pasuje
    miejsce na podpis

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •