Strona 21 z 62 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 201 do 210 z 618

Temat: Forum Kulturystyki i Fitness

  1. #201
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    jeśli kolega urósł szybko to Ci powiem jaka jest mentalność ludzka jeśli wziął coś z pod lady a zastawia się takimi rzeczami to nawet najlepszemu koledze się nie przyzna, ale go nie znam i nie oceniam przysłowie mówi "kurczak,ryż kreatyna zrobi z Ciebie skurw**yna" to jest ta dłuższa droga, a tak krótsza to "dwie tablety mieta i zaokrągla się nam sylweta" shock dobra sprawa ale do tego zakup creatyne mono za ok 60-70zl będziesz miał 500-700g dobrego mono...a dietę można rozpisać nawet pod taki system pracy jak Ty masz chęci i motywacja

  2. #202
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    dzenciol nitrobolon to ja bra?em z 6 lat temu teraz s? du?e lepsze od?ywki typu ( powt?rz? si? 10 raz ) N.O xplode ! bior? ju? 3 raz w zestawie z cell mass i 3 raz nie ?a?uj?
    http://allegro.pl/bsn-no-xplode-1025...852915702.html

    albo do xploda storm - te? dobry

    http://allegro.pl/bsn-no-xplode-1025...850615190.html

    mam zdj?cia przed kuracj? i po kuracji oczywi?cie z dobr? diet? jak chcesz si? przekona? to na PW

  3. #203
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dzienciol Pokaż post
    właśnie dieta w moim przypadku to problem , pracuje autem a wiadomo co za tym idzie jakies pizze + mcdonaldy
    To żaden problem, gotujesz sobie w domu, wkładasz do termosu i jesz w trasie Sam tak sobie noszę do pracy i przez cały dzień mam ciepłe

    Od siebie mogę polecić; zwykłe najprostsze mono i NO Xplode + dieta, niestety
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  4. #204
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    xplod i storm jak mówiishi super połączenie i daje niezłe pier*** ale skoro dzienciol zaczyna i jest zielony jak mówił lepiej będzie jak pojedzie na trochę słabszych środkach a później na coś mocniejszego, zacząć od mocniejszych to później organizm się przyzwyczaja i słabsze mogą nie działać no ale jego decyzja będzie..większość i tak stawia na xploda co napewno będzie dobre

  5. #205
    milek_1988's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krotoszyn
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Jeśli sema pisze, że dzieciol zaczyna to nie rozumiem myślenia...już odżywki? Początkowo bez problemu przy dobrym treningu i diecie będą przyrosty. Odżywki możesz sobie kupić takie jak białka czy bcaa skoro maciek urósł. Białko tylko na uzupełnienie diety + vitaminy+ omega. Na krete mono, stacki itp. przyjdzie czas. Dieta to 60% sukcesu...ok. 30 to trening..
    Co do boostera tescia, ile masz lat? Jeśli koło 20-23 nie potrzebujesz...organizm sam wydziela wystarczającą ilość.

  6. #206
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    dlatego od samego początku tłumacze,że można szybko i łatwo albo długo i z trudem... dieta to podstawa była jest i będzie czy się zaczyna czy się jest zaawansowanym , czy się stosuje odżywki czy nie..ja uważam ,że jeśli już coś stosować to zacząć od słabszych i stopniowo zwiększając ale dieta być musi!!! zakładając dzienciol ,że ważysz 80kg i nie dasz rady ok 160gr białka dostarczyć dziennie to staraj się dostarczyć 120-140 ale dieta jakaś jest Ci co nie pracują i mają czas siedzenia na siłowni to po roku intensywnego treningu o tej samej godz i jedzeniu wszytskiego o tej samej godz będą duzi, a inni muszą sobie radzić w inny sposób jak pracują na zmiany jak ja np do 25 roku odżywek na testosteronie nie wskazane brać

  7. #207
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    jesli kolega nie bedzie miec diety to szkoda kasy...

  8. #208
    dzienciol's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Koledzy nie chodzi o to że dopiero zaczynam przygode z siłownia tylko jestem zielony jeżeli chodzi o odżywki wszystki ich nazwy itp

    Na początku zacząłem od białka ProfiMass + kreatyne , pozniej wskoczyłem w ReconaSize który tez ma działanie budujące , ale po prostu zaczynam myśleć też o czymś innym.

    Apropo diety własnie za chwilę pisze do kolezanki któa takową mi rozpisze co i jak

  9. #209
    milek_1988's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krotoszyn
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Ja ci polecam :
    - ułożyć dobry trening
    - ułożyć w miarę możliwości diete(i starać sie stosować do niej)
    - ew. odżywki to biało czy gainer(jeśli jesteś ekto) plus jak pisałem, witaminy, omega, to napewno na początek Ci starczy, uzupełnisz niedobory diety
    - na krety i inne przyjdzie naprawdę czas, bo bez diety to i tak nie ma sensu najmniejszego, chyba, że chcesz poprostu wywalić kase
    Mam fajną książkę dla Ciebie w ebooku i jakieś pliki w wordzie dotyczące treningu i diety jak coś pisz pw wyślę Ci ją, na jej podstawie ułożysz pewne swoje schematy dotyczące ćwiczeń czy jedzenia. Polecam też sfd.pl
    Dodano:
    Ps. sema to nie tak, że od poczatku można łatwo i szybko, albo wolno i długo. Jak pisałem początkowo i tak lecisz dobrze bez odżywek. Dawanie choćby cella na początku wiąże sie z tym, że niedlugo będzie koks bo poleci tak wolno.
    Ostatnio edytowany przez milek_1988 - 12-10-11 o 15:49 Powód: Automatyczne łączenie postów

  10. #210
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    pisząc o tym,że szybko i wolno miałem na myśli o tych co zaczynają siłownie w maju a kończą w czerwcu..ja nie ćwicze już 4 miechy bo nie miałem czasu a teraz trochę chęci po tylu latach minęły ale myślę już do powrotu i czy to ,że spadłem z ciężaru te 20-30 kg mnie załamie?? nie, dlatego ,że ja wole długo, ciężko i boleśnie wrócić do tego co było

Strona 21 z 62 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •