Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 39

Temat: Gdzie byście polecili spędzenie kilku dni?

  1. #1
    _XaL_
    Guest

    Question Gdzie byście polecili spędzenie kilku dni?

    Witam wszystkich

    Już na wstępie chciałem powiedzieć, że myślałem o zadanie tego pytania na WA ale może osoby zorientowane w temacie, niekoniecznie by tam zaglądnęły- a mianowicie:
    Czy ktoś się orientuje (najlepiej z własnych doświadczeń) gdzie jest jakaś godna polecenia chatka/pensjonat czy inny motel, gdzie można by się wybrać z dziewczyną na parę dni? I proszę o odpuszczenie tematu Zakopanego i okolic Jeśli ktoś zna coś fajnego np na Słowacji, również jestem zainteresowany

    Ps. Trzymajmy się niewygórowanych możliwości finansowych.

  2. #2
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    http://barta.com.pl/

    Fajne miejsce, bardzo mili właściciele, jeśli myślisz o nartkach dobra miejscówa do wypadów na Jaworzyne, Słotwiny. Pozatym można pospacerowac po Krynicy. Jeśli za 2 tyg przed świetami bedzie śnieg napewno tam pojade.
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  3. #3
    _XaL_
    Guest

    Domyślny

    Dzięki bardzo, mail z pytaniem już poszedł, ale na wszelki wypadek dalej się rozglądam za czymś innym ;]

    Jakieś inne propozycje? (przypominam, nie muszą być w Polsce)

  4. #4
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Dołączam się do pytania

  5. #5
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Ja polecam miejscowość Brenna k/Wisły Sam wybieram się tam na sylwestra i do Czech blisko Prawie jak za darmo

  6. #6
    _XaL_
    Guest

    Domyślny

    A mógłbyś jakieś szczegóły przytoczyć? Najchętniej jakieś zdjęcia, jakieś ceny, przybliżony opis?

  7. #7
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    A jesli chodzi o Slowacje to Liptovsky Mikulas (praktycznie Chopok). Teraz pewnie juz tam tylko narty i snowboard, ale sama miejscowosc tez jest ciekawa i mozna troche liznac "slowackiego bycia". Aczkolwiek raczej trzeba wiedziec gdzie chodzic, bo te najciekawsze miejsca sa najmniej znane

  8. #8
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Odradzam Chopok zdecydowanie.... Byłem tam w poprzedniego sylwestra i była total masakra... Karnety droższe niż w austrii, a żeby je kupić trzeba stać 3-4h w kolejce! Sprzedaż karnetów kończy się o 12.00 i klapa, nie kupisz normalnego po tej godzinie... Tylko taki popołudniowy, ale to strata kasy i czasu...

    http://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/pl/zima/ 31euro za dobe!!!
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  9. #9
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    Odradzam Chopok zdecydowanie.... Byłem tam w poprzedniego sylwestra i była total masakra... Karnety droższe niż w austrii, a żeby je kupić trzeba stać 3-4h w kolejce! Sprzedaż karnetów kończy się o 12.00 i klapa, nie kupisz normalnego po tej godzinie... Tylko taki popołudniowy, ale to strata kasy i czasu...

    http://www.jasna.sk/cenniki/skipassy/pl/zima/ 31euro za dobe!!!
    Larius, ale on nic nie wspominal o sylwestrze, do tego nie mowil ze glowna atrakcja ma byc jezdzenie na nartach/snowboardzie
    Ja ostatni raz na chopoku bylem chyba 2 lata temu (przed wprowadzeniem euro) i bylo cacy.
    Mi sie zdaje ze Xal bardziej szuka miejsca gdzie mozna odpoczac, polazic, itd...

    A co do cen... i wyjazdu w sylwestra... dales ciala Larius, trzeba bylo wczesniej wybac teren Jak tylko wprowadzili euro to olalem Slowacje i pojechalem do Francji. Chyba Larius na cenniki spogladales przed wyjazdem, no nie? :> Mi to wystarczylo abym podziekowal za wyprawe w tamtejsze gory.

  10. #10
    rad3k7's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Ja również polecam Liptovsky Mikulas... jeśli chodzi o narty to masz opinię w poście malika, a ja dodam od siebie, że polecam sauny (zobacz sobie fotki) w tatralandii... dosyć drogo wychodzi, ale jak kupisz osobno bilet na tatralandię, a potem osobno na sauny to możesz śmiało przekroczyć 3 godziny relaksu bo nikt tego nie sprawdza Myślę, że idealne połączenie. Dwa dni szaleństwa na stoku, a na trzeci taki wypoczynek Jeśli nie tatralandia to konkurencyjna Besenova

    *sprawdź dokładnie jak tatralandia funkcjonuje w zimie bo osobiście to nie wiem

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •