Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokazane rezultaty 51 do 57 z 57

Temat: Nie działa tył i tuba, radio Kenwood KRC-677R

  1. #51
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    AdrianoJol piszac glosniki obok poleczki bagaznika masz pewnie na mysli te maskownice w ksztalcie elipsy po lewej i prawej stronie polki. Tam nigdy glosnikow nie montowali, natomiast jesli masz glosniki w tylnych boczkach to beda grac.
    Adapterow faktycznie na rynku jest masa ale wiekszosc niczym sie od siebie nie roznia. Zwykły na 2 RCA w zupelnosci Tobie styknie.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  2. #52
    AdrianoJol's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OŚWIĘCIM
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Czytałem, że adaptery jednak nie są do konca dobre. Ponoć są awaryjne. Myślałem o przepinaniu pinów. Zrobie zdjęcia i może ktoś pomoże, strasznie dużo tych kabli, bezpieczników. Z Radia wychodzą tylko 2 kostki.
    Dodano:
    http://img856.imageshack.us/img856/513/p7216682.jpg Kable z półki radia.
    czarna kostka: brązowy gruby, żółto-czerwony, niebiesko-biały, czerwono-biały, niebieski z kostką.

    brązowa: czerwony, brązowo-czerwony, brązowo-biały, biało-niebieski. (niewpięte - zielony, czarnozielony, fioletowy, czarnofioletowy)

    Czerwona: fioletowo-biały.

    Zółta: brązowo-czerwony, niebiesko-zielony, biało-czarny, czerwono-brązowy, czerwono zielony,

    2 Kable luzem: zielono-biały, fioletowo-biały.

    http://img98.imageshack.us/img98/8454/p7216683.jpg radio
    Ostatnio edytowany przez AdrianoJol - 21-07-11 o 18:54 Powód: Automatyczne łączenie postów

  3. #53
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jeśli boisz się adapterów bo są awaryjne (pierwsze słyszę) to możesz obciąć żółta kostkę i pod odpowiednie przewody przylutować 2x chinch i remote dla suba. Kolorów w tej chwili nie pamiętam ale było swego czasu gdzieś na forum wszystko rozpisane.
    Kostki z radia podłączasz pod brązową i czarną w instalacji samochodowej, nie pomylisz ich bo na odwrót nie pasują. Czerwonej nie podłączasz.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  4. #54
    groch_007's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żagań/Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja już na szczęście uporałem się z moim problemem z ori radiem
    Okazało się, że spalony był wzmacniacz w subie i nie wysyłał sygnału do suba i głośników na tyle kupiłem ori suba za 60zł i wszystko pięknie gra ;D

  5. #55

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam koledzy! U mnie nie grają tylne głośniki i sub. Radio mam Clarion ale dziś po wyjęciu tego ukazała mi się plątanina kabli. Możecie mi pomóc czy muszę coś dokupić, czy może tylko coś jest źle podłączone? Dzięki za wszelkie wskazówki







    Dodam jeszcze, że szukałem dużo na forach, ale występującego u mnie "układu" kabelków nie znalazłem :/

  6. #56

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jaco79 Pokaż post
    Dodam jeszcze, że szukałem dużo na forach, ale występującego u mnie "układu" kabelków nie znalazłem :/
    Coś kolega kiepsko szukał. Nawet w tym temacie przecież jest to tłumaczone ze trzy razy. Masz 4 kostki wychodzące z instalacji auta, jedna do zasilania, dwie do głośników i jedna do podświetlenia.

    Kup coś takiego http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-a6-i...988276795.html i podłącz bez cięcia kabli i kombinowania. Zakupiona przejściówka powinna Ci pasować tylko w jeden możliwy sposób. Jedna kostka z auta, ta czerwona, zostanie luzem i tak ma być.

  7. #57

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    RK/KR
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Witam,

    Pozwolę podłączyć się do tematu -po wymianie oryginalnego Chorusa na blaupunkta i kupieniu "modułu tylnych głośników - http://allegro.pl/ramka-audi-a3-8l-2....html#delivery przez kilka dni wszystko było OK. Grały wszystkie głośniki. W tym momencie grają tylko przednie . Podpiąłem stare oryginalne radio do oryginalnych wtyk bez tego magicznego modułu jednak problem dalej występuje.
    Jakieś pomysły co może być nie tak ?

    PS. Do której kostki i pina należy podpiąć "separator antenowy" by radio nie gubiło fal ?
    Jestem zielony z elektryki więc proszę o wyrozumiałość .

    pozdrawiam

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •