Pokazane rezultaty 1 do 10 z 185

Temat: zawieszenie gwintowane 8P

Threaded View

  1. #40

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włoszczowa
    Auto
    AUDI A3 2005 r.
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB

    Domyślny Odtuningowanie auta. Wyjęcie gwintu KW

    Dzień dobry.
    Działam troszkę w drugą stronę. Chciałbym uzyskać jak największy komfort jazdy samochodem.
    Moje teraźniejsze audi A3 8P 2005 Sportback 3.2 VR6 z gwintem KW. Z tego co widzę przód jest po środku a tył skręcony na max.





    Kupiłem z felgami 18 z oponami letnimi. Po zmianie na zimowe 17-stki komfort jazdy znacznie się poprawił, choć nadal według mnie mogły być jeszcze wygodniejszy na nierównościach. (nie ma porównania z astrą j którą ostatnio jeździłem)

    Zastanawiam się nad wyjęciem gwintu i założeniem standardowego zawieszenia. W poprzedniej mojej a3 na 18-stkach z tym silnikiem wyjąłem gwint i założyłem seryjne zawieszenie i było o wiele lepiej ale tamten gwint był skręcony ma maxa i jakaś mało znana firma.
    Czy czasem w wersjach z silnikiem 3.2 zawieszenie nie było seryjnie obniżone i utwardzone? Nie chce, żeby się okazało, że wyjmę gwint i będzie to samo co w standardowym zawieszeniu. Ewentualnie włożyć zawieszenie od np 2.0 tfsi tylko czy waga silnika nie będzie miała tutaj dużego znaczenia?


    Gwint wyjęty i włożone standardowe zawieszenie. Różnica w jeździe po dziurach na plus. Auto delikatnie poszło w górę. Przypuszczam, że w a3 8p 3.2 vr6 i tak jest sztywniejsze niż standardowe, przynajmniej jeżeli chodzi o przód.
    Ostatnio edytowany przez jacusix - 25-09-20 o 12:09

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •