Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 190

Temat: 1,9TDI ASZ - modyfikowany – 241KM/463Nm

  1. #81
    Warszawa
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Rzeszów
    Auto
    Lancer Evolution X
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Dajcie po urlopie tunerom, bo to się śmieszne zaczyna robić

    Kito wydech i rób męskie moce, bo te przepychanki w Twoim temacie zaczynają być:
    - na początku były śmieszne...
    - później...
    - teraz to jest żałosne.

    Zawsze temat możesz zamknąć żeby sobie Panowie ochłonęli

  2. #82
    kuba84's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Sól FNW
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    std1984 jeszcze chwila niech tunerzy się wystrzelają do końca ze swoich argumentów

  3. Podziękowania dla kuba84 za pomoc w problemie

    std1984 (30-09-11)

  4. #83

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja już skończyłem....urlop mi nie potrzebny bo po niedzieli chcę wkleić wykres z mojego a3 8L

    życzę miłego weekendu

    pozdrawiam
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

  5. #84

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pl
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    szczerze mowiac nie rozumiem o co cala batelka... moc jest c.h.u.j.o.w.a jak na gt22 w pd - tyle temacie. jesli do tego mod bogaty jest w batorego to juz calkiem kibel. taki wynik mozna uzyskac na seryjnym turbo ARL
    KiTo bywasz na wroclawskich ustawkach?

  6. #85
    kuba84's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Sól FNW
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    urlop mi nie potrzebny
    spoko, nie mam zamiaru tego zrobić

    Cytuj Oryginalnie napisane przez majkitdi Pokaż post
    moc jest c.h.u.j.o.w.a jak na gt22 w pd - tyle temacie
    trafne spostrzeżenie, jestem tego samego zdania, robić gt22 bez wydechu, no nic może też się nie znam albo to nowe trendy

  7. #86

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KiTo Pokaż post
    Daniel piszesz ,że ja coś powiedziałem a tego nigdy nie powiedziałem rozumiesz różnice ? Bardziej łopatologicznie nie potrafię .

    A co do projektów to znam taki sprzed 2,5 roku i kratki na paskach.Pomijam fakt że Twój kompleksowy projekt się rozlatuje.

    Dodam jeszcze ,że bardzo nie fair się zachowałeś wobec spadniętej rury.
    Mówisz zaraz Ci założe potem znikasz a potem nie da się założyć,bez zdejmowania zderzaka i radź sobie sam.
    Dla Ciebie jako profesjonalisty to jest chwila , wystarczyło trochę chęci i nikt nie mówił,że za darmo.A nie gadać ,że wszystko jest do wymiany. Wiem,że byłeś zły bo wynik nie był taki jaki myślałeś ale wybacz to nie moja wina.
    Jeżeli chodzi o moje odczucia to zostałem generalnie przez Ciebie OLANY ! I to po raz kolejny...
    I gdyby nie Mirek byłbym w czarnej dup...
    Po pierwsze jakbyś nie zauważył miałem kolejkę aut do roboty i co chwile jakiś klient przyjezdzał po odbiór.Użyczyłem CI miejsca,użyczyłem CI narzędzi, mało?Brak chęci z mojej strony?Kazał ktoś CI za coś zapłacić?Więc wyluzuj z pisaniem że jaki to ja jestem zły.

    A co do kłamania to są świadkowie co najmniej dwóch co słyszeli że powiedziałeś po przyjechaniu ze to auto coś nie jedzie i chcesz je z hamować.Ale nieważne.

    Przykro mi że po tym jak długo szukałem Ci pompek i logiczne pieniądze wzieliśmy za naprawdę nowe pompki piszesz że Cie olewałem kiedykolwiek.
    A co do IC u Dominika to jak pisałem wcześniej był on montowany ponad 3 lata temu , bo od dwóch jezdzi Domin na Big turbo .Nie jest to perełka bo ciała dali plastikaże co spawali kratki i pózniej ktoś Dominikowi robił sprzęgło i inne rzeczy i kratki odpadły więc złapali je opaskami.Domin niedługo ma u nas robic update i obiecałem mu już ze za free poprawimy wszystko aby było cacy.

    Miałem już nic nie pisać bo nasze poglądy przeraziły się w jakąś niepotrzebną wojnę ale proszę nie pisz że mam złe podejście do klientów.Spytaj Domina od was z forum czy innych którzy robili u nas auta czy było w naszych relacjach coś nie tak.
    Fakt każdy ma prawo ma kiedyś zły dzień(problemy w pracy,złe samopoczucie)i jeśli coś z mojej strony Cie uraziło to sorry.
    Ecuproject - Profesjonalny Tuning silników Diesla oraz turbobenzyn,diagnostyka grupy VAG ,pomiary mocy na hamowni obciążeniowej 4x4 tel.513399363,502730289
    ecuproject.pl

  8. #87
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gulu Pokaż post
    P.s w telefonie do mnie jak dzwoniłeś umawiać się na hamownie powiedziałeś że i tak chciałeś się umówić bo auto nie jedzie
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gulu Pokaż post
    A co do kłamania to są świadkowie co najmniej dwóch co słyszeli że powiedziałeś po przyjechaniu ze to auto coś nie jedzie i chcesz je z hamować.
    Może zdecyduj się na jedną wersje , mówiłem ,że szału nie ma i teraz wyjdzie prawda na jaw,że turbo głośno chodzi i dymi. I na pewno nie użyłem słów "auto nie jedzie" w rozmowie żadnej z nikim bo tak nie gadam po prostu - nie mój słownik.
    Nie ukrywam ,że również spodziewałem się niższej mocy niż na dynomecie.

    Po zainstalowaniu coolera dzwoniłem do Ciebie ,żebyś sprawdził załatał mi nieszczelność w dolocie ,bo albo wydmuchałem czujnik albo rurka spadła - potrzebowałem tego bardzo pilnie - i co nie mam czasu bo zderzak trzeba ściągnąć etc. za 2 tyg.
    Tylko jedna osoba powiedziała " to weź przyjedź" i zajęło jej to 1,5minuty.

    A co do wtorku to ponad godzinę dyskutowałeś z Ziemniakiem i potem przez tel. wiesz sam o czym ale nie moja sprawa tylko nie pisz,że byłeś mega zajęty.
    Nie wiem czyje narzędzia ale to Mirass mówił ,żebym sobie wziął a nie Ty ! Oczywiście próbowałeś ... 1min i na odczepnego twierdząc ,że się nie da. A jednak się dało.

    Idąc dalej naklejka Waszej firmy długo była na aucie jako reklama jako wdzięczność za wykonane usługi , klikanaście osób było u Was z mojego polecenia i napchało Wam piniąchy do kieszeni.

    Mam nadzieje ,że innych klientów/kolegów/ludzi nie traktujesz jak INTRUZÓW w swojej firmie , jeżeli mnie nie lubisz trzeba było powiedzieć - "KiTo sorry gościu nie gniewaj się ale nie trawie Cie więc nie przyjeżdżaj"

    P.s.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gulu Pokaż post
    Domin niedługo ma u nas robic update i obiecałem mu już ze za free poprawimy wszystko aby było cacy.
    To się nazywa remont po awarii a update wychodzi cenowo przyzwoicie do ceny naprawy samej awarii.
    Cieszę się ,że zrobisz mu swapa,wymianę sprężarki i strojenie za darmo
    Ostatnio edytowany przez KiTo - 30-09-11 o 10:54
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  9. #88

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    dobra...oblałem się poranną kawą..zaszczułeś wzorami i innymi pierdołami.
    Jednak Twoja wybujała matematyka jak na instalatora LPG zaskoczyła mnie.
    jakbys zapomnial od zawsze bylem mechanikiem z akcentem na diagnostyke silnikow, i tuning silnikow. cala przygoda z mechanika trwa od 92 roku.
    gaz montowalem po krotce jako epizod w moim zyciu by udowodnic ze auto moze jezdzic na gazie lepiej niz na pb, epizod skonczyl sie tym ze jako pierwszy w pl zagazowalem turbo benzyne w stopniu na tyle dobrym iz wiekszosc pucharow z zawodow byla uzyskana na LPG... jak wiesz ale sie przynac nie chcesz epizod skonczyl sie zagazowaniem w 2004 roku auta Bentley Continental GT na przekor wszystkim ludziom.
    dalej jestem mechanikiem i jak sie okazuje ( tu sie chwale) dobrym, z czolowki swiatowej pod wzgledem wiedzy i umiejetnosci i o tym mozemy pogadac...

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    Jakbyś nie wiedział z matematyki jestem dobry a wzrok mam jeszcze lepszy a dym jest jak smoła. w swojej matematyce, fizyce nie zapominaj o chemii i EGT.
    A więc reasumując - wtryski są bardzo mocno otwarte a na ile to już Jacek jedyny wie. 28,77ms to dla seryjnej mapy szczyt mapy a nie maksymalny bezpieczny
    mirku ty nawet pojecia nie masz w jakich wartosciach sa mapy w ecu.... sa w stopniach obrotu walu korbowego zwanymi CK widocznymi miedzy innymi w 4 grupie jak to sie ma do ms pisalem wczesniej...

    piszesz ze szczuje matematyka.. przepraszam moze mnie ktos poprawi.... dodawanie, odejmowanie , mnozenie, dzielenie to dzialania ktorych ucza sie pierwszaki....w podstawowce...
    jesli to wybujala matematyka to ja nie mam pytan...


    co do egt to ja dalem gware na turbo i ja dalem na silnik wiec jesli cos sie wysra ( a jak napisalem mimo twoich najszczerszych checi i modlow nie bedzie) to pan uzyska free naprawe

    co do chemii.. wybacz chemi miedzy nami nie bedzie wiec odpusc sobie krzywe gadki ze wtryski sa dlugo otwarte.
    . przeciez logowales i wiesz doskonale co ecu pokazuje....
    nie dotarlo do ciebie ze 35 ck przy 4500 rpm rowna sie 17.5 przy 2250 patrzac pod katem czasu wtrysku???
    a to nie jest zadnym hardkorem i innym wyrywajacym buty czasem wtrysku co probujesz na sile udowodnic, lub tez nie jest wartoscia rozrywajaca pompki od obrotow...
    zadam ci zagadke... ile cykli wtryskowych jednego cylindra jest w silniku 2S na 1 s przy 3500 rpm?? istnieje taki silnik na rynku ktory ma PD i jest silnikiem 2S

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post


    . Kłapiesz i plujesz na lewo i prawo jak to ******ście zrobić moc na dłuuuugim czasie wtrysku. Mega dym oznacza niespalony ładunek paliwa w jednostce powietrza. wzorem ci zarzucić ?
    Skoro tak ładnie piszesz o pompkach to spójrz do ilu można je kręcić a ja ci powiem kiedy szklanki odbijają się od wałka.
    Co do programowania EDC15P i EDC15P+ jesteś w błędzie, ale pominę ten aspekt. Skoro mam OLS300 to używam
    p.s. dokończ choć jeden ze swoich projektów a nie szczekaj jak burek w kojcu
    myslalem ze uzywasz olsa 300 bo....
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    po uno...ster zablokował się i użyłem OLS300
    to wystarczajaco moze potwierdzic ze nawet z dnia nadzien nie potrafisz utrzymac watku i liczysz chyba ze ludzie nie czytaja calosci, pomijajac oczywiscie fakt ze nie masz pojecia jak nie zblokowac starego ecu przy programowaniu...
    projekty swoje swoje skoncze jak bede mial ogarniety wazniejszy temat, robie auta klientow na setupach o ktorych nie masz pojecia ( sterowniki VK GTB) co zreszta nakazalo mi podejsc do pewnego teamtu z doza ostroznosci, o ktorej wie juz KiTo.
    mam nadzieje ze ktokolwiek znany ze swiata tunerow potwierdzi moje slowa a propo edc 15 i dwoch wersji programowania gdyz poki co kazdy argument ktory wczesniej podales zostal ladnie podwazony matematyka...( wyzsza dla ciebie) i w sumie zostal ci ten jeden... dam sie komus wyzyc
    co do szczekania ja widze to tak ze trzymam smycz ktora jest coraz krotsza a szczeka czlowiek ktory nie potrafi napic sie kawy zeby sie nie poplamic...
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    ostatni post
    w to nawet nie wierze...

    p.s. ile trzeba zaplacic za otrzymanie wykresu z pierwszego pomiaru???
    Ostatnio edytowany przez Evolution - 30-09-11 o 13:34

  10. #89
    pas5's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bern(Szwajcaria)
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez std1984 Pokaż post
    Dajcie po urlopie tunerom, bo to się śmieszne zaczyna robić

    Kito wydech i rób męskie moce, bo te przepychanki w Twoim temacie zaczynają być:
    - na początku były śmieszne...
    - później...
    - teraz to jest żałosne.

    Zawsze temat możesz zamknąć żeby sobie Panowie ochłonęli
    śmieszne jest cały czas...Kito na przekór wszystkim nie zrobił wydechu pod BigTurbo i konsekwencje widać po wyniku(w porównaniu z innymi PD BigTurbo które sa na forum), że tu ma miejsce do poprawy.. A że nie może się zdecydować który z tunerów jest zły a który dobry..to inna sprawa..Sam pamiętam jak na spocie pod Magnnolią(a byłem tylko na jednym ) Kito z bananem na twarzy mówił, że w Ecuprojekt "nowe" pompki montował i od razu autko odżyło..Ja robiłem tam program i było OK. Więc dyskusja o tym kto lepiej ustawi czasy otwarcia-zamknięcia pompowtryskiwacza - bez sensu..przecie to tylko "program"(800pln?)..cza wpierw wyłożyć gruuubą kasę na bigturbo, FMIC, wydech i dobrze byłoby lepsze hamulce a za chwilę sprzęgło..czasami głowica też pęka Domin tak miał)..itd..trochę się tego zbierze..

    Ale sam ori zderzak + FMIC(ze zdjęć)=> rewelacja..wygląda jak seria i oto chodzi Sam chętnie się zapiszę na taką zmianę do "Evolution"a. A pokrywa pod silnikiem zostaje, czy nie? Bo bez to nie dziękuję

    Eh..panowie tunerzy z Wrocławia(poza technicznymi informacjami) zapomnieli wspomnieć o konsekwencjach tych wszystkich przeróbek, bo chyba nikt nie myśli, że będzie na BigTurbo jeździł "wieczność" bezawaryjnie??
    Przecież Evolution i Ecuprojekt nie są chyba mądrzejsi od wszystkich inżynierów AUDI z Ingolstadt, którzy nie bez powodu dali temu autku "w tej cenie" taką a nie inną moc, takie a nie inne "pompki", takie a nie inne sprzęgło, takie a nie inne HAMULCE(Kito pisał coś o tym), taki a nie inny zderzak... itd. Te wyliczenia bazują nie tylko na wiedzy matematycznej, ale także na praktycznych testach, których niektórym tunerom wyraźnie brakuje, itd..autko miało być "niezawodne" i 'bezpieczne" .. a wersja w BigTurbo by EcuProjekt, Evolution, Compsport itd. na pewno nie jest i nigdy nie będzie..ale osoba która decyduje się na taką zmianę za xxxx PLN pewnie ma też kasę żeby to autko też odpowiednio często naprawiać...

    Poza tym z moich wyliczeń wynika że +6000pln i można ASZ zamienić na ori S3 quatro Ale to nie o to chodzi w tuningu jak się nie mylę..
    Ostatnio edytowany przez pas5 - 30-09-11 o 18:54
    A3 1.9 TDI ASZ - 170KM/385Nm

  11. #90

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    nie sposob sie z Toba nie zgodzic odnosnie wytrzymalosci. nie raz pisano, w tym ja ze kazdy tuning skraca zywotnosc silnika, jednakze normalny uzytkownik nie jest wstanie tego odczuc.
    faktem jest to iz tak naprawde jedziemy w kierunku granicy wytrzymalosciowej konstrukcji i kazdy ma inne wizje na ten temat. ja wole krecic silnik.. inny walic momentem z dolu, ale tak czy inaczej awarie sie zawsze zdarzac beda i po to powinna byc jako taka gwarancja.
    Ponadto ja nigdy na zadnym forum nie krylem iz wysadzilem to czy owo w ramach testow lub z przypadku, co bylo woda na mlyn zabierajacej tu glos zlotej trojki..." nie jedz tam bo on wysadza motory" wbrew temu co pisal tu kolega ze mnie polecal pozytywnie nie mozna tego nazwac zadna reklama, tym bardziej ze cala konkurencja we wrocku w ustach pewnych ludzi jest zla i wogole a napewno jedna jest firma co tylko umie robic takie rzeczy- wsensie stroic i przerabiac... szkoda klawiatury na cytaty...
    Tak czy inaczej kazda z tych akcji konczyla sie -poza w sumie chyba 2 przypadkami gdzie kierowca ewidentnie nie dostosowal sie do zalecen i jedna akcja gdzie podczas strojenia podniosla sie czapka ( mimo tego ze byla robiona 3 tyg wczesniej przez jakiegos matola skrecajacego sruby glowicy na smar miedziowy) - naprawa na moj koszt sprzetu. Z tych tez powodow nie dziele sie wiedza publicznie w temacie co i jak zrobic.
    Co do samej mocy u KiTo... zaufaj mi nie powiedzialem ostatniego slowa i mysle ze przy zmniejszeniu dymu - lekko brunatny zostanie- moc w tym aucie wzrosnie. napewno. Mam pewnosc ze koledzy juz nie beda logowac kombinowac itd...Napewno tez bedzie nastepny wykres z dynometa dla porownania.
    Co do przeróbki na GTB pod maska nie widac zmiany, zostaja wszystkie doloty i plastyki. przynajmniej tak to wyglada u mnie, zreszta KiTo sam potwierdzi

Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •