Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 190

Temat: 1,9TDI ASZ - modyfikowany – 241KM/463Nm

  1. #91

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a tu niespodzianka na weekend - log z fury kito i prawda o injection duration - 40 stopni KW i doładowaniu.

    milego weekendu

    Log (0 - 011,001,00
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

  2. #92

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    ba zeby to byly logi z auta kito tylko... a tu niespodzianka bo o czyms zapomniales... ale to juz wyjasnimy po weekendzie na odpowiednich przykladach... i w sumie milo ze katujesz panu silnik na niezagrzanym silniku.. 70 stopni....
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    Po trzecie - mam log z MAP,MAF i doładowania na 3cim biegu gdzie widać niedosterowanie turbo
    jeszcze wczoraj nie miales logow z kata wtrysku... dzis sie juz wyprodukowaly... doslownie raczej
    Ostatnio edytowany przez Evolution - 30-09-11 o 20:49

  3. #93

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    co ważniejsze olej czy woda dla silnika? co szybciej się grzeje a co wolniej chłodzi?

    log jest prawdziwy
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

  4. #94
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Panowie krotka pilka.
    Albo wam zawoże moją ciężarówkę clio 1.5dci 65KM i robicie w tydzien z niego 200KM bezdymnego programu albo BAN! Bo na forum to każdy mądry i odważny
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #95

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    co ważniejsze olej czy woda dla silnika? co szybciej się grzeje a co wolniej chłodzi?

    log jest prawdziwy
    wazniejszy jest olej ktory grzeje sie wolniej ale do ogolnie wiekszej temperatury...
    http://vaglog.rtnet.pl/felioos_58832.html
    prosze o zerkniecie na dwie ostatnie linijki... jakis matol zadal w teorii 2601 tyle ze....
    ecu gdy silnik zatraca cisnienie doladowania obniza wypelnienie n75 by doserowac doladowanie... tu mamy 4185 rpm uzyskane 2655 mbar wedlug logow i wypelnienie 74.1 ale przy sytuacji z linijki ponizej cisnienie pieknie spadlo do 2503 przy czym wypelnienie n75 dalej rosnie wskazujac jednoznacznie ze cisnienie uzyskane nadal jest wieksze od zadanego. ewidentnie cyferki ze soba nie robia roboty... mirku nie pograzaj sie sam.. pozwol mi cie dobic w poniedzialek

  6. #96

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Jacku, z taktyki masz banie...wystrzelałeś się do ostatniego pocisku, przedkładałeś teorie ect. ect.. Podstawiłem się Tobie a ty wpadłeś jak śliwka w kompot..co do prawdziwości logu zapytaj właściciela auta. Nie szukaj teorii spiskowej. Mam dość teorii i Twojego ego. Gdybyś napisał - tak, dymi - poprawię - nie byłoby całej batalii.

    miłego weekendu

    p.s. skłamałem że nie mam logu - specjalnie
    Ostatnio edytowany przez mirass - 30-09-11 o 21:10
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

  7. #97

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    Jacku, z taktyki masz banie...wystrzelałeś się do ostatniego pocisku, przedkładałeś teorie ect. ect.. Podstawiłem się Tobie a ty wpadłeś jak śliwka w kompot..co do prawdziwości logu zapytaj właściciela auta. Nie szukaj teorii spiskowej. Mam dość teorii i Twojego ego. Gdybyś napisał - tak, dymi - poprawię - nie byłoby całej batalii.

    miłego weekendu
    ty.. ziomus ja od poczatku pisze ze dymi i mial dymic. pisze tez ze dym zniknie. i to ze dwa dni temu... KiTo ci napisze dlaczego tak ma byc bo juz wie..
    co do twojego ZACHOWANIA ewidentnie liczyles na to ze mnie juz nie ma dzis na forum i chciales zamanipulowac uzytkownikami i ich opinia przedstawiajac logi ktore niby maja byc zrobione w aucie kito, ktorych na swoja obrone wczesniej nie miales, bredzac o czasie wtrysku, logow, ktorych wiekszosc i tak dokladnie nie zrozumie, dlatego zwyczjenie im je wytlumaczylem. wpadles genialnie zapominajac o zaleznosci n75 kontra doladowanie. zapomniales tez o pewnej fajnej rzeczy ktora wyswietla sie w logu poniekad ale to wkleje w poniedzialek zeby cie dobic publicznie z calego magazynku... ktory ponoc wystrzelalem.. sytuacja cie przerosla niestety
    Ostatnio edytowany przez Evolution - 30-09-11 o 21:16

  8. #98

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    boszzze....nie kumasz nic! wpuściłem cię w maliny że nie mam logu bo jak pomogłem Kito poskładać ten dolot pod lampą (mój wkład był naprawdę mizerny) dla jego informacji zrobiłem ten log aby dał ci wskazówki co poprawić bo dym jest zabójczy. Log miał się nie ukazać. Jedynie Kito może potwierdzić ten fakt a log nie jest żadną manipulacją. Po prostu proszę popraw swoją pracę dla dobra klienta a mojego kolegi.
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

  9. #99

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DW
    Auto
    vw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirass Pokaż post
    boszzze....nie kumasz nic! wpuściłem cię w maliny że nie mam logu bo jak pomogłem Kito poskładać ten dolot pod lampą (mój wkład był naprawdę mizerny) dla jego informacji zrobiłem ten log aby dał ci wskazówki co poprawić bo dym jest zabójczy. Log miał się nie ukazać. Jedynie Kito może potwierdzić ten fakt a log nie jest żadną manipulacją. Po prostu proszę popraw swoją pracę dla dobra klienta a mojego kolegi.
    Ty naprawde uparty jestes i chyba juz zmeczony piatkowym browarem. O tym ze zrobiles logi wiedzialem, prosilem cie bys dal go na swoja obrone gdy miedzy innymi zarzuciles mi szczucie matematyka. Log jest twoja ostatnia deska ratunku, tudziez brzytwa, i jest pewna manipulacja i tylko mowienie ze nie jest ci pozostaje. wytlumacz dlaczego ecu nie ratuje cisnienia mimo ze spadlo 100 mbar ponizej zadanego, czekam na sensowna odpowiedz bo logu juz z netu nie usuniesz...
    co do kolegi. nie mi to oceniac ale chyba juz nie lubicie sie tak jak miesiac temu...

  10. #100

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    nie odwracaj kota ogonem...zajmij sie furą

    p.s. nie piłem alkoholu a ja do Kito nic nie mam

    papa
    www.vagtune.pl
    www.ecuproject.pl ul. Grobla Kozanowska 28, tel. 513399363, 502730289. Tuning, FAP-y i inne

Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •