Strona 8 z 28 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 271

Temat: Antena - płytka pod nią

  1. #71
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Koledzy bo mam taki problem ze radio odbiera mi dobrze do ploki nie włacze swiateł (xenonów) gdy je włacze zaraz jest szum i połowe stacji nie odbiera. co mozna zrobic?

  2. #72
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    jakie masz radyjko? ori?
    There's only one word you need to know. Low.

  3. #73
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dmdash Pokaż post
    jakie masz radyjko? ori?
    Nie.
    Mam sonowke x-plode.
    Gdy wlacze swiatła zaczyna sie szum.
    Ostatnio edytowany przez kamil17932 - 09-04-11 o 19:20

  4. #74
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja mam Oryginalne radio Symphony III z mp3 i xenony Vertexy i tak samo, gdy zapale jest mocno szum, gdy żarniki się po chwili rozgrzeją to jest lepiej, ale radia nie da się sluchac
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  5. #75
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez atal Pokaż post
    Ja mam Oryginalne radio Symphony III z mp3 i xenony Vertexy i tak samo, gdy zapale jest mocno szum, gdy żarniki się po chwili rozgrzeją to jest lepiej, ale radia nie da się sluchac
    moze byc to wina przetwornicy? ostatnio zaczelo mi tak szumiec . wczesniej tak zle nie bylo teraz jak wlacze swiatła to rmf nafet szumi

  6. #76
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Panowie doradzcie bo mnie szlak trafi. kupilem wewnetrzna antene i podłaczylem i juz sie cieszylem bo pod domem odbiera pieknie ale gdy odpale auto juz szumy i odbieraja 2 stacje. co zrobic aby jakos to grało.

  7. #77
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Panowie żeby nie śmiecić piszę tutaj.
    Naprawiałem ostatnio styczniki w klapie bagażnika i moją uwage zwróciło urządzonko które jest przymocowane do klapy od wewnątrz pod plastikową osłoną zaraz obok silniczka wycieraczek. Wygląda jak podłużne metalowe pudełko zapałek z podpiętym kablem antenowym a wyjściowo jest przylutowane do ogniwa w szybie (takiego jak ogrzewanie szyby) tylko że idącego w Pionie, są takie dwa na tylnej szybie jak się przyjżymy. Najlepsze jest to że temat wzmacniaczy antenowych jest przez nas wałkowany od dawien dawna przy różnych okazjach, a tu okazuje się, że ETKA powiedziała mi iż numer częśći tego magicznego pudełka (8L0 035 225 e) oznacza "Wzmacniacz antenowy"

    Odpowiadam na nasuwające się pytania czy aby napewno mam 8L i potwierdzam, Tak Mam Audi A3 8L z Maja 2003 roku. ale skąd u mnie wzmacniacz antenowy przytwierdzony do paska w szybie tak jak jest to w 8P ?MOże to od navi czy ki czort? Spotkał się ktoś z tym ?

  8. #78

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa wsch.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    U mnie z kolei jest inna sytuacja. Mam polifta. Stopka ułamana, ma 3 kable: FM, chyba GPS, oraz czerwony (pewnie do wzmacniacza napięcie). Wszystko ok ale nie mam instalacji do tego. Bodajże kolega Etanol wrzucił zdjęcie z modułem przy subwooferku - ja tego nie mam. Zdjąłem tą maskownice przy podsufitce w poszukiwaniu kabla do wzmacniacza ale jego też nie znalazłem. Chciałbym bardzo kupić antenkę w kształcie shark - płetewkę. Co radzicie zrobić ? Podpasuje do jakiegoś modelu ? Czy czeka mnie jakaś przeróbka ? I jak tu podpiąć wzmocnienie jeśli kupię ta płetwę z zasileniem ?

  9. #79

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa wsch.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Kupiłem tą płetewkę od Q7. Oczywiście musiałem przelutować kabelki na Fakre. No i nic to nie dało Nadal kiepski odbiór. Separator daje napięcie na końcu kabla. Już nie mam pomysłów.. może cały kabel wymienić na długości radio -> antena ?

  10. #80

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Problem anteny spotkał i mnie. Złączka o której pisze Etanol to nie RAKU-2 męski tylko ROKA. Jest to typowa złączka stosowana między innymi w Audi ... od kiedy nie wiem, ale tak źle nie ma aby płacić za antenę w ASO 248zł (aktualna cena dzisiaj u Bełtowskiego)
    Przy rozpinaniu złączki zasugerowałem się umieszczonymi zdjęciami,ale poprawnie rozpięta złączka wygląda tak:



    Przesunięcie czarnego kołnierza w stronę naklejki zwalnia zaczepy.

    Gdyby komuś udało się urwać kabel od strony anteny dostępne są adaptery antenowe np VAB-ROKA, cena ok 10zł a kabelek nowy, wystarczy przylutować do nowej anteny.

    (do kupienia np. tu: http://elektrodor.pl/)

    W moim przypadku uszkodzeniu uległ czarny kapturek osadzony na metalowej części złączki (od strony instalacji), ale znalazłem taki na wzmacniaczu z a4: 8D5 035 225 D, 4B5 035 225.
    W Roverach też stosowano takie złączki tak że można śmiało rwać, chociaż teraz rozpięcie złączki nie powinno stanowić żadnego problemu

Strona 8 z 28 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •