Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 54

Temat: Problem z przyciskiem świateł awaryjnych/przekaźnik!

  1. #11

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    o/krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie podswietlenie trojkata swiatel awaryjnych swieci 45 min i dopiero gasnie. Mam pytanie do tego tematu czy oprocz swiatel awaryjnych sa jeszcze jakies urządzenia zasilane z tego obwodu co awaryjne oraz czy jest jakis modul ktory steruje tym.

  2. #12
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Z tymi 45 min to grubo przesadzasz.
    Podswietlenie awaryjnych idzie bezposrednio z bordnetz, wtyk G, pin 2. Nie idzie nigdzie indziej.

  3. #13
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kolno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Raczej nie przesadza bo mam ten sam problem ze świeceniem włącznika awaryjnych i podświetlenia przycisku od czasowego wyłączania świateł. u mnie gaśnie grubo ponad godzinę po kilku sekundach się zapala i znów długo nie gaśnie tym razem nie wiem ile bo tak długo już nie wytrzymałem. Ale wiem że jak rano przychodzę świeci się nadal;/ Pomożecie coś??

  4. #14
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    czy informacja o otwarciu drzwi na FIS ( badz ikonka otwarcia na zegarach bez fis ) dziala Ci prawidlowo
    w przypadku uszkodzenia mikrowylacznika w zamku, tak wlasnie dlugo potrafia swiecic awaryjne
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #15
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kolno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Też o tym myślałem, ale lampka w podsufitce po zamknięciu drzwi gaśnie tak samo wskaźnik o otwarciu drzwi na zegarach jest sprawny.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Dodam że Pobór prądu na zgaszonym silniku i wyłączonych podzespołach na zamkniętych drzwiach z centralki wynosi 1,88A
    Na pierwszy ogień poszło radio które odłączyłem pobór spadł do 0,86A ale to i tak dużo ;/ następnie rozłączałem bezpieczniki pod maską nic nie spadło o tyle aby było niepokojące.... Przechodząc do do skrzynki bezpieczników w środku po wyjęciu bezpiecznika nr 15. Pobór spadł do 0,31A i do tego odpiąłem nr 16 spadło do 0,18. i ciągle akumulator pada ;/

  6. #16
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kolno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Z mojej strony sprawa wyjaśniona poborowi prądu było winne zwarcie w światełku schowka. A co do trójkąta wyciągnąłem włącznik świateł i włącznik świateł awaryjnych i potraktowałem ich "kontakt sprayem" i problem zginął;p Trójkąt gaśnie po ok 1min a pobór prądu spadł do 0,26 gdy wyciągnę radio jest 0,07 więc jest dobrze.
    Pozdrawiam.

  7. #17

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    o/krakowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie tez sprawa wyjasniona - elektryk znalazl padniety modul w drzwiach kierowcy, ktory rozladowywal aku.

  8. #18

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam mi tez się pali trójkąt cały czas aż rozładuje akumulator. W tylnych drzwiach pasażera nie działa mi centralny zamek ale mikrostyk otwarcia i zamknięcia drzwi pokazuje prawidłowo co mam dalej z tym fantem zrobić pozdrawiam

  9. #19
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Odświerzę temat.

    Akumulator rozładowywał się u mnie w ok 4 dni więc postanowiłem to sprawdzić.
    1.
    2.

    na pierwszym filmie widać, że cyklicznie coś pobiera prąd, na drugim widać gasnący na chwilę włącznik awaryjnych.

    Cykliczny pobór uaktywnia się dopiero po przejściu w uśpienie obwodów samochodu czyli po ok 1h i wtedy rozpoczyna się cały proces.

    Prąd spada do ok 0,15A i wtedy podświetlenie przycisku świateł awaryjnych gaśnie i zaraz się zaświeca a prąd wzrasta do 0,9A na kilka sekund i spada i tak w kółko.
    Co ciekawe wyciągnąłem dziś bezpieczniki z kabiny i te spod maski (tylko te wciskane) i problem dalej istniał. Kabel do alternatora i rozrusznika też odpinałem i nic.
    Alarm nie był aktywowany, zresztą i tak jest za bezpiecznikiem.

    Jakieś pomysły?
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  10. #20

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sląskie
    Auto
    golf 5
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    no dziwny temat. możliwe że któryś sterowni jest uwalony. niedawno ktoś wymieniał sterownik od szyby bo pobierał prąd.
    ja bym proponował jak wyjmowanie bezp nic nie dało to odkręcić po kolei te bezpieczniki blaszkowe co sa na nakrętki.
    i może wtedy się naprowadzi na trop. lub wyjmować z borda po kolei wtyczki i w trafionej sprawdzić do czego ona służy.
    masz ori radio? wiązki pomiędzy drzwiami a nadwoziem masz nie połamane?

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •