Pokazane rezultaty 1 do 10 z 708

Temat: Wymiana zegarów na poliftowe / białe pod¶wietlenie zegarów

Hybrid View

  1. #1

    Data doł±czenia
    Dec 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domy¶lny

    Witam Dwa szybkie pytania:

    wyczytałem tutaj że poliftowa pompa ktor± nalezy podł±czyc pod zegar, aby pokazywala stan paliwa ma numer 1K0919051 BH..
    MOJE PYTANIE BRZMI czy ta pompa jest pod wszystkie wersje silnikowe (benzynowe) ? z tego co widze ta pompa jest pod 1.6fsi i 1.8tfsi a ja mam 3.2.. i mam uwierzyć ze pompa paliwa z 1.6 bedzie normalnie działać przy 3.2 ?????

    pytanie numer dwa. Przeczytałem zdecydowan± wiekszo¶ć z tych 650ciu postów w tym temacie i nie znalazlem lub mi umknęła odpowiedz. Prosił bym o od¶wieżenie.
    Wyczytałem na tym forum, że po zmianie zegara na poliftowy nie pokazuje stanu spryskiwaczy ? prawda to ? ewentualnie jak rozwi±zać problem ?

    __
    Chciałbym dostać odpowiedzi na pytania i zrobić W KONCU JAKIE¦ KOMPENDUM !! bo to jest (nie bede mowił gło¶no) troche niepowazne przekopywać 700 wpisów w jednym w±tku i szukać informacji co chwile z reszt± sprzecznych tylko zebrać to do kupy zrobi i podwiesić. Jeszcze gdyby wyszukiwarka była idealna.. a nie jest. Wtedy żyło by sie nam tu troche lepiej. jak by wiele tego typu materiałów zrobić kompendium. Aby nie przebijać się przez dziesi±tki stron niepotrzebnie
    Ostatnio edytowany przez kaosiem - 21-03-20 o 17:18

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •