Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 33 z 33

Temat: Nie działa FIS, dziwnie świeci deska rozdzielcza

  1. #31
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Musiałbyś mieć amperomierz cęgowy - myślę, że za drogie rozwiązanie na kilka pomiarów. Rozłączyć możesz bezprzerwowo ale potrzebne są 2 osoby (najlepiej jedna która wie o co chodzi z podłączeniem bezprzerwowym amperomierza w obwód pomiarowy).
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  2. #32

    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poznan
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Walczę już z tym od 2 tygodni pojeżdżę jest okej
    rano wsiadam do pracy ( auto Zimne ) odpalam zaczynają mi się bardzo mocno świecić podswietlenie czerwone na clima tronic i między zegarami i Na FIS Czarny Ekran
    Stało mi się już tak z 3 razy w ciągu tygodnia teraz jadąc na zakupy to samo ....
    Zawsze robiłem operację zdjąłem Klemę Od AKO minus na 40 min szedłem założyć Fis się zapalał Od czego to może być panowie ? ze Ako robi się słabe?
    Coś z Mobilajzerem się psuje ... ( w audi założony system AUDIO DLS ) 2 way+ 2 wzmaniacze i kabel zasilający od ako spawara przekrój 21 mm kwadrat 100 % miedź
    Audi 2,0 FSI 150 koni rok 2003 Lipiec ...
    POMOCY !!

    - - - Aktualizacja postu - - -

    dodam że zmieniłem oświetlenie całego środka na LEDOWE ale wcześniej przed zmianą też były takie objawy.

  3. #33

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszkow
    Auto
    mazda 626/audi A3 sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cześć Koledzy. Od dziś mam dokładnie ten sam problem. Jechałem do pracy z rana FIS działał poprawnie. Wracając z pracy czarny ekran FIS, a jadąc wieczorem do sklepu zauważyłem że nie działa regulacja podświetlenia deski i panel klimy i zegary świecą bardzo mocno na czerwono. Czy udało się rozwiązać ten problem i możecie napisać w czym był problem ? Z góry dzięki za pomoc.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •