Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 24 z 24

Temat: Climatronik zwariował:(

  1. #21
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Klimatronik zyje własnym życie i nawet w trybie manualnym lubi sobie posterować prędkością wentylatora i tak każdy ma-przynajmniej na przedlifotwym panelu

  2. #22
    ciurupacha's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    LUBLIN
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    ahaaaa. wcześniej miałam renault megane coupe i tam nic mnie nie dziwiło jak coś dziwnego się działo bo w końcu to francuz i wszystko było możliwe ... ale w audi się nie spodziewałam takich dziwactw... ale dzięki za informacje a takim razie nie będę się przejmować

  3. #23
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    a ja mam taka faze, ze jak wlacze grzanie tylnej szyby do radio przestaje grac jakby ktos wypial antene.

  4. #24
    Chest's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ciurupacha Pokaż post
    A u mnie jest tak że mam wyłączoną klime, wyłączone auto, wyłączony nawiew na szybę a ustawione 25 stopni i nawiew na twarz i dmuchawa na 3 kreski.. i jade sobie jade a tu nagle mi wieje że mało mi głowy nie urwie.. i podnosi się do 6,7 kresek. to jest normalne? nie może być tak że jak sobie ustawie na te 3 kreski to żeby mi wiało tak przez cały czas?
    Sprawa jest taka, jak slinik jest zimny to Climatronic nie będzie dmuchał ciepłym bo niema go skad wziąć, w miarę nagrzewania sie silnika będzie dmuchał coraz mocniej aby nagrzać wnętrze samochodu do zadanej temperatury 25 stopni. Nawet jeżeli nie jest w trybie auto i manualnie przy zimnym silniku i ustawionej temp. 25 stopni, nastawimy nawiew na 3 kreski to wraz z nagrzewaniem silnika będzie dmuchał coraz mocniej, bajer jest taki że on sobie wylicza jak mocno ma dmuchac ciepłem aby otrzymac 25 stopni, jeżeli climatronic wyliczy że potrzeba dmuchac mocą 4 a ty mu na dzień dobry dałeś 3 kreski, to on do tych 4 doda 3 i bedzie dawał na 7 kresek, natomiast jeżeli silnik osiągnie 90 stopni, to wtedy jak dasz mu 3 kreski to będzie tak dmuchał +/- 1 kreska. Ot to cała filozofia

    ps. mam nadzieje że da sie cos zrozumieć z tych moich wypocin
    Fiat 126p 650 `91r ----> VW Jetta MK2 1.6 `86r ---> Fiat 126p 600 `77r ----> Audi 80 B4 1.9 TD `92r ----> Audi A3 8l 1.9 TDI `99r

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •