Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: przełożenie instalacji pod navigacije i fotele

  1. #1
    lopez7's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny przełożenie instalacji pod navigacije i fotele

    stała sie straszna katastrofa. roz..... moje cacuńko i mam problem. zastanawiam sie nad kupnem takiej samej BKD tele ze najuboższej i przełozyć graty ze swojej. mianowicie elektryczne fotele i navigacje. myślicie ze bedzie to łatwe?? za wszelką pomoc wiekie dzieki
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-07-15 o 11:28

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    1. przekladasz kosz 2din z nawigacja, montujesz kostke 2din, zakladasz antene wewnetrzna "fakra" podpinasz, kodujesz do komputera i do zegarow i masz
    - jesli masz zewnetrzna antene i chcesz tez ja miec to wiecej roboty, bo trzeba przeciagnac okablowanie z tylu auta (dachu) do kokpitu

    2. fotel, tapicerki - najmniejszy problem , rozkrecasz stare i wkladasz nowe
    - jesli masz tylko grzanie foteli to trzeba przelozyc ze starej panel klimatronika- trzba go zakodowac do komputera (co i tak musisz zrobic zakladajac navi i kosz 2din)
    - jesli masz rowniez sterowanie elektryczne podparciem odcinka ledzwiowego to trzeba pociagnac zasilanie, dla elektryka zadne problem.
    - jesli masz cale fotele sterowane elektrycznie to trzeba pociagnac cale wiazki i potem to zakodowac
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    lopez7's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    jak juz kupie auto to bede musial zobaczyc co to jest ta kostka 2din i te inne. chciałbym tez wziąść tą antenke z dachu pewnie troche mi z tym zejdzie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •