Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 131

Temat: BRC czy STAG?

  1. #101

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja odebrałem auto tydzień temu.
    Sterownik KME Nevo
    Reduktor palacar KR4
    Wtryski Matrix HS
    Butla w kole 44l
    Wlew ukryty pod klapką

    Jak na razie nie cieszę się jazdą na gazie ponieważ gazownik nie mógł wystroić reduktora twierdzi, że fabrycznie wadliwy. Miałem pęknięty odpowietrznik/wlew oleju na pokrywie zaworów i zastanawiam się czy mogło to powodować problemy bo po jego wymianie auto mimo nie wyregulowanego systemu na LPG jeździ lepiej. Zastanawia mnie też reduktor do którego nie jestem zbytnio przekonany. Jak na razie czekam na wymianę, ale coś doczekać się nie mogę...

  2. #102
    qba29dm
    Guest

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez audilodz Pokaż post
    Ja odebrałem auto tydzień temu.
    Sterownik KME Nevo
    Reduktor palacar KR4
    Wtryski Matrix HS
    Butla w kole 44l
    Wlew ukryty pod klapką

    Jak na razie nie cieszę się jazdą na gazie ponieważ gazownik nie mógł wystroić reduktora twierdzi, że fabrycznie wadliwy. Miałem pęknięty odpowietrznik/wlew oleju na pokrywie zaworów i zastanawiam się czy mogło to powodować problemy bo po jego wymianie auto mimo nie wyregulowanego systemu na LPG jeździ lepiej. Zastanawia mnie też reduktor do którego nie jestem zbytnio przekonany. Jak na razie czekam na wymianę, ale coś doczekać się nie mogę...
    Hehe, Leszek już nie pracuje na wolczanskiej i chlopaki widać nie pocisneli, dzwoniłem ostatnio do niego i moje autko przyjął już w zgierzu

  3. #103

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Czyli mam rozumieć, że jakość usług spadła?

  4. #104
    qba29dm
    Guest

    Domyślny

    Jak widzisz po swoim przypadku, to chyba tak, bo kto wypuszcza z warsztatu niewystrojone auto?:/

  5. #105

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi A3 LPG BRC
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ

    Domyślny

    Witam. Pisałem wcześniej że u mnie BRC spisuje się znakomicie. Teraz po przejechaniu 60 tys km potwierdzam że dalej wszystko ok. Osobiście polecam zestaw BRC, ale zawsze znajdzie się coś lub ktos przeciwny temu wyborowi.

  6. #106
    bartekk6055's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUB
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam. Odwiedziłem dziś gazownika z zapytaniem o instalację do 1,8 T, polecono mi staga za następujących częściach: sterownik Q BOX, parownik AC - W01, wtryski AC - BFC. Cena 2100 zł. Gazownik zapewniał że wszystko będzie "grało" idealnie. Co myślicie o takim zestawie?

  7. #107

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi A3 LPG BRC
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUQ

    Domyślny

    Czyli chyba typowy zestaw jaki daje BRC. Ja mam BRC i śmiga super. Spalanie ok 10l. Jazda 80-130 km/h, czyli norma.
    Tez stałem kiedyś przed wyborem takim jak Ty i wybrałem BRC.
    Czym więcej czytałem tym gorzej. Zrobiłem prawie 60 tys i jestem zadowolony. Dobre strojenie i bedzie ok. Sam podejmij decyzję


    Cytuj Oryginalnie napisane przez bartekk6055 Pokaż post
    Witam. Odwiedziłem dziś gazownika z zapytaniem o instalację do 1,8 T, polecono mi staga za następujących częściach: sterownik Q BOX, parownik AC - W01, wtryski AC - BFC. Cena 2100 zł. Gazownik zapewniał że wszystko będzie "grało" idealnie. Co myślicie o takim zestawie?

  8. #108

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Kuga 2016r. 1.5 Ecoboost
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bartekk6055 Pokaż post
    Witam. Odwiedziłem dziś gazownika z zapytaniem o instalację do 1,8 T, polecono mi staga za następujących częściach: sterownik Q BOX, parownik AC - W01, wtryski AC - BFC. Cena 2100 zł. Gazownik zapewniał że wszystko będzie "grało" idealnie. Co myślicie o takim zestawie?
    Nie ma reduktora AC-W01 - jest AC R01, dwie wersje: do 150KM i do 250KM. Weź do 150KM, obsłuży nawet 170KM.
    Sterownik OK
    Wtryski załóż Hana2001 zielone
    Węże PARKERA, zaś gazowe FARO.

    I co najważniejsze, za tą cenę nie da się tego auto zrobić tak, żeby dobrze jeździło. Taki zestaw jak napisałem to najtańszy koszt montażu to ok. 2700 (robota jako tako) do 3400-3500 - perfekcyjnie, czyli ze zdjęciem kolektora do montażu, krótkimi wężykami, prawidłowo zamontowanymi elementami, wlewem w klapce.

    jesteś z lubelskiego, jedź do p. Adama Rogowskiego, Snopków 56A - będzie drogo, ale ******ście dobrze. W lubelskiem nie znajdziesz nikogo, kto mógłby to zrobić lepiej, znajdziesz tylko takich, co zrobią to tanio.

  9. Podziękowania dla arkoy za pomoc w problemie

    bartekk6055 (06-06-14)

  10. #109

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    moje brc sequent 24 w 1.6 akl spisuje sie świetnie filterki wymieniam sam na regulacje nie trzeba jezdzić w innych autach miałem stag 4 i też nie narzekałem wszystko zależy jak ktoś to założył i wyregulował

  11. #110
    bartekk6055's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUB
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Zdaje sobie sprawę z tego, że cena jaką zaoferował jest strasznie niska i dlatego postanowiłem zapytać co to za części, tak na marginesie za wlew pod klapką od Pb powiedział dopłatę 50 zł też jakoś tanio.

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •