Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 179

Temat: Montaż CB Radio

  1. #81
    luk-a-sz's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rz
    Auto
    VW 2.8 V6
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez znalez Pokaż post
    a co myslicie o rzepach do montazu CB?
    Mam przyklejone CB Unidena520XL na rzepie firmy 3M dual lock od kilku miesięcy i nie ma nawet mowy o oderwaniu. Jedyny problem był z trzymaniem się na połączeniu rzep - cb i musiałem rzepę klejem do CB przykleić. Połączenie rzep - rzep jeśli się dobrze dociśnie i wszystkie "grzybki" strzelą jest bardzo wytrzymałe. CB wisi nad podstopnicą (w vw golf jest troszkę inaczej niż w A3, nie ma tam żadnych schowków nad nogami kierowcy).
    4x4 4Motion 4Fun 4Protection 4Swank

    A3 1.6 -> A3 1.6 -> A3 1.8T -> VW 2.8 V6

  2. #82
    znalez's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Panowie,
    jeszcze jedno pytanie.

    Jak juz wsadze tam z lewej strony kolo kierownicy to tak:

    1) kabel zasilania (wychodzi przez "glowne" wejscie schowka, ale to maly kabel i tam pod kierownica az do zapalniczki z tylu podchodzi - i to jest dla mnie ok

    2) kabel do anteny. Opisujecie ze wychodzi z tylu, (bo jezeli puszcze go glownym otworem to wtedy zakreca i "wypycha" radio).
    Jak kabel od anteny wypychacie od tylu? co odkrecacie? i jak to chowacie?
    Chcialem schowac pod listwa dzrzwi od kierowcy i z tym nie ma problemu, ale co z czescia tą koło rączki otwierającej maski (nie widziałem zeby Wam tam sterczał kabel), gdzie go tam chowacie?

    Czy z tylu da sie jakos to podwazyc czy trzeba jakos wywiercic? Widziałem śrubę na podnóżku koło sprzegła i mysłałem, zeby tam odkrecic i jakos przejsc, da rade tak?

    Jak odkrecić ten kokpit pod kierownica, bo jak odkreciłem wszystkie sruby na bezpiecznikach i tą koło schowka i tą spod stacyjki to nadal kokpit nie chciał drgnąć.

  3. #83
    machoony's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Slask
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    ja wrzucilem unidena 520 do kieszonki po lewej stronie. zeby nie wypadlo w razie mocnego hamowania to zrobilem dziurke na srubke (po wyjeciu bezpiecznikow jest dostep do scianki schowka) z lewej strony radia. dziury nie widac. a zeby radio bylo stabilne podczas jazdy zabezpieczylem je mniej inwazyjnie, uzywajac zloznej w pol koncowki tasmy izolacyjnej
    kabel zasilania na kolumnie kierowniczej do zapalniczki. gruszka spokojnie spoczywa w drzwiach. jesli wiem ze bede rozmawial, np jak jedziemy w kolumnie to gruszke klade na kolanach
    radia i gruszki z zewnatrz nie widac.

    http://img821.imageshack.us/img821/3313/sany5527.jpg
    http://img201.imageshack.us/img201/342/sany5529.jpg
    http://img840.imageshack.us/img840/7407/sany5530.jpg

    antene mam sirio tajfun - dobre rozwiazanie. montowana na miejscu anteny radiowej. kabel w listwie przy drzwiach, potem slupkiem do gory i podsufitka. z zewnatrz nie widac i nikogo nie kusi no i nie trzeba magnesu chowac.
    zasieg dobry, jechalem kiedys a4 i na gorze swietej anny ktos testowal radio i antene. kazdy wypowiadal miejscowosc/kilometr a gosc potwierdzal. 15km autostrady on mnie bez problemu slyszal. 20km ja slyszalem jeszcze jego ale on mnie juz nie.
    naprawde polecam.

  4. #84
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Witam! Również posiadam radyjko Unidena 520xl umieszczone tam gdzie większość osób ma, i gruszkę mam przymocowaną do przedniego lewego słupka. Antena jaką posiadam to Sirio Omega 27. Zestaw jak najbardziej polecam!

    Ostatnio edytowany przez chudy92 - 17-10-10 o 19:10

  5. #85
    znalez's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    a ja Wam opowiem o moim patencie na gruche:

    1) kupiłem na allegro zestaw do montazu na magnes (magnes do naklejenia i blaszka do naklejenia na gruche)

    2) zrobiłem tak, ze blaszke nakleiłem na gruche, wczesniej odkrecając ten bolec, a do magensu na superglue przykleiłem koncówkę (tą którą wciska się do wentylatora) od ambipur trzyma się elegancko, zwazywszy, ze jestem okazjonalnym uzytkownikiem CB.

    Jak korzystam to wciskam magnes jak odświeżacz w wentylator nad swiatlami, a jak nie, to elegancko go demontuje
    Blaszka przyklejona na gruszce wcale nie przeszkadza

    pozdro

  6. #86
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny Połączenie

    A powie mi ktoś, jak można podłączyć CB, aby włączało się po przekręceniu kluczyka w stacyjce, a wyłączało się po wyjęciu kluczyka? Tak jak np. mam z radiem.
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  7. #87
    WAUZZZ's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Podłącz się w wolne miejsce w skrzynce bezpieczników w kabinie. Kiedyś opisywałem na forum dokładnie jak to mam zrobione u siebie.

  8. #88

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ktoś z kolegów ma zamontowaną antenkę Sirio Triflex może.
    Bo u mnie od kiedy ją zamontowałem i włączę ogrzewanie szyby tylnej to szumy okropne w radyjku.
    Ktoś z kolegów ma może taki przypadek.

  9. #89
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    A jakie masz radyjko Unidena? ;>
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  10. #90
    julo23's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi A4 B7 BRD, A3 8p BMN
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Jakie byście polecili radyjko - tylko ja potrzebuje niskie, bo musimi wejść pod kierownice do tego schowka w A4 B6 co trzyma się książke serwisową. Może być szersze ale w miare niskie to radyjko.

Strona 9 z 18 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •