Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 316

Temat: Woda pod dywanikami kierowcy i pasażera

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    woj. dolnośląskie
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny Woda pod dywanikami kierowcy i pasażera

    Witam! Jak wcześniej pisałem kupiłem niedawno A3. Miała kilka usterek ale sobie z nimi poradziłem. Za to jest coś czego nie moge zrozumieć. Zauważyłem, ostatnio że mam mokre dywaniki pod kierowcą i pasażerem. Pogoda była deszczowa więc pomyślałem sobie że ta woda wniosła się z butami. Ale od kilku dni jest sucho więc postanowiłe to wysuszyć. Jezdże od kilku dni bez dywaników z włączonym ogrzewaniem na nogi i gdy mi już prawie wyschło to dzisiaj spadło troche deszczu i znowu jest mokro, a nawet bardzo mokro tak że gdyby się dało wyjąć wykładzine to mógł bym ją wykręcać. Proszę o jakieś podpowiedzi jeśli ktoś się już z takim czymś spotkał. Podłoga dziur chyba nie ma bo patrzyłem, tak więc nie mam zielonego pojęcia skąd ta woda się bierze.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-08-15 o 21:16

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a skad autko?? moze po wodowaniu??tzn zalaniu...?? nie mam pojecia nie spotkalem sie z takim czyms jeszcze a jest jakis specyficzny zapach?? tak szczelam na rybe
    powered by CompSPORT

    maly ale wariat w-wyrcy r-rycy c-cescy
    "Wariat drogowy jest w kazdym z nas, nie pozwol by kierowal Tobą...."

    http://www.cuddruk.pl/

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tez tak mam , tylko ze od strony kierowcy. Zajrzyj pod auto, w podwoziu sa okrągle,gumowe zaslepki. Jak ich nie masz, lub sa pekniete to jest taki efekt- mam to samo. Jedna mi pekla i wlasnie podeszczu mam mokro pod dywanikiem,

  4. #4
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    mialem cos takiego u siebie- przednia (czolowa) szyba byla peknieta i delikatnie nieszczelna, lecz glowna przyczyna bylo nieprzylegajace do szyby podszybie przez zle wklejona szybe lub rdza wokol gumowych zaslepek podlogi

  5. #5
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    prawdopodobnie masz źle przylegające podszybie i przez układ nawiewu Ci leci..

    poczytaj tutaj

    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=2831

  6. #6
    skwaraA3's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    AMBITION powered by CompSport
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja mam "akwarium" w samochodzie, czasami żaby słychać ,,, mam dokładnie to samo też mokro jak cholera, jeszcze nie śmierdzi jedno jest pewne brak zaślepek po obu stronach w podłodze zaraz za przednim kołem ale to nie te przy progu, myślę jednak że to nie to raczej podszybiem muszę zrobić oględziny i się wyjaśni a jak ktoś się upora z problemem dajcie znać
    Nieważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią .

  7. #7
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skwaraA3
    ja mam "akwarium" w samochodzie, czasami żaby słychać ,,, mam dokładnie to samo też mokro jak cholera, zarazie jeszcze nie śmierdzi jedno jest pewne brak zaślepek po obu stronach w podłodze zaraz za przednim kołem ale to nie te przy progu, myślę jednak że to nie to raczej podszybiem muszę zrobić oględziny i się wyjaśni a jak ktoś się upora z problemem dajcie znać
    pisalem wyzej ze u mnie lecialo podszybiem - podszybie "naprostowalem" zeby idealnie przylegalo do szyby i na calej dlugosci dalem paski (wałki) czarnego sylikonu (miekki klej) i dodatkowo przy numerze wokol tego prostokatu tez

  8. #8
    kaktus's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy --> Przemyśl
    Auto
    Audi Allroad 2.7 BiT
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Kolega atal dobrze prawi. To najprawdopodobniej wina podszybia. Też miałem jezioro pod nogami pasażera Odkręć plastikowy próg w środku od strony pasażera i odchyl dywanik pod półką. Usiądź w środku a ktoś niech Ci polewa szybę wodą przy prawym słupku. Prawie 100 % z pod półki przed pasażerem będzie leciała ciurkiem woda. Ja doszedłem do tego właśnie w ten sposób. Teraz przymierzam się do wymiany tej plastikowej listwy pod szybą bo jest popękana i puszcza wodę centralnie do filtra kabinowego skąd kanałami wentylacyjnymi leci do środeczka. Z tego co wiem to plastikowe podszybie jest w zasadzie jednorazowe i żeby mieć spokój to lepiej kupić nowe. Pozdrawiam

  9. #9
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    nie koniecznie
    ja w swoim aucie podszybie mam lekko mowiac zlamane (ten zaczep od srodka) i nie dociska mi do szyby (ma jakies 0,5cm od szyby
    i nic mi nie cieknie, a mialem juz pare desdzczy takich ze wycieraczki nie nadazaly ze zbieraniem wody

    wiec ja obstawiam te zaslepki
    OOOO UWIELBIAM




  10. #10
    ryba's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    VW Passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja ostatno mialem wilgotno pod dywanikiem kierowcy 2 godzinki na sloneczku i sucho zobacze jak popada czy bedzie mokro,ten plastik na podszybiu tez nielezy idealnie ale mysle ze to niema znaczenia bardziej zle wklejona szyba albo te zaslepki

Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •