Strona 9 z 32 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 316

Temat: Woda pod dywanikami kierowcy i pasażera

  1. #81

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Odświeżę trochę temat. Czy jeżeli mam wodę pod nogami kierowcy ale mokro jest tylko jakby w centralnej części. Obrzeża przy pedałach, w pobliżu nawiewu są suche tylko w środku jakby to mogę wykluczć, że cieknie z podszybia, bo wydaje mi się, że do od podwozia może być



    mod : podalem Ci tematy abys sie z nimi zapoznal,rozwiazanie jest przedstawione.
    Ostatnio edytowany przez PROSTO - 29-08-10 o 17:01

  2. #82

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PIWNICZNA ZDOJ
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    kolego poczytaj a w skrocie postaram ci podpowiedziec co moze jeszcze byc bo mialem ten sam problem.1-podszybie -2-odkrec plastikowe czesci nad kolem kolo drzwi zbiera sie tam duzo blota i czasem przelewa woda.-3-moze miec nieszczelne czesci kolo bezpiecznikow lub filtra.4- pod spodemn samochodu jest wiele zaslepek mozesz ich niemiec wiec przez nie tez woda leci.tak po krotce chyab troszke jest tych rzeczy winnych tego typu dolegliowci naszych audiczek)pozdrawiam

  3. #83

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KUBULUS Pokaż post
    kolego poczytaj a w skrocie postaram ci podpowiedziec co moze jeszcze byc bo mialem ten sam problem.1-podszybie -2-odkrec plastikowe czesci nad kolem kolo drzwi zbiera sie tam duzo blota i czasem przelewa woda.-3-moze miec nieszczelne czesci kolo bezpiecznikow lub filtra.4- pod spodemn samochodu jest wiele zaslepek mozesz ich niemiec wiec przez nie tez woda leci.tak po krotce chyab troszke jest tych rzeczy winnych tego typu dolegliowci naszych audiczek)pozdrawiam
    No dzięki za info sporo poczytałem, jutro wstawiam do mechanika (sam nie mam czasu ani warunków żeby sprawdzać), żeby podnieśli wykładzinę, podobno podwozie jest ok ale mi się wydaję że to od podwozia bo jest najbardziej pod piętami mokro a przy pedałach i podnóżku dywanik suchy. Mam nadzieje, że znajdą przyczynę bo strasznie mnie to wnerwia

  4. #84

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Mam jeszcze takie pytanie czy też macie taką sytuację, że pod deszczu jak auto stoi i otwieram drzwi to woda zaczyna kapać z dachu na brzeg siedzenia ciurkiem z obu stron ale bardziej od strony pasażera. Podobnie, jak jadę autem po deszczu np rano, to jak uchylę szyby i przyhamuję, to woda zlatuje do środka na drzwi. Jeszcze się temu nie przyglądałem czy to jest wada A3 czy to tylko u mnie?

  5. #85

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    audi a3 TDI golf3 TDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    też mam problem z mokrym dywanikiem pod nogami kierowcy, i niestety na razie problem rozwiązałem w połowie, porozbierałem tyle żeby odsunąć dywanik i lałem wodę na auto ok leci woda po ścianie grodziowej, rozebrałem podszybie uszczelniłem skrzynę od kabli i jako że auto było uderzone musiałem również silikonem wypełnić szparę która zrobiła się w oryginalnym uszczelnieniu, zrobiona próba -nie leci . wysuszyłem, żona zabrała auto w deszczową pogodę patrzę na drugi dzień-mokro.znowu suszenie i kolejny test jazda z klimatyzacją w suchy dzień-mokro.i teraz mam pytanie , skoro woda z klimy wylatuje mi tym przewodzikiem pod autem(latem mała kałuża)to może dostawać się do środka?
    dodam jeszcze, że po stronie pasażera jest sucho.

  6. #86

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hej ja mam także mokry dywanik ale akurat przyczyną jest to że nie miałem dywaników gumowych wcześniej i woda z butów naciekała ale mam pytanko.
    Co znajduje się właśnie pod tą wykładziną nic się nie stanie nic nie będzie gniło- wiadomo tej wody nie ma tam nie wiadomo ile ??? Oczywiście dywanik będę suszył jutro
    Audi A3 8P 1.9 TDI

  7. #87
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    zgnić nie zgnije bo zanim zacznie to będzie wysychać jak tylko zacznie ciepłe powietrze wiać z nawiewu na nogi, ale za to będzie parować i w środku będzie wilgoć na szybach która w zimie może zamarzać mnie osobiście to irytuje

  8. Podziękowania dla etanol za pomoc w problemie

    roni.tl (07-01-11)

  9. #88
    tomaszek157's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oława
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    może ktoś wie gdzie można kupić te gumowe zaślepki??
    czy po prostu kleić to sylikonem bo mam mokro pod dywanikiem kierowcy i muszę coś z tym zrobić.
    pozdrawiam

  10. #89
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    kupisz je w ASO,mozesz szukac na szrotach ale moga byc w kiepskim stanie.
    Who I am? I am a the Champion.

  11. #90
    OFFCA's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NEIGHBOURHOOD
    Auto
    Audi A3 1998rok
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    tomaszek157
    w Aso po pare zł za sztuke otwórz Etke i do dzieła szukaj zapisuj numery zamawiaj
    numer obozowy 2483 : 22.10.2007
    22.10.2007-->10.02.2008 forumowicz,
    10.02.2008-->31.12.2011 klubowicz,
    01.01.2012---> kombatant wojenny, to juz rok na emeryturze
    tysiace postów, 27 tematów, dziesiątki spotów, 2 OP, 6 ostrzeżeń oto JA



Strona 9 z 32 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •