Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 133

Temat: Kierowcy samochodów ciężarowych ...

  1. #111
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    ech... nie każdego swoją miarą...

  2. #112
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Dziś wracając z warszawy w stronę płońska napotkałem się na tira któremu się bardzo spieszyło a z tego względu ze na takie coś jestem przeczulony i nie lubię jak ktoś mi daje długimi z tyłu tym bardziej tir na odległości kilku metrów z tylu. Więc stojąc na światłach tir podjeżdża z tylu zielone się zapala wiec sobie ruszam normalnie jak spod każdych świateł a ten mi dlugimi jakbym mial przed nim uciekać bo on jedzie wiec tak jak napisałem wcześniej to mnie bardzo zirytowało wiec trochę przyhamowawszy zacząłem powoli bardzo powoli przyspieszać żeby nie jechać na tym 2-gim biegu. Tirowiec zaczął całkiem mrugać światłami na koniec trąbić aż w końcu jakiś drugi tir z DHL'a przyleciał z pomocą wyminął mnie i zaczął hamować żeby mnie zblokować i zatrzymać ale ze tir vs a3 nie ma szans wiec redukcja 3-ka lewy pas i w połowie naczepy zaczął zjeżdżać na mój pas żebym go nie wyprzedził... niewiele brakowało a dureń by sobie narobił kosztów wyprzedziłem go i po kilku km tez chama zblokowałem i zjechałem z E7 na drogę do domu żegnając się z nim środkowym palcem lewej ręki.


    Jak widać kultury brakuje na drodze a w moim przypadku chamstwo zawsze tępię chamstwem. Zawsze jeżdżę swoim tempem i jezdzę tak zeby nikogo nie blokować ale bez przesady żebym ruszał spod świateł jak na 1/4 mili. Więc zawsze wychodze z takiego zalozenia jak komuś sie spieszy i zeby uciekac im z drogi to ja zawsze jeszcze zwalniam i wolniej ruszam ;]
    Ostatnio edytowany przez aro06 - 30-05-11 o 00:35

  3. #113
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    Dziś wracając z warszawy w stronę płońska napotkałem się na tira któremu się bardzo spieszyło a z tego względu ze na takie coś jestem przeczulony i nie lubię jak ktoś mi daje długimi z tyłu tym bardziej tir na odległości kilku metrów z tylu. Więc stojąc na światłach tir podjeżdża z tylu zielone się zapala wiec sobie ruszam normalnie jak spod każdych świateł a ten mi dlugimi jakbym mial przed nim uciekać bo on jedzie wiec tak jak napisałem wcześniej to mnie bardzo zirytowało wiec trochę przyhamowawszy zacząłem powoli bardzo powoli przyspieszać żeby nie jechać na tym 2-gim biegu. Tirowiec zaczął całkiem mrugać światłami na koniec trąbić aż w końcu jakiś drugi tir z DHL'a przyleciał z pomocą wyminął mnie i zaczął hamować żeby mnie zblokować i zatrzymać ale ze tir vs a3 nie ma szans wiec redukcja 3-ka lewy pas i w połowie naczepy zaczął zjeżdżać na mój żebym go nie wyprzedził... niewiele brakowało a dureń by sobie narobił kosztów wyprzedziłem go i po kilku km tez chama zblokowałem i zjechałem z E7 na drogę do domu żegnając się z nim środkowym palcem lewej ręki.


    Jak widać kultury brakuje na drodze a w moim przypadku chamstwo zawsze tępię chamstwem. Zawsze jeżdżę swoim tempem i jezdzę tak zeby nikogo nie blokować ale bez przesady żebym ruszał spod świateł jak na 1/4 mili. Więc zawsze wychodze z takiego zalozenia jak komuś sie spieszy i zeby uciekac im z drogi to ja zawsze jeszcze zwalniam i wolniej ruszam ;]
    trzeba było zadzwonic na odpowiedni nr nagrac telefonem i na przyszłosc odechcialo by mu sie takich zabaw
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  4. #114
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Michał, myślę, że kierowca w takiej sytuacji ma o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż szukanie telefonu i nagrywanie sytuacji. Wystarczyłaby chwila nieuwagi i mógłby się znaleźć w naczepie tej ciężarówki...

  5. #115
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Michał, myślę, że kierowca w takiej sytuacji ma o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż szukanie telefonu i nagrywanie sytuacji. Wystarczyłaby chwila nieuwagi i mógłby się znaleźć w naczepie tej ciężarówki...
    właśnie rozmawiałem przez tel podczas gdy tir zaczął hamować przedemna rzuciłem tel na siedzenie pasażera bo przy tych manewrach już musiałem trzymać kierownice

  6. #116
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    a mi sie wydaje ze jak bys ruszyl normalnie to On nawet z gazem w podlodze zostal by z tylu

    ale nie wiem... nie widzialem sytuacji

  7. #117
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    tu nie chodzi o to ze on tez ruszał ja stałem na światłach a on sobie do tych świateł dojeżdżał...

  8. #118
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    no to zmienia postac rzeczy
    w takim razie lajza jechala :/

  9. #119
    Mariusz_ZT.tk's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sulejówek
    Auto
    Quattro S-Tronic
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    31 razy

    Domyślny

    Obaj siebie warci... heh

  10. #120
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Owszem nerwy nerwami , chamstwo tez kazdemu z nas sie przytrafi , ale trzeba odpuszczac takim dupkom na ogół - szkoda zycia panowie . Sam kiedys miałem przypadek ze gosc po nie powiem ze spokojnej wymianie zdan wyprzedził mnie , zajechał droge i zaczął gwałtownie przyhamowywac , długo uspakajałem ludzi jadących ze mną a sam stwierdziłem ze takie zachowania sa bardzo niebezpieczne . Teraz odpuszczam i jestem spokojniejszy , chyba ze to kwestia wieku
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •