Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: Centaralny zamek problem dziwne zachowanie

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Post Centaralny zamek problem dziwne zachowanie

    Witam miał może ktoś podobny problem jak ja w swoim autku a mianowicie nagle przestał mi chodzić centralny zamek ale nie tylko z pilota ale również przez kluczyk w drzwiach( muszę otwierać każde drzwi osobno i bagażnik) dodam że ta " czarna skrzynka" z bagażnika czasem głośno buczy przy próbie zamknięcia/otwarcia i przestaje ale zamka nie zamyka ani nie otwiera, dodam ze szyby normalnie działają jak również domykanie szyb z kluczyka oraz lampki w środku, alarm chyba tez wporządku
    Więc co jest przyczyna, bo chyba gdyby poszła by pompa to szyby jak inne w/w rzeczy nie działały

  2. #2
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Kolego najprawdopodobniej poszła Ci pompka wspomagania. Byłe tego sporo na forum. Zobacz najpierw czy pompka dmucha to znaczy odłącz 2 rurki dochodzące do niej i spróbuj zamknąć albo otworzyć drzwi powinno zassać/dmuchnąć. Jeśli nic się nie dzieje zobacz temat o naprawie, ewentualnie kup nową. Tylko przed wyrzuceniem starej sczytaj workshop kod żeby nie było że domykanie szyb z nowa nie działa.
    są samochody i jest Audi.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szalalala Pokaż post
    Kolego najprawdopodobniej poszła Ci pompka wspomagania.
    napisałeś wspomagania chyba miała być centralnego zamka
    jeżeli temat był to proszę o rozwiązanie albo link do owych tematów
    Ostatnio edytowany przez koksik888 - 29-04-10 o 00:03

  4. #4
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy
    są samochody i jest Audi.

  5. #5
    maxkb88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tu
    Auto
    audi a 3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Dzis po otwarciu samochodu z pilota i otwarciu drzwi zapalily sie awaryjne i mrugaja przez ok30s samochod nie odpali!!(tak jakby centralka odlaczyla pompke paliwa zalapie i zgasnie zaras!!) co to sie moglo podziac??

  6. #6
    Snowflake_'s Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi A3 1.8 T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    zobacz czy pod pompka nie masz wody tzn plynu do spryskiwaczy mi ostatnia rozpial sie wezyk ktory jest za subbwooferem i dzialac dzialal daltego nei budzil podejrzen ale dzialal slabo bo czesciowo na szybe pryskal a czesciowo we wneke gdzie jest sub i pompka, no i tyle wody bylo ze kastka az zasniedziala i nagle cetral przestal dzialac....

  7. #7
    maxkb88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tu
    Auto
    audi a 3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Ok tylko gdzie to szukac tam gdzie jest woofer ?? znalazlem jeszcze przycisk od antynapadu moze on cos gupieje tylko wciaz nie moge odpalic samochodu a kierunki mrugaja gasna na 2-3s i znowu choinka...

  8. #8
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    maxkb88 jeśli masz dostęp do vag to podepnij auto, zrób też tak jak Snowflake_ napisał, bardzo często zawilgotnieją kostki przy centralce i cuda się dzieją,

  9. #9
    maxkb88's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tu
    Auto
    audi a 3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    patrzylem teraz gdzie jest woofer i niewidzialem nigdzie wody/plynu zdaje mi sie ze wlaczyl sie mi ten anty napad tylko jak go wylaczyc kolo bezpiecznikow znalazlem pstryczek naciskalem/trzymalem i nic alarm sie uzbroil i odciol pompke paliwa das sie to obejsc ?? bezpiecznik albo cos ??

    ---------- Post dodany 26-02-12 o 10:53 ----------

    inhoss
    Niemam dostepu i jestem teraz z 50km od domu wiec chcialbym przynajmniej dojechac... powiedz mi gdzie szukac tej kostki od centralki ?? bo tam kolo woofera niema zbytnio miejsca i nic nie widac...

  10. #10

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam,
    Mam problem z otwieraniem samochodu za pomocą pilota (oryginalny scyzoryk audi). Pewnego dnia po prostu nie zadziałał, jednak po otwarciu samochodu kluczykiem i przejechaniu nawet krótkiego odcinka pilot zaczyna działac (otwiera i zamyka samochód jakby nigdy nic). Ta chwila trwa tylko kilkanaście minut, potem znów się usypia i nie jest możliwe otwarcie ani zamknięcie samochodu z pilota. Zauważyłem że, im dłuższa jazda tym dłużej działa... niedawno gdy zrobiłem 1500 km podczas wyjazdu nad morze centralny z pilota działał kilka dni... a teraz od nowa to samo. Wymiana baterii nie niestety nie pomaga.. możliwe że padł jakiś dodatkowy akumulatorek (w kluczyku lub w układzie centralnego zamka) i podczas jazdy się ładuje, co pozwala na tymczasowe działanie? Z góry bardzo dziękuje za pomoc lub jakiekolwiejk wskazówki.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •