Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 46

Temat: Ceramizer! Czy ktoś stosował?

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny Ceramizer! Czy ktoś stosował?

    Witam, Noszę sie z zakupem środka Ceramizer - dodatku uszlachetniającego na bazie ceramiki do silnika i skrzyni biegów. Naczytałem sie o tym już sporo i nic tylko same superlatywy. Zreszta dużo testów i wyników jest na stronie producenta www.ceramizer.pl. Najbardziej zaskoczyl mnie test gdy po zastosowaniu środka w aucie spuścili olej i przejechali 300km!!!!!I dalej jeździ! Test był w TVN 7, program "Na osi"!
    No ja myśle o zastosowaniu go w silniku i skrzyni biegów bo troche głośno mi chodzi.
    Co o tym myślicie? Ma ktoś jakieś doświadczenie??
    A3/S3 - nic dodać, nic ująć...

  2. #2
    nixu's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    LEoN!
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Ja mam zalane w prywatnym VOLVO i skrzynia przestala miec problemy typu wyskakujace biegi i jest ciszej - mozliwe tez, ze to tylko przez wymiane oliwki w skrzyni ale ceramizer zalany.

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    No ja mam zamiar zastosować ceramizer również do silnika i zobaczymy czy bedzie jakaś różnica. Dodatkowo mojej żonce wleje do silnika w Fiescie zobaczymy jakie tam będą rezultaty.
    A3/S3 - nic dodać, nic ująć...

  4. #4
    nixu's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    LEoN!
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    z tym testem bez oleju tez ogladalem kiedys.. strasznie mnie to zdziwilo i jakos dalej nie wierze za bardzo, ale jak na pare zlotych to sprobowac zawsze mozna.

  5. #5
    Wiśnia's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Auto
    BMW 745i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ja tez chce zakupic ceramizer do skrzynki.
    polecam stronke: www.autokosmetyki.pl tam jest kilka srodkow, nawet jeden zrobiony przez bilsteina

    jesli chodzi o wlanie go do silnika to troche jestem sceptyczny bo nasluchalem sie juz roznych opinii. Duzo osob mowilo ze jak zalalo silnik zalecana dawka ceramizera to po jakims czasie zaczely pojawiac sie problemy.... Mozna wlac ale naprawde mala ilosc. Jak producent zaleca dajmy na to 100ml, to wlejmy z 20ml. Napewno nie zaszkodzi a cos tam pomoze

    Jesli chodzi o skrzynie to nie ma obawow, mozna wlac ten dodatek ale uwaga: producent srodka musi wyraznie napisac ze jego srodek nie zapycha mikro kanlikow czy jakos tak Z tego co pamietam to na tej stronie jest tylko jeden dodatek do skrzyni ktory to gwarantuje. Wlanie ceramizera do skrzyni moze uratowac ja od remontu albo bardzo oddalic jej remont
    PLATINUM Car Protection - Profesjonalne systemy ochrony lakieru

    A3 1.6 AKL >>> Mercedes S320 W140 >>> Mercedes S500 W220 >>> BMW 745i E65

  6. #6
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A ja powiem tak.
    Nie wierze w ceramizery, magnetyzery, uszczelniacze, reinkarnacje, kubusia puchatka, uszlachetniacze, szmery bajery, i UFO.

    W życiu najeździłem się samochodami troszkę, nadłubałem się w autach też trochę, i nie tylko w podstawach ale i silnikach, skrzyniach. I powiem wam tak, najlepszym środkiem na długą prace i zycie silników, skrzyni, i innych podzespołów auta jest ich umiejętne uzytkowanie, oraz stosowanie zasad zdrowego rozsądku.
    Jak czytam teksty na allegro w stylu:
    "Produceni aut nie stosują tych dodatków na szeroką skalę gdyż nie zarabiali by na częściach zamienny"
    lub
    "Uszlachetniacz ten stosowany jest na stałe w samochodach rajdowych powodując mniejsze zużycie elemnetów silnika"
    to zazwyczaj z uśmiechem na twarzy dodaje sprzedawce do grupy magików.

    Jeżeli ktoś nie potrafi jeździć samochodem to nawet UFO mu nie pomoże.
    Wiecie jak działa efekt placebo?
    to tak samo jest z wieloma magicznymi dodatkami

    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  7. #7
    Wiśnia's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Auto
    BMW 745i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marekb
    A ja powiem tak.
    Nie wierze w ceramizery, magnetyzery, uszczelniacze, reinkarnacje, kubusia puchatka, uszlachetniacze, szmery bajery, i UFO.

    W życiu najeździłem się samochodami troszkę, nadłubałem się w autach też trochę, i nie tylko w podstawach ale i silnikach, skrzyniach. I powiem wam tak, najlepszym środkiem na długą prace i zycie silników, skrzyni, i innych podzespołów auta jest ich umiejętne uzytkowanie, oraz stosowanie zasad zdrowego rozsądku.
    Jak czytam teksty na allegro w stylu:
    "Produceni aut nie stosują tych dodatków na szeroką skalę gdyż nie zarabiali by na częściach zamienny"
    lub
    "Uszlachetniacz ten stosowany jest na stałe w samochodach rajdowych powodując mniejsze zużycie elemnetów silnika"
    to zazwyczaj z uśmiechem na twarzy dodaje sprzedawce do grupy magików.

    Jeżeli ktoś nie potrafi jeździć samochodem to nawet UFO mu nie pomoże.
    Wiecie jak działa efekt placebo?
    to tak samo jest z wieloma magicznymi dodatkami

    M.
    zgadzam sie z kolega w 100%. Jesli ktos zle uzytkuje auto to zaden cud preparat mu nie pomoze.
    Jednak w sytuacji gdy cos juz szwankuje, ja wychodze z zalozenia ze warto probowac. Nic sie w koncu nie traci
    PLATINUM Car Protection - Profesjonalne systemy ochrony lakieru

    A3 1.6 AKL >>> Mercedes S320 W140 >>> Mercedes S500 W220 >>> BMW 745i E65

  8. #8

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marekb
    W życiu najeździłem się samochodami troszkę, nadłubałem się w autach też trochę, i nie tylko w podstawach ale i silnikach, skrzyniach. I powiem wam tak, najlepszym środkiem na długą prace i zycie silników, skrzyni, i innych podzespołów auta jest ich umiejętne uzytkowanie, oraz stosowanie zasad zdrowego rozsądku.
    Przepraszam że to skrytykuje ale te troszke do wieku to zamało...ja rozmawialem z wujaszkiem na ten temat co jeżdzi i to zawodowo od 40lat ( w tym rajdy, dostawcze, ciężarowe,motocykle, cross) wiec ten to ma doświadczenie i co do cermiki to wyrażał sie pozytywnie.
    Ja też nie wieże w magnetyzery (ale tam nie ma namacalnego dowodu na ich działanie bądź nie) a tu jest. Dlaczego hamulce sportowe sa ceramiczne--dlaczego ich nie używamy --cena!
    Ja już kiedyś rozmawiałem z chłopakami z Jetronika we Wrocku na temat pokrywania elementów silnika powłoką cermiczną, sam sie tym zajmowalem na mgr i dr.
    Więc tu sie nie zgodzę!!!!
    Użytkowanie swoją drogą..ale dodatki jak najbardziej! Czy to w formie uszlachetniaczy czy np mechanicznie nanoszonych powłok. Dodam jednak że tu nie ma negatywnych stron!!! aA JEST JEDNA TRZEBA WYDAĆ PARĘ ZŁOTY EXTRA!
    A3/S3 - nic dodać, nic ująć...

  9. #9
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Wyraziłem tylko swoją opinie, nie będę się kłócił bez sensu, bo nie o to mi chodzi.
    Wiem ze moje doświadczenie w zakresie aut jest nie tak duże jak ludzi z większym stażem.
    Więc uważam, że jeżeli ktoś tego uzywa i jest pewien ze to pomaga, to przecież nie zabronimy mu tego.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiśnia
    Jednak w sytuacji gdy cos juz szwankuje, ja wychodze z zalozenia ze warto probowac. Nic sie w koncu nie traci
    Znam sytuacje gdy próba ratowania pozdespołu w stanie krytycznym środkiem 'magicznym' skończyła się bardzo żle dla całego pojazdu (dzwonek).
    ale zawsze można spróbować. ja sie nie odważę

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Damiano
    Dlaczego hamulce sportowe sa ceramiczne--dlaczego ich nie używamy --cena!
    Nie dlatego przedewszystkim
    jeśli znasz zasade działania tarcz ceramicznych, to chyba wiesz ze ludzie by się pozabijali przy wyjeżdzaniu na ulicę, na nie rozgrzanych hamulcach.


    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  10. #10

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Nie dlatego przedewszystkim
    jeśli znasz zasade działania tarcz ceramicznych, to chyba wiesz ze ludzie by się pozabijali przy wyjeżdzaniu na ulicę, na nie rozgrzanych hamulcach.
    Nie ja też nie mam zamiaru sie kłócić...
    Może z tym zabijaniem to przesadziłeś, 911 ma cermiczne i gdyby tak było to by jej do ruchu nie dopuścili...
    Taak naprawde to miłoby było kogoś spotkać co konkretniej zajmował sie np użyciem powłok cermicznych w silniku.Tyle że tu jest dużo zabawy. Taki dodatek jak ceramizer jest dużo łatwiejszy w użyciu a po testach naprawdę widać działanie.
    Dodam rys zasady działania.
    Zresztą zależy właśnie mi na waszej opini!!! Dlatego sorki ale nie lubie jak ktoś pisze że nie lubi bo nie
    A3/S3 - nic dodać, nic ująć...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •