Strona 37 z 54 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 361 do 370 z 539

Temat: Olej do skrzyni biegów

  1. #361
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Jest to ori olej vw, sporo osob go wlewa u siebie, sam taki wlalem, smialo kupuj.

  2. Podziękowania dla Darepb za pomoc w problemie

    tomekamor (10-10-13)

  3. #362

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa ,częstochowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Szukam oleju do swojej A3 ASZ z 6 biegową skrzynią biegów, dzwoniłem do ASO gdzie za 1L zażądali 105 zł. Znalazłem taki olej ale nie jestem pewien czy napewno spełnia wymagania 6 biegowych skrzyń FUCHS TITAN SINTOFLUID FE 75W

    http://allegro.pl/fuchs-titan-sintof...780890189.html

  4. #363

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Szukam oleju do swojej A3 ASZ z 6 biegową skrzynią biegów, dzwoniłem do ASO gdzie za 1L zażądali 105 zł. Znalazłem taki olej ale nie jestem pewien czy napewno spełnia wymagania 6 biegowych skrzyń FUCHS TITAN SINTOFLUID FE 75W

    http://allegro.pl/fuchs-titan-sintof...780890189.html[/quote]
    Sprawdzalem na stronce fuchsa, jestam dzial dobierz olej i wedlug tego co tam pisza olej jak najbardziej bedzie pasowal o skrzyni. Podaja jeszcze ze wchodzi go ok 2,3 l. Wczoraj zamowilem ten olej.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czater Pokaż post
    Szukam oleju do swojej A3 ASZ z 6 biegową skrzynią biegów, dzwoniłem do ASO gdzie za 1L zażądali 105 zł. Znalazłem taki olej ale nie jestem pewien czy napewno spełnia wymagania 6 biegowych skrzyń FUCHS TITAN SINTOFLUID FE 75W

    http://allegro.pl/fuchs-titan-sintof...780890189.html
    Sprawdzalem na stronce fuchsa, jestam dzial dobierz olej i wedlug tego co tam pisza olej jak najbardziej bedzie pasowal o skrzyni. Podaja jeszcze ze wchodzi go ok 2,3 l. Wczoraj zamowilem ten olej.

  5. #364
    adikkk's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Kolego NebroS możesz napisać czy wymieniłeś już olej na tego fuchsa ponieważ mam ten sam dylemat i też się nad nim zastanawiam.

  6. #365

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marklowice/Rybnik/Gliwice
    Auto
    ASV '01 & AEH '00
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Fuchs jest ok. Sam taki wlałem, klieci taki biora i wszyscy zadowoleni. W Gliwicach jest centrala Fuchsa na Polskę i mają nawet laboratorium na miejscu. Przedstawiciel handlowy mi je pokazywał i mowił, że jakby się trafiła jakas reklamacja, to na miejscu robią analizy i sprawdzają czy olej na pewno miał parametry według karty katalogowej.
    Autofanty.pl - Najtańsze części do Twojego Audi na forum. Masz pytania? Pisz na priv

    Zalecana forma kontaktu ze mną:
    adam@autofanty.pl
    rzadko przeglądam skrzynkę wiadomości na forum

  7. #366

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    witam. jestem posiadaczem audi a 3 1.6 102 AVU z 2002r. przebieg 145000 raczej pewny, samochód kupiłem rok temu praktycznie od tamtego okresu mam taki problem,że czasem 1 bieg nie chce mi wskoczyć (skrzynia stawia duży opór) dodam, że po ponownym wciśnięciu sprzęgła 1 bieg wskakuje od razu bez problemu. zdarza się to raz na kilkanaście wrzuceń pierwszego biegu. co może być przyczyną? reszta biegów chodzi całkiem dobrze (dwójka wymaga troszkę większej siły a trójka trochę haczy ale nie ma problemów) proszę o pomoc, oleju przekładniowego jeszcze nie wymieniałem

  8. #367

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    SBE
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Może synchronizator na pierwszym biegu wylatany już.

  9. #368

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bieniooo Pokaż post
    witam. jestem posiadaczem audi a 3 1.6 102 AVU z 2002r. przebieg 145000 raczej pewny, samochód kupiłem rok temu praktycznie od tamtego okresu mam taki problem,że czasem 1 bieg nie chce mi wskoczyć (skrzynia stawia duży opór) dodam, że po ponownym wciśnięciu sprzęgła 1 bieg wskakuje od razu bez problemu. zdarza się to raz na kilkanaście wrzuceń pierwszego biegu. co może być przyczyną? reszta biegów chodzi całkiem dobrze (dwójka wymaga troszkę większej siły a trójka trochę haczy ale nie ma problemów) proszę o pomoc, oleju przekładniowego jeszcze nie wymieniałem
    Zacznij od wymiany. U mnie pomogło. Miałem olej przekładniowy koloru czarnego gdy spuszczałem. Jeszcze mała rada. Spuść wszystko, odlej tyle oleju co wchodzi prawdopodobnie 1.9l i wlej przez czujnik światła wstecznego. Do wlewu jest ciężko z podejściem.Odpal i się przejedz. Okaże się czy pomogło jeśli nie będziemy szukać dalej. Pozdrawiam.

  10. #369

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Działdowo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Koledzy czy taki olej do skrzyni DUU spełnia odpowiednie normy? http://allegro.pl/fuchs-sintopoid-75...313994433.html

  11. #370
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Ja od siebie mogę polecić użytkownika "BCS_Skrzynie" na Allegro, bardzo duży wybór olei, mają również ORI w fajnej cenie, a do tego bardzo miły kontakt oraz chęć pomocy. Sam od nich brałem i wszystko w jak najlepszym porządku.

Strona 37 z 54 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •