Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 350

Temat: ledy do jazdy dziennej

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Question ledy do jazdy dziennej

    probowalem zamontowac u siebie (a3, 8p, 2007r) ledy w kratke kolo swiatel przeciwmglowych ale pierwsze okazaly sie za "wysokie" wiec kupilem mniejsze philipsa ale tez sa za duze i trzeba by duzo podpilowywac a koncowy efekt wizualny moglby byc kiepski wiec zapytuje czy komus udalo sie zamontowac ledy? jakie i gdzie no i czy ktos w trojmiescie sie tym zajmuje fachowo?
    przelacznik auto jest wiec chcialbym z tego udogdnienia korzystac ale poki co wyglada ze bede musial wymienic cale lampy chcac miec ledy mimo iz widzialem zdjecia takiej a3 jak moja z zamontowanymi swiatlami w kratke przy przeciwmglowych, ale moze inna kratke mozna gdzies kupic, jakas bardziej nadajaca sie do instalacji swiatel led bo oryginalna jest do tego kiepska. pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos zglebil temat
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 28-02-16 o 17:13

  2. #2
    Jarob's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ja mam zamontowane w?a?nie z kratkach obok halogen?w

    takie: http://allegro.pl/item1049526617_swi...ed_aut_rl.html

    pasuj? idealnie, wyci??em ?rodkow? cze?? kratki zostawiaj?c cze?? od strony grilla ?eby nie straci?y sztywno?ci i zaskoczy?y w oryginalne zatrzaski, i odst?p od halogenu ?eby mo?liwe by?o jego regulowanie. Aaaa i klakson od strony pasa?era trzeba by?o troszk? obr?ci? ?eby wszytko ?adnie wesz?o.
    Podpia?em si? w instalacj?, dodaj?c przeka?nik i bezpiecznik, tak ?eby wszysko by?o bezpieczne. Lampy maja nabit? homologacie i narazie policja nie czepi?a si? do mnie.
    Pi?? intensywnych led?w z dobrymi odb?y?nikami daje lepszy efekt ni? n sztuk bo wtedy to wygl?da jak zdj?te z choinki.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gdynia
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    dzieki za info. a do ktorej czesci kratki przykreciles to ramie ktore trzyma lampe? na aukcji czlowiek podaje ze wysokosc lampy to 25mm, nie musiales podcinac/podpilowywac ktoregos z tych 2 zeberek w kratce tylko tylna scianke srodkowej czesci kratki? pytam jeszcze bo mocowanie lamp philipsa mialo tez niby 25mm wysokosci ale nie wchodzilo luzno miedzy zeberka, moze bylo za sztywne, nie wiem sam.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jarob Pokaż post
    ja mam zamontowane w?a?nie z kratkach obok halogen?w

    takie: http://allegro.pl/item1049526617_swi...ed_aut_rl.html

    pasuj? idealnie, wyci??em ?rodkow? cze?? kratki zostawiaj?c cze?? od strony grilla ?eby nie straci?y sztywno?ci i zaskoczy?y w oryginalne zatrzaski, i odst?p od halogenu ?eby mo?liwe by?o jego regulowanie. Aaaa i klakson od strony pasa?era trzeba by?o troszk? obr?ci? ?eby wszytko ?adnie wesz?o.
    Podpia?em si? w instalacj?, dodaj?c przeka?nik i bezpiecznik, tak ?eby wszysko by?o bezpieczne. Lampy maja nabit? homologacie i narazie policja nie czepi?a si? do mnie.
    Pi?? intensywnych led?w z dobrymi odb?y?nikami daje lepszy efekt ni? n sztuk bo wtedy to wygl?da jak zdj?te z choinki.

  4. #4
    branch's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    kolego Jarob czy bylbys tak uprzejmy wrzucic jakies foto efektu koncowego
    tez mysle nad dziennymi swiatelkami i chyba zrobie na pelnym automacie tzn wlaczanie przy ladowaniu 13V po zapaleniu silnika i gaszenie juz przy postojowkach tylko kwetstia jakiejs kontrolki do kabiny zostaje ,

  5. #5

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świerklanyk/Rybnika
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Prosimy bardzo o jakieś fotki
    A3 8P 2.0 Tdi

  6. #6
    Jarob's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    widok ogólny

    zbliżenie


    ale poszukajcie dobrze po forum, jeszcze kilka innych osób chwaliło się dziennymi światłami

    a co do samego montażu to trochę rzeźby jest, właściwie musiałem wypiłować całą tylną ściankę środkowego elementu, plus górę żeby lampa ładnie się wsunęła i schowała, a zamocowałem do dolnej kratki
    Ostatnio edytowany przez Jarob - 06-06-10 o 15:58

  7. #7

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świerklanyk/Rybnika
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    FAJNIE WYGLĄDAJĄ, PROFI ROBOTA
    Z tego co widze to ten komplecik jest juz z automatem do załączania.
    Napisz jak to podłączyłeś - gdzie sie wpioles(do skrzynki bezpiecznikowej pod maska?do dowolnego + pojawiajacego sie po przekreceniu stacyjki, czy do czujnika oleju???) Jesli mozesz daj jakies konkretne namiary.
    A3 8P 2.0 Tdi

  8. #8
    toma126's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kluczbork
    Auto
    sharan tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    jak dla mnie totalne "agro"

    szczególnie jak są włączone... masakra

  9. #9
    Webi's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez toma126 Pokaż post
    jak dla mnie totalne "agro"

    szczególnie jak są włączone... masakra
    Jeszcze przez jakiś czas tak się to będzie określało, dopóki się ludzie nie przyzwyczają. Wiocha czy agro to kiepski tuning a LEDy, jako światła dzienne to ekonomiczne rozwiązanie. Nawet wtedy, kiedy doczekamy się zniesienia tego przepisu będzie to lepsze rozwiązanie niż jazda na światłach.

  10. #10
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    A wg mnie nie wyglada to wcale jak Agro. Chyba ze swieci jak rasowa chinszczyzna to owszem...
    Ale jesli jest to konkretny led, z dobrym swiatlem to calkiem nie glupie rozwiazanie.

Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •