Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 43 z 50 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 421 do 430 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #421
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    larius, no jeśli Ty wierzysz w to że Jarek teraz nagle na początku kampanii zrobił się święty niemalże i on nie chce się kłócić tylko godzić ( dlatego zresztą brak między innymi w jego sztabie Kurskiego) no to przepraszam ale naiwny jesteś. Nie ma w polityce ludzi świętych chcących się godzić i głaskać po plecach i teraz mówię zarówno o pis-ie i po jak i o innych partiach na polskiej scenie politycznej.
    Przecież nigdzie nie napisałem, że Jarek się zmienił. Dla mnie to nic nie zmienia, nawet jakby był tym wcześniejszym Jarkiem bym na niego głosował jakbym miał wybierać pomiędzy nim, a Komorowskim.
    Może sobie tą wojnę jako prezydent uprawiać - czy to coś zmieni? Jaki to będzie miało wpływ na nasze życie? Będzie ciekawiej w wiadomościach i tyle... Kaczyński bez poparcia w sejmie i tak nic nie zrobi choćby stanął na głowie - ale w drugą stronę zrobi dużo szumu. Jeśli słusznie, to dobrze, jeśli nie - na pewno uchwalą co trzeba pomimo jego sprzeciwu. O to mi tylko chodzi.
    A jak PO jest takie dobre jak mówi, wygra wybory za rok i układ nadal będzie wyrównany...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  2. #422
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez arkoy Pokaż post
    Tajne przez poufne Lawina już napisał dlaczego.
    Żeby nie było - nie popieram żadnego z kandydatów, żaden nie będzie dobrym prezydentem.
    Ale czy Lech vetowal z przekory? Tego nikt nie wie, wiec takie argumenty to mozna miedzy ksiazki wlozyc! Konkrety, nie starajmy sie tu "polityki" uprawiac

    Arkoy, glos nie oddany to najgorszy wybor. Chyba ze naprawde nie masz pojecia w temacie, to faktycznie... Wtedy lepiej siedziec w domu niz isc za sondazami. Popieram decyzje rezygnacji z glosowania.

  3. #423

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Kuga 2016r. 1.5 Ecoboost
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Nie napisałem, że siedzę w domu i nie idę na wybory. Owszem - idę oddać głos.

  4. #424
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez arkoy Pokaż post
    Nie napisałem, że siedzę w domu i nie idę na wybory. Owszem - idę oddać głos.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez arkoy Pokaż post
    Żeby nie było - nie popieram żadnego z kandydatów, żaden nie będzie dobrym prezydentem.
    Arkoy, pojdziesz zaglosowac, czyli poprzesz ktoregos z kandydatow

    A myslis ze ja uwazam ze ktorys z nich bedzie dobrym prezydentem?! Przeciez wyraznie pisze, ze Kaczor to porazka, ale mniejsza niz Komorowski. Stad takie moje wypowiedzi

  5. #425

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Kuga 2016r. 1.5 Ecoboost
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Przeciez wyraznie pisze, ze Kaczor to porazka, ale mniejsza niz Komorowski. Stad takie moje wypowiedzi
    A ja uważam właśnie odwrotnie - Komorowski to porażka, ale mniejsza niż Kaczor. I dlatego idę zagłosować.

  6. #426
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez arkoy Pokaż post
    A ja uważam właśnie odwrotnie - Komorowski to porażka, ale mniejsza niż Kaczor. I dlatego idę zagłosować.
    Nie ma to jak konstruktywne wytłumaczenie swojego wyboru.

    Co do blokowania ustaw dodam jeszcze że "karmiącej ręki się nie kąsa" - więc skąd takie fantazje?
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  7. #427
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    To chyba p. Kaczyński tego nie rozumie skoro twierdzi ,że opozycja jest od tego ,żeby być w opozycji , niezależnie czy słusznie czy nie.

  8. #428
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    major - dużo Ci płacą za tak aktywną kampanię?



    ale jak pokazały doświadczenia po pierwszej turze - sondaże telefoniczne nie są w żaden sposób wiarygodne. jedynym wiarygodnym sposobem badania jest tzw. exit poll, i to po głosowaniu.
    Tylko po co nam wtedy sondaż "jak już po ptokach" .
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  9. #429
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Dzisiaj jeden z moich klienów powiedział taką rzecz "żaden konus nie jest dobrym człowiekiem dlaczego ???.... bo ma serce za blisko du**" nie jest to zbyt mądra argumentacja ale nie wiem dlaczego u mnie bardzo życiowa,
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  10. #430
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jaczek7 Pokaż post
    Dzisiaj jeden z moich klienów powiedział taką rzecz "żaden konus nie jest dobrym człowiekiem dlaczego ???.... bo ma serce za blisko du**" nie jest to zbyt mądra argumentacja ale nie wiem dlaczego u mnie bardzo życiowa,
    To był gej bo stwierdzenie to dotyczy kobiet ))))))))))))))))))))))))))))
    Dodano:
    a na serio twój cytat dotyczy raczej "uczuć wyższych" czytaj "związków" i "miłości ".

    Bo jeżeli odwet ma coś wspólnego z sercem a zapewne ma to jak mnie któś kopnie w cztery litery oddam mu dwa razy tyle dwa razy mocniej i tego oczekuje od Prezydenta. Jakich narzędzi do tego użyje i czy się będę z tym afiszował to inna sprawa
    Dodano:
    a teraz pringels pepsi czytaj brzuszki i Brazil
    Ostatnio edytowany przez Model - 02-07-10 o 15:01 Powód: Automatyczne łączenie postów
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

Strona 43 z 50 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •