Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 33 z 50 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 321 do 330 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #321
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Rozmowa z komono nie polega na przedstawianiu poglądów a na wykazaniu jego znieczulicy na przeszłość i tylko o tym była rozmowa.
    tia, przecież najeżdzacie na niego tylko dlatego, że nie chce wsadzac do pierdla jakiś dziadków.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Na podstawie poglądu odnośnie ignorowania przeszłości spokojnie możemy wywnioskować że kogoś ogarnia znieczulica na pewne sprawy.
    a możesz to szerzej uzasadnić ?
    co jeszcze można "spokojnie wywnioskować" z tego, że ktoś nie chce sądzić byłych funkcjonariuszy sb ?
    Ostatnio edytowany przez Piotrek.1781 - 26-06-10 o 13:27
    Mam najlepsze Audi na forum !

  2. #322

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek.1781 Pokaż post
    tia, przecież najeżdzacie na niego tylko dlatego, że nie chce wsadzac do pierdla jakiś dziadków.

    a możesz to szerzej uzasadnić ?
    co jeszcze można "spokojnie wywnioskować" z tego, że ktoś nie chce sądzić byłych funkcjonariuszy sb ?
    Dokladnie tak jak piszesz, dokladnie z takiego powodu na niego najezdzamy. Wywnioskowac mozna to ze kogos to nie obchodzi tylko tyle. Jak bys czytal uwazniej i z wiekszym zrozumieniem to bys sie doczytal ze nie chodzi mi o wsadzanie do pierdla tylko o innych rozmarow kare.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  3. #323
    rychoo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Nowa Ruda
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Cytuj: Oryginalnie napisane przez Piotrek.1781 Pokaż post
    tia, przecież najeżdzacie na niego tylko dlatego, że nie chce wsadzac do pierdla jakiś dziadków.

    a możesz to szerzej uzasadnić ?
    co jeszcze można "spokojnie wywnioskować" z tego, że ktoś nie chce sądzić byłych funkcjonariuszy sb ?

    Dokladnie tak jak piszesz, dokladnie z takiego powodu na niego najezdzamy. Wywnioskowac mozna to ze kogos to nie obchodzi tylko tyle. Jak bys czytal uwazniej i z wiekszym zrozumieniem to bys sie doczytal ze nie chodzi mi o wsadzanie do pierdla tylko o innych rozmarow kare.
    tak sobie czytam dyskusje od początku i każdy ma trochę racji ale w tym miejscu się kolego pogubiłeś w swoim rozumowaniu...
    >200PS/1L Club

  4. #324

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Rychoo to wysil sie troszke bardziej i przewin jeszcze w dol. Ja nie napisalem o wiezieniu tylo piotrek. Piszac " dokladnie o to mi chodzi" mialem na mysli kare a nie strikte wiezienie.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  5. #325
    rychoo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Nowa Ruda
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    to wysil się następnym razem bardziej precyzując swoje wypowiedzi, bo pierwsze wrażenie po przeczytaniu było właśnie takie jak napisałem...

    a co do kar to każdy ma trochę racji...
    - sąd i owszem byleby proces był przeprowadzony sprawnie a wyrok sensowny..
    - moim zdaniem ważniejsza od procesu jest zmiana programu nauczania dotycząca tych wydarzeń...

    ogólnie szkolnictwo wg mnie leży w polsce ale to nie ten temat
    >200PS/1L Club

  6. #326
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ponieważ Komorowski jest bezpłciowy Tusk rusza do boju. Co ten Komorowski ma z tym "chodźcie z nami" ?? Ja tam bym uważał na pośladki )))))

    "Chciałbym poprosić tych którzy pamiętają moje trafne decyzje...." żeby poparli Komorowskiego - wiecie kto to mówi sam Lech Wałęsa - dobre a nawet bardzo dobre : ).

    "nie polityka dla bogatych a bogactwo dla wszystkich" - PR Kaczyńskiego jest dla mnie górą
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  7. #327

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Model Pokaż post
    Ponieważ Komorowski jest bezpłciowy Tusk rusza do boju. Co ten Komorowski ma z tym "chodźcie z nami" ?? Ja tam bym uważał na pośladki )))))

    "Chciałbym poprosić tych którzy pamiętają moje trafne decyzje...." żeby poparli Komorowskiego - wiecie kto to mówi sam Lech Wałęsa - dobre a nawet bardzo dobre : ).

    "nie polityka dla bogatych a bogactwo dla wszystkich" - PR Kaczyńskiego jest dla mnie górą
    Normalnie robin hood

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  8. #328
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Poświeciłem część meczu mojej ukochanej Argentyny na ważniejsze sprawy narodowe czytaj debatę prezydencką – uważam że po niej PO w wyborach prezydenckich straci część dotychczasowych głosów(takie moje zdanie – sondaż TVP powie niedługo prawdę ).

    Jak dla mnie „urojony ” prezydent który „jakoś ” sobie teraz radzi czytaj Komorowski został „zniszczony” przez Kaczyńskiego.

    Trzeba przyznać że obaj kandydaci rozmawiali na poziomie ale Komorowskiemu trochę puszczały nerwy - ktoś mu podpowiedział tik z rekami na nodze ale nie wyglądało to najlepiej.

    Poruszono nawet sprawy polityki zagranicznej które poruszaliśmy na forum i Komorowski mnie utrwalił w moim podejściu do jego stosunku do Polski/Polaków w kraju i za granicą. Szuka jakiś mechanizmów europejskich nie tylko w polityce zagranicznej na rozwiązanie wewnętrznych problemów – można wykorzystać wszystko ale za sterem mamy stać my bo to nam zależy – popieranie radia to se może wsadzić w „cztery litery”, ciekawe co by zrobił jak by się sam znalazł w takie sytuacji, a podobno za jego młodych lat prześladowano jego rodzinę?!!.

    Reasumując Komorowski mógł jedynie się wypowiedzieć na temat wojska z „oczywistych powodów”.

    Ta debata udowadnia że nie powinno być monopolu na Państwo nawet jak PO jest u sterów bo prezydent nie będzie w stanie sam podejmować obiektywnych decyzji, a po to jest on jedną z instytucji które biorą udział w postępowaniu ustawodawczym i nie tylko….
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  9. #329

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    No ja już wiem, na kogo zagłosuję.

  10. #330
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Model Pokaż post
    uważam że po niej PO w wyborach prezydenckich straci część dotychczasowych głosów(takie moje zdanie – sondaż TVP powie niedługo prawdę ).
    no niestety pomyłka wg sondaży Komorowski wygrał debatę.

    ale ja politykować nie lubię dlatego siedzę sobie grzecznie i czytam...

Strona 33 z 50 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •