Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 7 z 50 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #61

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ważne, aby w niedziele ludzie zagłosowali...

  2. #62
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez major Pokaż post
    "Szukam zgody, nie wojny"

    Odsyłam do wczorajszej debaty w TVP...
    Jasne, teraz to każdy szuka zgody. Po wyborach wiadomo... Akurat według mnie Lech bardziej dzielił niż łączył i do tego też odnosi się moja poprzednia wypowiedź.

    Doprecyzuję tylko, że nie popieram jakoś żadnego z kandydatów, nie twierdzę, że Komorowski będzie idealnym, ani nawet dobrym prezydentem (tak samo jak i każdy inny), ale wiemy, że Lech budził duże kontrowersje, więc nie przypuszczam, a nawet jestem pewny, że i z Jarosławem tak będzie. Z resztą wcześniej już napisałem o co chodzi. Jak było wspomniane wcześniej "dwa razy..."

  3. #63

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Trabant
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    PO właśnie pozwało PiS za to że śmią ludziom mówić prawdę o planach PO czyli o ZŁODZIEJSKIEJ prywatyzacji szpitali:

  4. #64
    MartiA3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    F6 MARTI
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja od tego burdelu...z daleka nie przykładam reki do tego syfu....

  5. #65
    ADIwlkp's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pyrlandia
    Auto
    Impreza WRX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piotrtdi Pokaż post
    Korwin-Mikke Janusz niech w końcu pokaże co potrafi i rzeczywiście jest taki słowny a poza tym to szalony człowiek
    Jak będę glosował to na niego
    Korwin-Mikke jest za legalizacja ziola takze jest to jakis argument
    Chcesz sprawdzić swój kosztorys z OC sprawcy czy nie został zaniżony przez TU? kontakt w linku poniżej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...25#post1267825







  6. #66

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Kandydatowi "Pełnej Odpowiedzialności" zdecydowanie brakuje argumentów merytorycznych, nie wiem, czy zauważyliście, że bazuje ostatnio na atakowaniu przeciwników.

  7. #67
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Szkoda ze ludzie nie maja takiej swiadomosci. Mnie to wkurza ze place taki hajs co miesiac a nie korzystam bo nie mam mozliwosci. Zanim przyjma mnie na badania to bede jedna noga w grobie. Kumpel nie mogl sie doprosic, poszedl prywatnie, powiedzieli ze wyrostek robaczkowy, skierowali do szpitala. W szpitalu w kolejce z ******stym bolem stal, w koncu laskawie go przyjeli i stwierdzili ze to niestrawnosc. Nastepnego dnia wyrostek robaczkowy wylal sie do jamy brzusznej. Pojawil sie problem. Oto Polskie realia! Musi sie pojawic konkurencja, bo poki mamy monopolizm to stawki wysokie a jakosc uslug niska :/

    No ja nie lubie sluzby zdrowia oceniac na zasadzie, moj sasiad poszedl do szpitala i zmarl Wole patrzec na bardziej globalnym poziomie. To nie jest problem prywatyzacji lub nie zakladow opieki zdrowotnej, wiekszym jest monopol NFZ. Szpital poprostu nie moze dzialac w sposob w pelni rynkowy jesli ma tylko jednego platnika i mase ograniczen nalozonych ustawa o nzozach. Niestety nie wydaje mi sie w najblizszym czasie realne, aby politycy jakiejkolwiek opcji zgodzili sie na oddanie takiej ilosci pieniedzy w rece prywatnych podmiotow, bo gdyby doszlo do wprowadzenia prywatnych ubezpieczalni, to NFZ zbankrutowalby w rok. W przeciwienstwie do prywatnej sluzby zdrowia, panstwowa nie moze pominac dzialek ktore przynosza jej straty z powodu niedoszacowania. Podobnie przy wszelkich restrukturyzacjach, dyrekcja w rzeczywistosci nie bedzie mogla sobie dowolnie uksztaltowac zatrudnienia. Przydaloby sie takze odpolitycznienie wyboru zarzadzajacych co ma miejsce niestety w wiekszosci placowek. Niestety politycy wola traktowac temat sluzby zdrowia tylko w kontekscie straszenia prywatyzacja spoleczenstwa, ktore o tym temacie nie ma w 99% pojecia lub ewentualnie zwodzenia ludzi tak jak Tusk w tamtych wyborach jak dobrze bedzie zarabiac pielegniarka gdy oni dojda do wladzy

    to najlepszy przyklad:

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarek_bolo Pokaż post
    PO właśnie pozwało PiS za to że śmią ludziom mówić prawdę o planach PO czyli o ZŁODZIEJSKIEJ prywatyzacji szpitali:
    Prawda jest taka, ze na calym swiecie nie ma idealnego systemu w ochronie zdrowia i cala europa zmaga sie z tym jakies 50 lat od nas dluzej i wychodzi jej to lepiej lub gorzej ale nigdy idealnie.
    Ostatnio edytowany przez momo - 14-06-10 o 22:31

  8. #68
    MartiA3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    F6 MARTI
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    myślicie że jak wejdą "nowi" coś się w kraju na lepsze zmieni.....wątpię ;-/ mój mąż na zachodzie od 6lat i żeby miec trochę lepiej i jakiś standard w życiu....

  9. #69
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    nic sie nie zmieni, ja nie mam na kogo glosowac

  10. #70
    aks's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    corsa C narazie
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    PO w programie na własnej stronie internetowej z kilku lat wstecz miała napisane dosłownie, że są za prywatyzacją służby zdrowia.

    Teraz tak konkretnego napisu w ich programie nie ma, ale i tak wiele osób wie, że PO była i jest za tego typu działaniem.

    Moje zdanie jest takie, że można debatować również na tym forum i wymieniać poglądy... To nawet możę wpłynąć na te kilka naszych głosów, ale żaden z kandydatów się do końca nie nadaje. Żaden społeczeństwa chociaż w połowie nie pogodzi.

    Zawsze się znajdzie sporo ludzi, którzy mają inne poglądy. Nie ma i nie będzie idealnego prezydenta.
    Ale wolę naprawdę kaczyńskiego, bez żony i z kotem niż Komorowskiego z żoną, który się dobrze wysłowić na poważne tematy nie potrafi tylko mówi powodzianom, którzy przez powódź stracili nawet cały dorobek życia, że woda ma to do siebie, że spływa, czy schodzi(nie pamiętam dokładnych słów).
    Wiele tego typu gafff popełnił i to świadczy o jego nie wielkiej mądrości.

    Jeśli ludzie z PO obejmą najwyższe stanowiska to będzie "kiszka"...
    A Komorowski to i tak tylko pachołek, z życiorysem na pokaz...

Strona 7 z 50 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •