Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 120

Temat: Ubezpieczenie AC

  1. #111
    schazy's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mława
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam
    Ja ze swojej strony polecam Aviva Direct (Pan Pikuś)
    Po rozmowie z konsultantem(agentem) otrzymałem zniżki.
    Dlatego jesli chcesz ubezpieczyć swoje auto to najlepiej się pofatygować do samego ubezpieczyciela.
    Internet daje tylko poglądowe informacje, a to jakie zniżki wywalczymy zależy już od nas samych.

  2. #112
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    a ja mam OC+AC w AXA. Ostatnio z AC wymieniałam szybę (przy zawarciu umowy ubezpieczeniowej wiedziałam, że jestem skazana na zamienniki więc zdecydowałam się świadomie na ten wybór). Po przedstawieniu faktury po 2-3 dniach miałam kasę na koncie. Oby tak dalej... aaa różnica jest taka, że w AXA płace 2000 zł za pakiet a w PZU powiedzieli mi 4200 zł.


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  3. #113
    juniorjunior's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WARSZAWA/KRAŚNIK
    Auto
    AUDI A3 2.0 TDI 140KM
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    WItam !
    Ja mam pełny pakiet w AXA za który zapłaciłem 1200 zł. 2004rok / tylko rejestracje mam LKR , ale na Warszawkę wyszło mi niewiele więcej bo 1600zł
    POLECAM !!!

  4. #114
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Czy ktos jeszcze miał doswiadczenia z AXA DIREKT , powypełniałem tabele ubezpieczycieli i przy wartosci auta 50000 zł , rok 2007 . pakiet OC+AC wyszedł mi u nich 0k.1600 zł. na rok
    Odpowiednio PZU - 4100
    Warta - 5000
    HDI - 2500
    inne towarzystwa w granicach 2500\2700 zł
    Z oczywistych względów pytam wiec w szczególności o AXA DIREKT , jak wyglada sprawa ewentualnych odszkodowan w razie szkody ? Czy nie robią problemów ? A moze ktos cos poleci , bo najlepiej zasiegnąc opinii samych zainteresowanych
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  5. #115
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Szkody wypłacają lepiej niż PZU/Warta, ja jestem zadowolony, mam kilka aut w AXA i nigdy nie było problemów
    6,3l/100km w trasie, prawie jak TDI

  6. #116

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mszana k Wodzislawia Śląskiego
    Auto
    Audi A3 1.9 TDi 130KM
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    AVIVA Comercial Union
    Audi A3 2002 r wartośc wycenili na 24000 zł

    Auto ubezpieczane 18 luty 2011
    AC na moja prośbe Brak udziału własnego. Kluzula gwarantująca naprawe na oryginalnych cześciach w Aso. (brak znizek na AC) koszt 1622 zł rejestracja SWD
    W Pakiecie dokupione OC za 427 zł (tutaj juz 60% znizek na OC)
    Właściciel 27 lat prawko powyżej 10 lat (czyli ja)
    Współwłaściciel 55 lat prawko powyzej 10 lat (maks znizki na OC)

    Ceny przy płatności w 2 ratach w jednej racie byloby łącznie jakies 200 zł taniej

    Na tamten okres była to najtańsza uczciwa oferta.

    Polecam zadzwonić sobie do nich i zapytać o konkret oferte.

  7. #117
    gsq's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    witam,
    mam pytanie do osob, ktore pracowaly w TU lub znaja sie po prostu na temacie:

    Kupilem we wtorek polise OC, AC i NNW w Allianzie Direct, wszystko ok, wartosc samochodu ok 19tys, wszystkie warunki mi pasuja, kase im przelalem i od jutra powinna mnie obowiazywac. Natomiast byl dzis u mnie gosciu na zlecenie Allianzu aby sprawdzic stan samochodu, pocykac fotki itp. (duzo sie dowiedzialem o aucie, gdzie byl bity itp :/) i teraz jesli sie okazalo ze: mam troche (na prawne drobne wgniecenie) walniety blotnik (stalo mi sie to kilka tyg temu ale nie zglaszalem tego bo mam zamiar to samemu zrobic a nie z AC), sa jakies uszkodzenie od gradu (dwa wgniecenie znalazl ;o), miernikiem sprawdzil ze tyl byl bity i robiony a boki troche lakierowane, opony bez bieznika (kurde kupilem nowe felgi, i mam zamiar wymienic ale przed wizyta nie zdazylem). to chyba tyle. pytanie brzmi
    CZY TO WSZYSTKO MA WPŁYW NA SUME UBEZPIECZENIA ??

    Jak gosciu teraz im przesle te wszystkie dokumenty samochod bedzie ubezpieczony na mniesza kwote? Co teraz po takiej wizycie? A moze bede mial problemy w razie szkody? Bo jesli tak bedzie to mam zamiar z tej polisy zrezygnowac :/

    Mam tez zamiar zadzwonic do nich z tymi pytaniami, ale najpierw chcialem tutaj o to zapytac, moze ktos mial z czyms takim do czynienia i wie o konsekwencjach.
    bylbym wdzieczny za pomoc,
    pozdrawiam,
    gsq
    Ostatnio edytowany przez gsq - 16-04-11 o 10:33

  8. #118
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Człowiek z Allianz był po to, żeby wycenić Twoje auto w realu w związku z zawieraniem polisy AC. Wstępna cena była 19000 i była zaczerpnięta z Eurwaxu, książeczki w której są wycenione wszystkie samochody, gdzie bierze się pod uwagę między innym rok, przebieg, wyposażenie. Teraz po wizycie człowieka Allianz najprawdopodbniej obniżą Ci wartość pojazdu, ze względu na wcześniejsze szkody, na tą nienaprawioną i na przykład będzie to miało znaczenie, gdy Ci samochód ukradną (mniejsza wypłata) i szybciej będą mogli zakwalifikować szkodę jako całkowitą (wystarczą mniejsze uszkodzenia żeby wyniosły 70% wartości pojazdu). Dodatkowo w związku z tym, że nie miałeś założonych nowych felg, nie są one objęte ochroną AC i jeśli Ci je ukradną lub je zniszczysz Allianz za to nie zapłaci. Tyle, w dużym skrócie.

  9. #119
    gsq's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    aha, rozumiem, no ale teraz kiedy, np za miesiac porobie sobie blotnik (400 zł), za dwa miesiace cos innego i znow 400 zł itd itd, to pewnie juz goscia ktory bedzie wycenial nie przysla po kazdej naprawie z mojej kieszeni a przy wypadku policza mi z tych swoich pierwszych obliczen i co ? ja mam byc stratny? to po co mi takie AC? A moze jest tak, ze potem przy kolizji znow obliczaja jaki jest koszt samochodu wg aktualnego stanu, hm? Bo przeciez w przeciagu chocby pol roku moze sie mnostwo pozmieniac..

    a druga sprawa, najpierw wyliczaja mi skladke a potem sprawdzaja stan auta nie powinno byc to na odwrot?? Rozumiem ze moge zaplacic mniej za gorszy stan i analogicznie wiecej za stan lepszy samochodu..

  10. #120
    Rydzio's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    41 razy

    Domyślny

    Składkę wyliczyli Ci na podstawie Eurowaxu, musieli przyjąć Twoje dane, natomiast przy AC muszą mieć potwierdzenie, czy na przykład nie ubezpieczasz rozbitego auta i czy za chwilę nie bedziesz chciał zgłosić szkody. Poza tym muszą też wziąść pod uwagę jakie masz wyposażenie dodatkowe, radio, felgi itp. Wartość pojazdu jest ustalana na dzień ubezpieczenie późniejsze Twoje naprawy we własnym zakresie nie będą miały już znaczenia. Możesz natomiast doubezpieczyć pojazd po tym jak zamontujesz felgi, tak żeby w przypadku kradzieży lub uszkodzenia zwrócili Ci za nie. Poza tym czy w momencie, jak Ci ustalili wartość pojazdu i składkę, czy złożyłeś swój podpis na potwierdzeniu zawarcia polisy?

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •