Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Przerwyanie na wysokich obrotach

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny Przerwyanie na wysokich obrotach

    Cześć. Pewnie problem był już przerabiany nie raz ale napisze i jeszcze raz dla pewności. Wiec jestem obecnie na etapie wymiany elektryki w moim audi. Zakupiłem całą instalacje (wiązkę oraz wtyczki/gniazda) jako że najwidoczniej moje audi kiedyś kiedyś u kogoś kto był wcześniejszym wlaścicielem przeżyło powódź albo bardzo zamokły kable bo wszystkie kostki są zielone na stykach ;/. Ale wracając do sedna zauważyłem problem który pojawia się od niedawna w taki sposób a mianowicie. Manewr lub wyprzedzania podjeżdżania pod górę bieg 5,6 do +- 2,4tyś obrotów słychać świszczącą sprężarkę powyżej 2,4 następuje cisza samochód przyśpiesza ale zaczyna przerywać i następuje odłączenie sprężarki ( jeśli mogę to tak nazwać) i samochód niema mocy dopiero wyłączenie i włączenie silnika pomaga i można dalej jechać ale problem się powtarza.Złapałem na Vagu ten błąd który wyskakuje przy tym osłabnięciu i jest to '' 17965 Ciśnienie doładowania - przekroczona granica regulacji brak osprzętu/nie związany z sprzętem'' Błąd był z czytany polskim vagiem.Prosił bym o informacje gdzie szukać przyczyny, jak ją wyeliminować. I czy ten błąd może być przyczyną wysokiego spalania Tj. okolo 8-9 L po mieście silnik 130hp

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    opolskie
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Maksym wpisz w opcji "szukaj" nr. bledu (17965) lub notlauf i czytaj, czytaj wszystko jest

  3. #3
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    turbo do czyszcznia kolego
    auto wpada ci w tryb awaryjny

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    I to chciałem wiedzieć.Ale! Samochód ma w tragicznym stanie Gniazda wtyczki w silniku wiec może to tez być problem z stykami albo cokolwiek związanego z elektryką. Wpadł mi teraz do głowy zaworek od regulowania dopływu powietrza do turbiny. jakby był jakiś przysyfiony/uszkodzony/zapieczony lub cokolwiek.


    Jeszcze jakby ktoś mi powiedział jaka jest różnica między czyszczeniem a regeneracją sprężarki. Ostatnio uszczelniając dolot wylały mi się około 2setki oleju z intercoolera.
    Ostatnio edytowany przez Maksym - 23-07-10 o 22:38

  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Przepraszam Moderatorów za odnawianie tematu i nie edytowanie postu.

    Wymieniłem dziś zawór zwrotny bo moj był juz uszkodzony oraz zawor n75 ( trafil sie w dobrej cenie) Samochod dalej szarpie w okolicach 120km/h ale odzyskał troche mocy.
    Zastanawiam się teraz czy nie trzeba jej wgrac czasem orginalnego oprogramowania na 131KM. Propo Turbinki postawiłem samochod na kanał. i ku moim oczą ukazał się cały zarzygany olejem wąż. Nie jestem pewien czy jest to waż wychodzacy od wirnika bo jestem jak narazie Laikiem w tym temacie. Ale czy moze to być oznaką czasu na regeneracje sprezaki ?? czy tez moze to było spowodowane długim nie wymienianiem oleju przez poprzedniego wlasciciela. Obecnie mam wlanego mobil1 10w/40 i nie bierze prawie oleju.Jeszcze wpadł mi pomysł ze może byc coś z pompą paliwa ewentualnie zapłonem jesli jest ustawiany ręcznie lub komputerowo. Niedawno był wymieniany pasek rozrządu i pompa paliwa być moze ze nie ustawili prawidłowo komputera po wymianie tych komponentow i dlatego takie cyrki sa
    Ostatnio edytowany przez Maksym - 01-08-10 o 21:45

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •