Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 51

Temat: Automatyczne załączanie świateł

  1. #21
    metti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z północy
    Auto
    VW Tiguan R-line DSG 4Motion
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    222 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez patnet Pokaż post
    co powinno się zmienić jak zaciągnę hamulec ręczny bo u mnie nie ma zmian ?
    jeśli masz razem ze skandynawskim trybem to nic

    (szkoda akumulatora) ?
    bez przesady, żadna szkoda, zimą wręcz wskazane jest "rozruszanie" aku przed odpaleniem
    było A3 Sportback 1.9 TDI BLS 7GN MY2007

  2. #22

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Witam. Jeżeli aktywacja w VAG świateł skandynawskich i amerykańskich w funkcji auto działa jak opisano wcześniej czyli:
    Po aktywacji świateł trybu skandynawskiego i amerykańskiego z przełącznikiem świateł ustawionym na "Auto" sytuacja wygląda następująco:

    Dzień: Świecą się tylko światła mijania z przodu oczywiście wyłączanie i włączanie odbywa się przez ręczny (podświetlanie zegarów itd. nie działa)
    Noc: Automatycznie światła przełączają się na mijania + pozycyjne z tyłu i przodu (podświetlanie zegarów itd. działa)

    To poproszę o dokładny wzór - ścieżkę opisującą aktywowanie w/w funcji. Mam Audi A3 8P z 2004r BKD TDI 140 km. Nie posiadam osobistej możliwości podłączenia się do VAG. Udam się do mechanika podam mu ścieżkę uruchomienia tych świateł w celu ich aktywowania.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Chyba, że jest ktoś w Gorzowie Wlkp. który pomoże mi aktywować światła automatyczne w zamian oczzywiście za ...

  3. #23
    MiCkIostr's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Świętokrzyski / Łódź
    Auto
    VW PASSAT B6 3,2 V6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lamariusz Pokaż post
    Witam. Jeżeli aktywacja w VAG świateł skandynawskich i amerykańskich w funkcji auto działa jak opisano wcześniej czyli:
    Po aktywacji świateł trybu skandynawskiego i amerykańskiego z przełącznikiem świateł ustawionym na "Auto" sytuacja wygląda następująco:

    Dzień: Świecą się tylko światła mijania z przodu oczywiście wyłączanie i włączanie odbywa się przez ręczny (podświetlanie zegarów itd. nie działa)
    Noc: Automatycznie światła przełączają się na mijania + pozycyjne z tyłu i przodu (podświetlanie zegarów itd. działa)

    To poproszę o dokładny wzór - ścieżkę opisującą aktywowanie w/w funcji. Mam Audi A3 8P z 2004r BKD TDI 140 km. Nie posiadam osobistej możliwości podłączenia się do VAG. Udam się do mechanika podam mu ścieżkę uruchomienia tych świateł w celu ich aktywowania.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Chyba, że jest ktoś w Gorzowie Wlkp. który pomoże mi aktywować światła automatyczne w zamian oczzywiście za ...
    Poniżej instrukcja:

    Ciekawe kodowania za pomocą VAG/VCDS - Post 7 - Aktywacja świateł dziennych


    SportBack MiCkIego ==> Historia mojego Sportback'a

    UWAGA!!!!! MOJEGO NICKA CZYTAMY TAK JAK GO PISZEMY...

  4. #24

    Data dołączenia
    Nov 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    chrzanow
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    A czy jest ktoś w okolicy kto by mi to ustawił? Oczywiście za odpłatnością lub bez.

  5. #25

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Słuchajcie zakupiłem vsdc 11.11 i ustawiłem tryb na skandynawski i amerykański (wcześniej nie było tam ptaszka) przy obu teraz ptaszek, niestety zapisałem zmiany niby przyjęło ale nie działają automatyczne światła. Gdzie robię błąd?

    Dobra panowie bo jestem jeszcze w przedszkolu ze swoim autem nie mam AUTO na przełączniku co zrobić aby aktywować taki tryb zmiana przełącznika ? Mam tylko 0 postojowe i mijania
    Ostatnio edytowany przez romsed - 22-01-15 o 11:56

  6. #26
    reebel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    Audi A3 8P 2.0 TDI 170KM
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Podpinam się po ostatni post. W swoim autku nie mam czujnika zmierzchu, nie mam też funkcji AUTO na pokrętle od świateł a chciałbym ustawić światła (o ile to możliwe) podobnie jak we Fiatach Punto, czyli ustawiając pokrętło na światłach mijania będą świecić dopiero po włączeniu zapłonu i żeby automatycznie gasły po zgaszeniu silnika (bez potrzeby przekręcania pokrętła). Jest taka możliwość? W tym momencie po wyłączeniu silnika gasną mi światła mijania a pozostają światła pozycyjne.

  7. #27

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    audia a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Słuchajcie, mam ustawiony u siebie tylko tryb usa. Świecą tylko przednie mijania (ściemnione na 50%) tył jest wygaszony. Jednak gdy zaciągam ręczny to światła nie gasną. Co jest nie tak?

  8. #28

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    a3 8p TDI z 2004 roku. Mam ksenony oryginał, próbował em dziś kodować światła chcąc uzyskać efekt, że w funkcji auto którą posiadam zapałał się będzie sam ksenon czyli moje światła mijani i nic poza tym nie będzie się świeciło. Po zmierzchu całkowite oświetlenie automatycznie by się zapalalo. Mój post wczesniejszy w tym wątku to pozycja 22. Wykonalem kodowanie według opisu ale za każdym razem bo też zrobiłem inne kombinacje światła zapalania się w pozycji, gdy włącznik świateł jest w pozycji zero czyli wyłączony. Moje pytanie jest jeszcze raz takie czy w pozycji auto jest możliwe zakodowanie świateł niby do jazdy dziennej. Czy ją coś źle koduje? Nie chce by zapalały po włączeniu zapłonu.

  9. #29

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez reebel Pokaż post
    Podpinam się po ostatni post. W swoim autku nie mam czujnika zmierzchu, nie mam też funkcji AUTO na pokrętle od świateł a chciałbym ustawić światła (o ile to możliwe) podobnie jak we Fiatach Punto, czyli ustawiając pokrętło na światłach mijania będą świecić dopiero po włączeniu zapłonu i żeby automatycznie gasły po zgaszeniu silnika (bez potrzeby przekręcania pokrętła). Jest taka możliwość? W tym momencie po wyłączeniu silnika gasną mi światła mijania a pozostają światła pozycyjne.
    Nie wiem jak z kodowaniem ale jeżeli wymienisz sobie włącznik świateł na taki który ma na pokrętle pozycję auto to wówczas jeżeli ustawisz świtała na auto to uzyskasz dokładnie taki efekt jaki opisujesz.

  10. #30

    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tczew
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam mam pytanie jak wyłączyć światła po zapłonie, poprzedni właściciel coś ustawił i po załączeniu zapłonu przełącznik na 0 włączają się xenony próbowałem wyłączyć tryb Skandynawski i Ameryka ale to nic nie dało cały czas świeci xenon.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •